Hannibal 4. sezon olacak mı? Hannibal dizisinde son durum

23.06.2021
197
Hannibal 4. sezon olacak mı? Hannibal dizisinde son durum
Modelistlik Kursu

Hannibal Dizisi 4. Sezon Netflix ile Ekranlara Geri Dönebilir. Hannibal dizisi 4. sezon ile Netflix platformuyla ekranlara gelebilir. Dizinin baş karakteri olan Mads Mikkelsen ve dizi yapımcısı Bryan Fuller açıklamaları Hannibal dizisi hayranlarını heyecanlandırdı.

Hannibal Dizisinde Son Durum

2010 ve sonra ki yılları sallayan seri katil konulu dizisi Hannibal, ülkemizde de oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip yapımlardan birisidir. Hannibal dizisi kendisinden sonra bir çok diziye de esin kaynağı olarak dikkat çekti. 2013 yılında yayın hayatına başlayan Hannibal dizisi, 2015 yılında ki finaliyle ucu açık bir şekilde yayın hayatını sona erdirmişti.

Gelecek günlerde ise ilk üç sezonu ile Netflix platformuna gelmesi ve yayınlanması beklenen Hannibal dizisinin maceraya kaldığı yerden devam edeceği iddia edildi. Üstelik bu söylentiler arasında bu iddiayı olağan kılan en büyük etken ise , Dr. Hannibal Lecter karakterini oynayan bizzat kendisine hayat veren Mads Mikkelsen’ın yapmış olduğu paylaşım oldu.

Hannibal Dizisi Konusu

Dizinin ana konusu, Dr. Lecter adlı bir psikoterapistin ve oldukça zeki olan bir yam yam seri katilin hikayesine odaklanmaktadır. Dizinin konusu ilerlediği cinayetler ile FBI tarafından takip edilmesi esnasında zeki olmak konusunda destan yazan Dr. Lecter hem FBI tarafından yakalanmama konusunda oldukça üstün bir performans sergiliyor.

Tüm bu Cinayetleri ise FBI Davranış Birimleri başkanı olan Ajan Jack Crawford ve de cinayetlerin işlenmesinin ardından da nasıl işlenmiş olabileceği konusunda ilgili tasarımlar planlayan Will Graham tarafından araştırılıyor.

Will Graham, FBI’da ajan olarak çalışabilmek için gerekli sınavları geçememiştir. Fakat zekası ile ön plana çıkan bir akademisyen konumundadır. Meydana gelen cinayetlerin olay yerlerine gidilerek kendisini cinayeti işleyenin yerine koyarak nasıl davrandığı konusunda FBI’ya danışmanlık yaparak yardımcı olmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bireysel düşünüş biçimi sbebwşyle psikolojik sorunlar yaşayan Will karakteri psikolojisinin kontrol altında tutulabilmesi için psikoterapist olan Dr. Lecter ismi önerilir. Bu öneriyi fırsata çeviren Dr. Lecter karakteri FBI’ya ve de cinayetlerin soruşturma boyutlarına daha yakın olma imkanı yakalayarak olayları bu denklem üzerinde gelişmesine sebep olacaktır.

Hannibal Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman?

Henüz Hannibal dizisi yeni sezon hakkında resmi bir açıklamamış gelmemiş olsa da yeni sezon konusu hakkında yapımcılar sıkıştırılmaya devam ediliyor. Hannibal Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman? Şayet her şey yolunda gider ise önümüzdeki sene içerisinde Hannibal dizisinin yeni sezonuna kavuşma ihtimalimiz bulunuyor.

Hannibal yapımcısı neden finale gitti ?

Sizlere kimsenin bilmediği ve Türkçe kaynaklarda bu bilgilerin olmadığı kısa bir “hap” bilgi paylaşacağım. Hannibal dizisi biliyorsunuz ki Amazon Prime yapımını üstlendiği NBC kanalında ise yayına giren ve aniden nedense 4. sezonu iptal etme kararı aldılar. Hiç neden diye sorguladınız mı ? Bu kadar sevilen dizi neden bir anda piyasadan çekildi.?

Tamamen Punisher dizisinde olduğu gibi bu dizide kurban olmuş durumda. Amazon Prime ile Netflix çıkar çatışmasına girerek diziyi bitirmek durumunda kaldılar.

Hannibal 4. sezon olacak mı?

250 bin kişinin oy verdiği, Hannibal dizisi imbd puanı ile 8.5 alarak zaten ne kadar sevilen bir dizi olduğu ortadadır. Fakat Hannibal 4. sezon olacak mı? Sorusunun yanıtını sosyola.com ekibi olarak hep birlikte bakalım.

  • Hannibal 1. sezon 4 Nisan 2013 tarihinde yayınlandı.
  • Hannibal 2. sezon 28 Şubat 2014 tarihinde yayınlandı.
  • Hannibal 3. sezon 4 Haziran 2015 tarihinde yayınlandı.
  • Hannibal 4. sezon Çıkar çatışmasından dolayı artık yayınlanmayacak.

Evet Hannilat izleyicileri ! Hannibal 4. sezon Çıkar çatışmasından dolayı artık yayınlanmayacak. Punisher gibi bu güzel diziyi bitirdiler…

Diğer dizi önerileri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak sorusunu merak ediyorsanız yazıyı okumalısınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.