Reklamlar
Haber

Hasan Can Kaya’nın konuk olduğu İbrahim Selim ile bu gece iptal edildi!

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Hasan Can Kaya’nın konuk olduğu İbrahim Selim ile bu gece iptal edildi. Dizinin yapım ekibi, Selim’in Kaya’nın format dışı hareketlerinden rahatsız olduğu iddialarını yalanladı ve bölümün teknik bir sorun nedeniyle yayınlanmadığını belirtti.
Uzun yıllar “Speakers” adlı programıyla üne kavuşan Hasan Can Kaya, YouTube kanalında yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Ancak Kaya’nın olduğu bölüm iptal edildi.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI TEPKİ VERDİ

Sosyal medyada dolaşan iddiaların ardından; Kaya, çekimler sırasında uygunsuz davrandı ve sunucu İbrahim Selim durumdan rahatsız olduğu için bölümü iptal etti. Yeni bölümde Kaya yerine başka bir konuk gören birçok sosyal medya kullanıcısı “Hasan ile bölüm neden yayınlanamıyor?” cevapladı.

Sosyal medya platformu Youtube’da sunduğu Talkers programıyla tanınan Hasan Can Kaya, önümüzdeki günlerde Exxen’de yerini alacak. Youtube’da 1 milyon 740 bin, Instagram’da 1 milyon 100 bin takipçiye ulaşan Hasan Can Kaya, Talkers programının formatını kendisi oluşturdu.

HASAN CAN KAYA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, KIZ ARKADAŞI KİMDİR?

16 Aralık 1989 doğumlu Hasan Can Kaya, İstanbul Güngören’de doğdu. Aslen Malatalı olan Kaya, uzun yıllardır kendi formatlarını çeşitli platformlarda sergilemekte ve komedi programları için yazılar yazmaktadır.

Reklamlar

Geçmişte BKM’de de çalışan Kaya, formatının sahibi olduğu Talkanlar programıyla Youtube’da kısa sürede popülerlik kazandı. Zaman zaman ünlü isimlere yer veren Kaya, programını 1 Ocak 2021’den itibaren Exxen platformuna taşıdı.

Bir dönem Leman Kültür’de düzenli olarak stand-up yapan Kaya, aynı zamanda çeşitli komedi programlarında oyunculuk ve yönetmenlik yaptı.

Ünlü komedyen dizisinde adından sıkça söz ettirdiği Sultan San ile uzun süredir ilişkilerini sürdüren çiftin, Kasım ayında ayrılma kararı aldığı iddia edildi.

Diğer içerikler

Reklamlar

 

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu