Edirne Ücretsiz Kamp Alanları

09.08.2019
124
Edirne Ücretsiz Kamp Alanları
Modelistlik Kursu

Bu yazımızda sizlere Edirne ücretsiz kamp alanları hakkında bilgiler vereceğim. Edirne kampçılar ve gezginler tarafından tercih etmektedir. Edirne tarihi dokusu ve doğasıyla görülmesi gereken ender şehirlerden birisidir. İşte;Edirne ücretsiz kamp alanları

Edirne Ücretsiz Kamp Alanları

Gökçetepe Tabiat Parkı

Edirne’de bulunan ve en büyük kamp alanı olarak görülen tabiat parkı hem çadır kurmak isteyen kişilerin hem de günübirlik ziyaret etmek isteyenlerin ilgi odağıdır. Bu kamp ücretsizdir. Kamp alanına giriş çıkışlar ve çadır ile kalmak ücretsizdir. Bu arada kendi çadırınızı getirdiğiniz zaman ücretsiz olarak kalsanız da çadırınız bulunmuyorsa çadır kiralama servisi de bulunmaktadır. Bu sayede size düşen doğanın tadını çıkarmak olacaktır. Araç ile gelenlere özel içeriye girişte araçlara ücret ödenmektedir. Bunun dışındaki hizmetler ve girişler ücretsizdir.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp yapmak isteyenlere özel olarak tabiat parkı içerisinde eğlenceli vakit geçirilmesini sağlayacak tarzda etkinlikler bulunmaktadır. Bunlara ek olarak elektrik hizmeti, bulaşık ve çamaşır hizmeti lavabo ve restoran gibi temel ihtiyaçların karşılanmasını sağlayacak durumlar da vardır. Paintball, ATV gibi hizmetlerden de yararlanarak kampınızın tadını Gökçetepe’de çıkarmanız mümkündür.

Gökçetepe Tabiat Parkı – Edirne

Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanı

Danişment Tabiat Parkı Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunmaktadır. Ulaşım olarak oldukça kolay bir yerdedir. Deniz manzarası ve olabildiğince bol oksijeni ile görenleri büyülemekte olan bir kamp alanıdır. İl merkezinden uzak olması nedeni ile de kamp yapmayı sevenlerin günü birlik değil de daha çok hafta sonu kalabilecekleri yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabiat parkına giriş ücretsizdir. Yalnız araba ile girecekler araba için ücret ödemektedir. Buna ek olarak da çadırı olmayan kişiler çadır kiralamak ya da karavan kiralamak için de ücret ödeyebilirler.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Kamp alanı son derece modern olarak kurulmuştur. Elektrik, duş alanı, lavabo bulunmaktadır. Kamp alanının aynında alışveriş yapabileceğiniz bir yer de bulunmaktadır. Bu sayede doğanın içinde rahat bir nefes alarak tüm ihtiyaçlarınızı elinizin altında hissetmeniz mümkündür.

Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanı – Edirne

Ömür Kamping

Edirne’nin merkezinde bulunmaktadır. Bu kamp alanı ücretsiz gibi görünse de içerisinde almak istediğiniz hizmetler ayrı ayrı ücrete tabidir. Bu sayede dilerseniz buradan hizmet alır ücret ödersiniz. Dilerseniz de buranın hizmetini kullanmayarak kendi alışverişinizi, yemek ve lavabo ihtiyaçlarınızı, bulaşık ve çamaşır ihtiyaçlarınızı kendiniz karşılayabilirsiniz. Bu kamp alanı oldukça popülerdir. Edirne’nin merkezinde bulunması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Kamp alanı içinde ortada bir havuz bulunmaktadır.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Buna ek olarak alışveriş yapabileceğiniz bir büfe de kamp alanının hemen yanında yer almaktadır.

Ömür Kamping – Edirne

Esentepe Kamp Alanı

Edirne’de Enez ilçesinde yer alan bu kamp alanı oldukça şehirden uzak ve sakin bir yerde konumlandırılmıştır. Burada kamp alanı ücretsiz de olsa kendi çadırını getirmeyenler için ücretli seçenekler de bulunmaktadır. Çadır kiralama ya da baraka kiralama gibi hizmetleri bulunmaktadır. Bu nedenle de oldukça değişik ve popülerlik kazanmıştır. Özellikle şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve 3 – 5 gün kamp hayatı yaşamak isteyenler için en ideal noktalardan biridir. Esentepe kamp alanında mutfak, cafe ve market bulunmaktadır: bu nedenle beslenme ve gıda sorunlarını bu bölgede aşamazsınız.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Gelirken yanınıza yiyecek getirmenize de gerek yoktur. Bütün gıda ve temel ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabilirsiniz.

Esentepe Kamp Alanı – Edirne

Çamlık Kamping

Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunan kamp alanıdır. Deniz kenarında ve doğanın yemyeşil güzelliğinin altında kalan bu alan ile oksijen ve doğa güzelliklerine doyamazsınız. Bu alana kendi çadırınız ile gelebileceğiniz gibi aynı zamanda da çadır ve karavan kiralamaları da gerçekleştirebilirsiniz. Kamp alanında elektrik, lavabo ve duş ihtiyacı bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanının içinde bulaşık yıkama yeri de bulunmaktadır. Kiralanan çadırlarda, her çadır için yanına masa ve sandalye verilmektedir. Bu sayede yemekler de rahatlıkla yenilebilmektedir.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında elektrik bulunduğu için ortak buzdolabı da bulunmaktadır. Bu sayede oldukça keyifli ve ücretsiz olarak yapacağınız kamp alanından ekstra küçük ücretler ödeyerek faydalanacağınız hizmetleri satın alabilirsiniz.

Çamlık Kamping – Edirne

Denizatı Kamping

Bu alan Edirne’de Enez ilçesinde yer alan ücretsiz bir kamp alanıdır. Kamp yeri için ücret talep edilmemektedir. Plaj kenarında bulunan kamp alanında yer alan işletmelerde ücretini vererek hizmet satın alabilirsiniz. Plajda alkol servisi de bulunmaktadır. Çadır getirmek istemeyen kişilere özel olarak çadır kiralanabilmektedir. Çadırınız ya da karavanınız ile kendiniz ücretsiz olarak gelip yararlanabilirsiniz.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Buna ek olarak karavan için ayrılmış geniş alanlar da mevcuttur. Ayrıca kamp alanında lavabo, yemek ve gıda alışverişi ve alkol alışverişi sağlanacak büfe de bulunmaktadır.

Denizatı Kamping – Edirne

Erikli Kamping

Edirne’nin Keşan ilçesinde yer alan ücretsiz kamp alanıdır. Bu kamp alanı sayesinde kolaylıkla doğaya uyum sağlayabilirsiniz. Erikli kamp alanı genellikle aile yeridir. Arkadaş olarak gelmek isterseniz çocuklu aileleri göreceksinizdir. Buna ek olarak da çadır kampından ziyade günübirlik olarak mangal yapılan piknik ve kamplar bu alanda tercih edilmektedir. Kalmak isteyen ailelere özel olarak da kamp alanında özel olarak güvenlik hizmeti bulunmaktadır.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Fakat su, lavabo ve temizlik ihtiyaçlarınızı kendiniz karşılamalısınız. Ayrıca yemek ihtiyacınızı da kendiniz karşılamak durumunda kalabilirsiniz. Bu kamp alanına gelirken yiyeceklerinizi getirmekte fayda vardır. Elektrik ihtiyacı ve güvenlik hizmetinden başka bir hizmet sunulmamaktadır.

Erikli Kamping – Edirne

Saros Körfezi Kamp Alanı

Saros körfezinde ücretsiz olarak kamp yapabilirsiniz. Bu sayede hem körfez kenarında doğal esinti eşliğinde güzel bir anı yaşayabilir hem de doğa güzelliğinin tadını çıkarırsınız. Hafta sonu tatillerinde sıklıkla yer bulmakta zorluk çekilmektedir. Bu doğal güzellikte kamp yapmak isterseniz sizlere imkanınız varsa hafta içi gelmenizi tavsiye ederiz. Çünkü sakinlik ve huzur arıyorsanız hafta içi Saros körfezi kamp alanı tam da size göre olmaktadır. Bu kamp alanı ücretsizdir. Bu nedenle de hiçbir hizmet yoktur. Sadece doğal güzelliği burada kamp yapmaya yeterlidir.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Her ücretsiz kamp alanının yanında özel olarak düşük bütçeli hizmet alabileceğiniz işletme bulunmaktadır. Fakat burada bu şekilde hizmet alabileceğiniz bir işletmeye yer verilmemiştir. Tamamen doğa ile baş başa olduğunuz ve eşsiz olarak gerçek manada kamp tatili yapmanın tadını çıkardığınız bir durum olarak karşımıza çıkacaktır.

Saros Körfezi Kamp Alanı – Edirne

Dama Kamp Alanı

Bu kamp alanı Edirne merkez ilçesinde yer almaktadır. Oldukça fazla çeşitlilik sunulmaktadır. Ücretsiz olmasına rağmen çevredeki ücretli işletmelerden yararlanabilme hakkına sahip olursunuz. Bu sayede de oldukça keyifli bir kamp geçirebilirsiniz. Kamp alanlarındaki imkanlardan yararlanmanız için çadırı ile gelmeyenlere özel olarak çadır kiralama servisi bulunmaktadır. Kamp güvenlik hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Bununla birlikte kamp yeri sadece araç ile girişte ücretlidir. Çadır kampı yapmak isteyenler bu kamp alanında ücretsiz olarak zaman geçirebilir. Doğa yürüyüşlerinin yapılmasının en ideal yeri olduğunu söylemekte fayda vardır. Bu nedenle buraya gelirken trekking kıyafetlerinizi getirmenizi önerebiliriz. Uzun ve zorlu parkuru ile doğa yürüyüşünü yaparken oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Edirne’nin her alanı yeşilliklerle dolu ve deniz ya da göl kenarıdır. Bu nedenle de kamp alanları oldukça fazladır.

Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Bu kamp alanlarından ücretsiz olanları sizler için derledik. Yolunuz Edirne’ye düştüğü zaman bu kamp alanlarından en az bir tanesine giderek doğanın tadını çıkarmanızda fayda vardır. Doğa ile baş başa kalmak insanı güçlendirir. Stresten uzaklaştırır. Bu nedenle ücretsiz kamp alanı ve sakin huzurlu ortamlar ile birlikte sizler de en ideal kampingi gerçekleştirebilirsiniz.

Dama Kamp Alanı – Edirne

Edirne ücretsiz kamp alanları hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı. Beğendiğiniz kamp alanını yorum bölümüne yazabilirsiniz. İstanbul ücretsiz kamp alanları tavsiye ederiz. Hoşçakalın…

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. Hazim dedi ki:

    Gökçetepe ücretsiz falan değil yanlış bilgi var