Reklamlar
Haber

Melek Mosso’nun yerine sahneye çıkacak Işın Karaca: Hayatım boyunca bu toprakların insanlarına şarkı söyledim ve söylemeye de devam edeceğim Melek Mosso’nun yerine sahneye çıkacak olan Işın Karaca sessizliğini bozdu: Bu toprakların insanlarına şarkı söyleyeceğim

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Melek Mosso’nun Isparta’da iptal edilen konserinin yerine sahne alacak Işın Karaca, katıldığı bir etkinlikte soruları yanıtladı. Karaca, aldığı eleştiriler hakkında, “Hayatım boyunca bu ülkenin insanları için şarkı söyledim ve söylemeye devam edeceğim” dedi.

Özgün, Işın  ve Ceyda Düvenci önceki gün İzmir’de özel eğitim merkezinin açılışına katılarak kurdeleyi kesti. Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde Melek Mosso’nun yerine sahne alacak Işın Karaca eleştirilere yanıt verdi.

“BU PROJEDE OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM”

Açılışın ardından basının sorularını yanıtlayan ünlü isimler, otizmli çocuklar hakkında konuştu. Ceyda Düvenci konuyla ilgili şunları söyledi: “Burası özel çocuklara yönelik bir rehabilitasyon merkezidir. Devletin sunduğu imkanlardan da yararlanıyorlar. Bu tür merkezler büyüdükçe insanlar umutla doluyor” diyen Işın Karaca, “Böyle bir projede yer almaktan büyük gurur duyuyorum” dedi.

“ŞARKI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİM”

Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde Melek Mosso’nun yerine sahne alacak  Karaca eleştirilere yanıt verdi. Karaca, “Hayatım boyunca bu ülkelerin insanları için şarkı söyledim ve söylemeye devam edeceğim. Kadar basit.”

Reklamlar

Diğer içerikler

Reklamlar

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu