Hakan Ural’ın ‘’ Z Kuşağı Oy Kullanmasın’’  Sözüne Behzat Uygur’dan Tepki ‘’Sorun Z Kuşağı Değil, Sabah Kuşağı

29.05.2022
188
Hakan Ural’ın ‘’ Z Kuşağı Oy Kullanmasın’’  Sözüne Behzat Uygur’dan Tepki ‘’Sorun Z Kuşağı Değil, Sabah Kuşağı
Modelistlik Kursu

Hakan Ural’ın ‘’ Z Kuşağı Oy Kullanmasın’’  Sözüne Behzat Uygur’dan Tepki ‘’Sorun Z Kuşağı Değil, Sabah Kuşağı ! Oyuncu Behzat Uygur ‘’Z kuşağı oy kullanmamalı’’ sözleri ile gündeme gelen Hakan Ural’ a tepki göstererek  ‘’Sıkıntı Z kuşağı değil, sabah kuşağı’’ sözleriyle cevap verdi. Gündemden konular ile ilgili yapmış olduğu açıklamalar ile sık sık kendisinden söz ettiren Ural, sabah kuşağında yorumculuk yaptığı Neler Oluyor Hayatta adlı programda tepki çeken bir çıkışta bulundu. Programda söylemiş olduğu sözler ile sosyal medya gündemine oturan Ural’ın sözlerine karşılık bir tepki daha başarılı oyuncu Behzat Uygur tarafından geldi.

Z Kuşağı Oy Kullanmamalı

Sabahları Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan bir program olan Neler Oluyor Hayatta programında yorumculuk yapan Hakan Ural yapmış olduğu açıklaması ile epey tepki çekti. Zaman zaman gündem ile ilgili yorumları ile tepki çeken Hakan Ural bu sefer Z kuşağı ile ilgili yorumlarda bulundu. Ural ‘’ Siyaset ile ilgili bir alakan yok. Ülkenin geçmişi ile ilgili bir şeyler bilmiyorsun. Bugün ne olduğunu da bilmiyorsun, bu ülkenin neler ile mücadele ettiğini de bilmiyorsun, ideolojik olarak olgunlaşmamışsın ve bir fikrin yok ama oy kullanıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü bir durum. Rica ediyorum farkındalığınız yoksa oy kullanmayın.

Behzat Uygur Tepki Gösterdi

Başarılı oyuncu Behzat Uygur Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımı ile Hakan Ural’ın sözlerine karşı sessiz kalmadı. Yayınladığı paylaşımında ‘’ Sıkıntı z kuşağı değil sabah kuşağı’’ ifadelerini kullanan Behzat Uygur’un paylaşımı kısa süre içerisinde beğeni topladı. Sosyal medya hesabı üzerinden Ural’ın sözlerine karşı tepki gösteren Behzat Uygur bir çok olumlu yanıt da aldı.

Hakan Ural Sözlerinin Ardından Kendisini Savundu: ‘’Sözlerim Çarpıtıldı’’

Ural yorumculuk yaptığı programda söylemiş olduğu sözlere karşı çok fazla tepki alınca sosyal medya hesabı üzerinden kendisini savunmak için açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisine tepki gösterenleri iğneleyen Hakan Ural açıklamasında sözlerinin çarpıtıldığını ve yanlış anlaşıldığını iddia eden bir paylaşımda bulundu.

Diğer içerikler

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.