Baba dizisinin başrolü Özge Yağız, Tolga Sarıtaş hakkında açıklamalarda bulundu: Beni sinir etse de onu çok seviyorum

15.05.2022
184
Baba dizisinin başrolü Özge Yağız, Tolga Sarıtaş hakkında açıklamalarda bulundu: Beni sinir etse de onu çok seviyorum
Modelistlik Kursu

Baba dizisinin başrolü Özge Yağız, Tolga Sarıtaş hakkında açıklamalarda bulundu: Beni sinir etse de onu çok seviyorum

Baba dizisinde Büşra karakterini canlandıran Özge Yağız, dizide abisi Kadir’e hayat veren Tolga Sarıtaş’la ilgili açıklamalarda bulundu. Dizinin çekimi sırasında Tolga Sarıtaş’ın ağlama sahnelerinde kendisini güldürdüğünü söyleyen ünlü oyuncu, “Beni sinir ediyor bazen ama onu çok seviyorum” dedi.

Başrollerini Haluk Bilginer, Ayda Aksel, Tolga Sarıtaş ve Hakan Kurtaş’ın paylaştığı Baba dizisinin güzel oyuncusu Özge Yağız, sosyal medya üzerinden takipçilerinden gelen sorularını yanıtladı. Güzel oyuncu, dizide abisi rolünü üstlenen Tolga Sarıtaş hakkında da içten açıklamalarda bulundu.

 

Tolga Beni Kanser Etse de Onu Çok Seviyorum

Geçtiğimiz günlerde evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Gökberk Demirci ile ayrılma kararı alan Yağız, geçirdiği zor günleri unutmaya çalışıyor. Sosyal medya üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Ünlü oyuncu, dizide abisi Kadir karakterine hayat veren rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile ilgili, “Sahnelerde beni kanser ediyor. Çünkü sürekli sataşıyor bana, sürekli birbirimizle dalga geçiyoruz. Tam ağlayacağım beni güldürüyor. Beni sinir ediyor bazen ama çok seviyorum. Bir abim olsa böyle severmişim” ifadelerini kullandı.

Özge Yağız Kimdir?

Özge Yağız 10 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. Özge Yağız, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde ve aynı zamanda No 10 Studios’da oyunculuk eğitimlerini tamamladı. İlk oyunculuk tecrübesini 2017 senesinde yayınlanan Adını Sen Koy ile deneyimleyen Yağız, 2019 yılında başrol karakteri olan Reyhan’ı canlandıran Yemin dizisi ile adından fazlasıyla söz ettirdi. Güzel oyuncu kendini ispat ettiği Yemin dizisinden sonra 2020-2021 yılları arasında ekranlarda yayınlanan Sol Yanım dizisinde rol aldı.

Özge Yağızın Rol Aldığı Diziler

2022- Baba Büşra Kalkan Saruhanlı Yardımcı oyuncu

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

2021 İçimizden Biri Havva Aladağ Show TV

2016-2018 Adını Sen Koy Zeliha Başrol oyuncusu TRT 1

2019-2020 Yemin Reyhan Tarhun Kanal 7

2020-2021 Sol Yanım Serra Yıldırım Star TV

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.