Sinan Akçıl Ve Burcu Kıratlı’nın Boşanma Davasında İtiraflar

12.05.2022
157
Sinan Akçıl Ve Burcu Kıratlı’nın Boşanma Davasında İtiraflar
Modelistlik Kursu

Sinan Akçıl Ve Burcu Kıratlı’nın Boşanma Davasında İtiraflar

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandılar. Ünlü çift adliye çıkışında yapmış oldukları açıklamalar ile zaten bir süredir evli gibi yaşamadıklarını itiraf ettiler. Bir süredir farklı evlerde yaşayan ünlü çift 11 Mayıs tarihinde tek celsede boşandılar.

Bir süredir farklı evlerde yaşadıklarını itiraf eden ünlü çift ikinci kez boşandılar. Tek celsede biten evliliğin mahkemesi 3 dakika sürdü. Geçen yılın Şubat ayındı ikinci bir şans için yeniden nikâh masasına oturan şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu eşi Burcu Kıratlı’nın evlilikleri 15 ay sürdü.

İlk evliliklerini 2018 yılı Aralık ayında Amsterdam’da dünya evine giren ünlü çift 9 ay evli kaldıktan sonra ani bir karar alarak boşanmışlardır. Geçtiğimiz yıl ilişkilerine bir şans daha vermek isteyen ünlü çiftin bu sefer evlilikleri 15 ay sürdü. İkinci şansı da iyi değerlendiremeyen ünlü çift 11 May. 22 tarihinde boşandılar.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ‘’Biraz Fazla Cesuruz’’

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanma davası sonrasında adliye çıkışında ünlü çift yaptıkları açıklamalar ile çok konuşuldu. Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl adliye çıkışında ilişkileri hakkında bazı itiraflarda bulundular.  Burcu Kıratlı boşanmanın ardından adliyenin çıkışında ilişkileri hakkında ‘’Bir şey söylemeyeceğim. Açıkçası şu an hissizim. İki boşanma. Biraz fazla cesuruz’’ ifadelerini kullanarak açıklamada bulundu.

Burcu Kıratlı evliliklerinin neden bittiği ile ilgili bir açıklamada bulunmadan adliyeden uzaklaştı. Ünlü çiftin ikinci evliliklerinin mutlulukla sonuçlanması beklenirken çiftin yeniden boşanması merak konusu oldu. 15 ay süren evlilik 3 dakika içerisinde tek celsede bitti.

‘’Zaten Ayrı Yaşıyorduk… Çok değerli bir hikâyeydi’’

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşandı. İkinci boşanma davasının çıkışında açıklamalarda bulunan ünlü çift söyledikleriyle sevenlerini üzdü. Adliye çıkışında yaptığı açıklamada Sinan Akçıl ‘’ Zaten artık evli gibi değildik prosedürleri yerine getirdik.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Herkes için hayırlısı olsun, ikinci kez bu kapıdan çıktık. Kırgınlığım yok, Burcu çok değerli bir insan. Çok değerli bir hikâyeydi, her hikâyenin bir sonu olabilir. Hayatıma giren hiç kimseye kırgın değilim. Anlaşma gereği mal paylaşımı hakkında konuşamam’’ ifadelerini kullanarak sevenlerine açıklamalarda bulundu.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.