Reklamlar
Haber

 İrem Derici mal varlığını açıkladı: “10 yıldır manyak gibi çalışıyorum”

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

        İrem Derici mal varlığını açıkladı: “10 yıldır manyak gibi çalışıyorum”

Son günlerde Cem Belevi ile yaşadığı ayrılık haberleriyle gündemden düşmeyen İrem Derici, mal varlığını açıkladı. “10 yıldır manyak gibi çalışıyorum” diyen Derici, 2 arabasının olduğunu evini de albüm yapmak için sattığını söyledi.

 Bursa’da katıldığı özel bir etkinlikte mal varlığını açıklayan Derici, “10 yıldır manyak gibi çalışıyorum bir evim bile yok” dedi.

Şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz gün Bursa’da özel bir etkinlikte sahne aldı. Derici, şarkı aralarında davetlilerle sohbet etti.

        İrem Derici  “BİR EVİM BİLE YOK”

Ayrılığın arkasından peş peşe konserler veren, sahne şovları ve dikkat çekici kıyafetleriyle adından söz ettiren şarkıcı, Bursa’daki sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. İş insanlarının bir arada bulunduğu etkinlikte girişimcilik konusunda yetersiz ve bilgisiz olduğundan bahseden Derici, şöyle konuştu: “Girişimler, yatırımlar, onlardan hiç anlamıyorum. Para işinden hiçbir şey anlamıyorum.

Reklamlar

10 yıldır manyak gibi çalışıyorum, 2 tane arabam var, bir evim bile yok. Vardı bir tane sattım ve parasıyla albüm yaptım. YouTube videolarında yaşarım artık. Hani böyle haberler oluyor ya ‘o ünlü popçu bakın şimdi ne halde?’ diye, Allah korusun da yani.”

2021 yazından bu yana Cem Belevi ile aşk yaşayan İrem Derici, geçtiğimiz haftalarda ikinci defa aldatılınca ilişkisini noktalamıştı.

         Eski sevgilisinden “Çeyrek popçu” ve “Çöp” diye bahseden Derici, Bursa’daki sahnesinde mal varlığından bahsetti.

Faydalı olabilecek içerikler

Reklamlar

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu