Berk Oktay Başrol Filmden Ayrılıyor

21.05.2022
199
Berk Oktay Başrol Filmden Ayrılıyor
Modelistlik Kursu

Berk Oktay Yasak Elma Dizisinden Ayrılıyor mu?

Berk Oktay Başrol Filmden Ayrılıyor ! Çıktığı ilk günden beri izleyicilerin izlemeye doyamadığı dizi olan Yasak Elma da gelişmeler yaşanıyor. Dizinin konusu ise genel olarak şöyle;  Zeynep ve Yıldız birbirinden farklı karakterlere sahip olan iki kardeştir. Birbirlerine çok düşkün olan kardeşlerden Yıldız’ın hayatı aldığı teklifle bambaşka bir hal alır. Zengin olmanın hayalini kuran genç kızın önüne büyük bir fırsat gelmiştir.

Sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la tanışan Yıldız, ondan hayatının teklifini alır. Ender Argun kocası Halit Argun’dan kurtulmak için Yıldız’ı kullanmaya karar vermiştir. Yıldız’ın hayatından bunlar olurken Zeynep iş yerinde yaşanan sıkıntılarla uğraşmaktadır. Zeynip’in çalıştığı firma zengin ve kibirli bir adam olan Alihan Taşdemir tarafından satın alınmıştır. Alihan, Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşidir.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendisinin değil kardeşinin de hayatını değiştirecektir. Bu senaryoyla başlayan ve bölümler geçtikçe yapılanan konusu ile izleyicilerini ekranlara kitlemeyi başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde sezon finaline gitme kararı almasıyla dizi hayranlarını sabırsızlandırmıştı.

Berk Oktay Diziden Ayrılma Kararı Aldı

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen rol aldığı Yasak elma da her sezon ayrılıklar yaşanıyor ve oyuncu kadrosu değişiyor. 13 haziranda 147. Bölümle birlikte sezon finaline girecek Yasak Elmadan ilk ayrılık haberi Berk Oktay ile geldi. İki sezon önce savaşçı dizisinden ayrılarak Yasak elmaya geçen ve burada başarılı iki sezon geçiren berk Oktay’’ın ayrılık haberi Yasak Elma hayranlarını üzdü.

İki sezondur oyunculuğuyla beğenileri toplamıştı. Birçok hayranı diziye yakıştıklarını ve Eda Ece ile birlikte dizide güzel bir çift olduklarını düşünüyor. Bu ayrılık haberi ile dizinin sonraki bölümlerinde Eda Ecenin partnerinin kim olacağı ise akıllarda soru işareti bırakıyor. Yasak Elma dizisinden ise başka ayrılacak isimler olması bekleniyor fakat bu isimlerin kim olacağı merak konusu.

Özellikle başrollerden değişecek isimler bekleniyor fakat Yasak Elma dizisinin kemikleşen başrol isimlerinden Eda Ece ve Şevval Sam’dan ayrılık haberi beklenmiyor. Yeni sezonunda ne zaman çıkacağı şimdiden merak konusu oldu. İleriki zamanlarda her iki konu içinde net açıklamalar bekleniyor.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Faydalı olabilecek diğer içerikler

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.