Taner Ölmez’den kızı Zeynep’le ilk paylaşım! Beğeni butonu çöktü !

25.04.2022
150
Taner Ölmez’den kızı Zeynep’le ilk paylaşım! Beğeni butonu çöktü !
Modelistlik Kursu

Geçtiğimiz sene haziran ayında nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren ünlü oyuncu Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu, Zeynep ismini verdikleri ilk bebeklerine geçtiğimiz günlerde kavuşmuştu. Ünlü çiftten Taner Ölmez, kızıyla çektiği karesini ilk kez paylaşarak sosyal medya gündemine bomba gibi oturdu. Babalık sevinci ve heyecanını yaşayan ünlü oyuncu

 

Ünlü oyuncu, son olarak ise kızı Zeynep’le yatakta uzanırken çekilen bir fotoğrafını ilk kez takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu Taner Ölmez’in kızı Zeynep’i arkadan bile olsa ilk kez gören takipçiler 23 Nisan çocuk bayramını kutlayarak binlerce olumul yorum bıraktılar.

 

Ünlü oyuncunun hayranları ve takipçileri kızı ile ilk karesini paylaşan Taner Ölmez’in babalığını tebrik ederek güzel dileklerini paylaştılar. Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen bu tatlı kareler binlerce kişi tarafından tıklanarak gündemin haber konuları arasında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

 

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’nun Paylaşımına Beğeni Yağdı

 

Bebeğinin yüzünü paylaşmayan ünlü oyuncu Taner Ölmez, bu kareleri “23 Nisan kutlu olsun” mesajını yazarak tüm sevenleri ile paylaştı. Sosyal medya hesabı olan İnstagram sayfasında 2.1 milyon takipçisi olan Taner Ölmez’in bu paylaşımına, en başta Bartu Küçükçağlayan,

 

Öykü Karayel ve Erkan Avcı gibi birçok ünlü isimler olmak üzere takipçisinden “Ne güzel kare” gibi yorumlar geldi. Ünlü oyuncunun paylaşımı, kısa sürede 110 bin beğeni alarak sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü oyuncu 23 Nisan sebebiyle paylaştığı kareye birçok ünlü ve hayranları tarafından güzel dileklerini belirttikleri yorumlar geldi.

 

Kimisine yanıt veren kimisine veremeyen ünlü oyuncu, ileriki zamanlarda daha çok kareler geleceğinin sinyalini verdi. Babalık heyecanı ve sevincini doruklarda yaşayan ünlü oyuncu şimdilerde yeni doğmuş bebekleri ile vakit geçirerek birbirlerine adapte olmaya çalışıyor.

 

Bebeği ile keyifli vakit geçiren Ölmez, o anların görüntüsünü çekerek ölümsüzleştirmekten de geri kalmıyor. Takipçileri ve hayranları tarafından daha çok kareler beklediklerini dile getiren yorumlar bırakarak ünlü oyuncuya dileklerini ilettiler. İleriki zamanlarda Zeynep’in yüzünü gösteren kareler gelecek mi merakı tüm sevenleri sarmış durumda.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.