Gizem Koçak ve 1,5 Yaşındaki Bebeği ile Misafir Olarak Gittikleri Evde Dayak Yedi !

17.04.2022
167
Gizem Koçak ve 1,5 Yaşındaki Bebeği ile Misafir Olarak Gittikleri Evde Dayak Yedi !
Modelistlik Kursu

Miss Turkey 2014 Güzellik yarışmasında dereceye giren Gizem Koçak geçtiğimiz günlerde arkadaşının evine misafirliğe gitmişti. Yanına 1,5 yaşındaki kızını da alan güzel modelin misafirliği karakolda bitti.

Koçak misafirliğe gittiği arkadaşının evinde dayak yediğini ve kızının da yumruk yediğini söyledi. Misafir olarak gittiği ve yanına 1,5 yaşındaki kızını da alan güzel model misafirlikteyken alkol aldığı ve alkolün etkisiyle önce arkadaşı ile tartıştı tartışma küfürlü sözlere dönünce aralarında arbede çıktığı söyleniyor.

Karakola gidip misafirliğe gittiği arkadaşı Ayşegül K.nın onu dövdüğünü idda eden Koçak şikayetçi oldu. Savcılık da ‘Kızım da yumruk yedi ‘ ifadelerini kullanınca soruşturma başlatıldı.

2014 Miss Turkey Güzeli Gizem Koçak Dayak Yedi !

Adını Miss Turkey 2014 de duyuran güzel model arkadaşının evine misafirliğe 1,5 yaşındaki kızıyla gitmişti. Arkadaşı Ayşegül K.ile tartışan Koçak tartışmanın büyümesiyle dayak yediğini iddia etti. Kızının da dayak yediğini iddia eden model soluğu karakolda aldı ve soruşturma başlatıldı.

Ayrıca misafirliğe gittiği arkadaşı Ayşegül K.nin onu evinde zorla tuttuğu ve hürriyeti den alıkonulduğunu ve kendisini Ayşegül K bin arkadaşı tarafından kurtarıldığını iddia eden Koçak’ın soruşturması devam ediyor. Arkadaşı Ayşegül K. İfadelerinde asıl dayak yiyenin kendisi olduğunu Koçağin kendisine şiddet uyguladığını ve arkadaşının gelmesiyle elinden kurtulduğunu iddia etti.

Gizem Koçak 2014 de Miss Turkey Güzellik yarışmasında dereceye girmiş ve dördüncü olmuştur. İzmirli güzel model misafirliğe gittiği arkadaşı Ayşegül K.’nin evinde dayak yediği iddialarıyla karakola başvurmuş ve şikayetçi olduğunu söyledi. ’Kızımda yumruk yedi’ ifadelerini kullandı ve olay hakkında soruşturma başlatıldı.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Misafirliğe arkadaşı Ayşegül K.’nın evine giden güzel model orada kızının ve kendisinin dayak yediğini ve hürriyetinden alıkonulduğunu iddia etti. Misafirliği karakolda biten güzel model ifadelerinin devamında arkadaşı Ayşegül K. Tarafından zorla evde tutulduğunu ve hürriyetinden alıkonulduğunu da iddia etti. Olay hakkında karakolda soruşturma başlatıldı. Karakola gelen Koçağin arkadaşı Ayşegül K asıl dayak yiyen kişinin kendisi olduğunu ve eve arkadaşının gelmesiyle kurtulduğunu iddia etti. Gizem Koçak kızının da dayak yediğini ve şikayetçi olduğunu söyledi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.