Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo 2. sezon ne zaman? Moon Lovers hakkında her şey

07.07.2022
278
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo 2. sezon ne zaman? Moon Lovers hakkında her şey
Modelistlik Kursu

Güney Kore ülkesi tarihi romantik dram dizisi olan Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo’ Tong Hua’nın Çin romanı olan ‘Bu Bu Jing Xin’ den esinlenmiştir. 21. yüzyılda hayatını sürdüren bir kadının hikayesini anlatan bu eser; kadının zamanda geriye giderek Goryeo döneminde yaşayan Hae Soo’nun bedeninde uyanmasıyla ilgi çekici bir izlenim bırakan dizi kibar ve nazik 8. Prens, Wang Wook ve diğer insanlar tarafından korkulan 4. Prens Wang So’ya duyulan aşkla dikkat çekti. Hikayenin konusu ilerledikçe Moon Lovers hayranları; kraliyet ailesinin tahtı ele geçirme konusundaki entrikaları ve aldatıcı yolları arasında istemeden kendini kaybediyor.

‘Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo’ dizisi 1. Sezonunun sonrasında dizinin hayranları , uzun süredir ‘Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo’ 2. Sezonu için taleplerde bulunuyor. Moon Lovers dizisinin durumunu merak ediyorsanız, diziyle ilgili güncel bazı ayrıntıları sizler için araştırarak hemen sonrasında burada aktarıyoruz.

Moon Lovers Dizisinin Konusu

Günümüz zamanlardan Goryeo hanedanlığının zamanında geçmişe giden 25 yaşındaki Go Ha-jin’in rolünü oynamaktadır. Hae Soo adında 16 yaşındaki bir kızın vücudunda hayat bulan karakter . Ha-jin nihayet yeni gerçek hayatını kabul eder ve de sonunda korkunç olarak tanınan 4. Prens Wang So’ya aşık olur. İşlevsiz olan ve entrikalar boğuşan kraliyet ailesi, onu siyaset ve de iktidar oyununda bir piyon olarak kullanmaya çalışmaktadır. Sevdiği adamın hayatı tehlikede olan Hae Soo, onun hayatını kurtarmak ya da vazgeçmek için bir karar vermelidir.

Kang ailesinin içerisinde kraliyet esiri olarak yaşadığı korkunç geçmişi sebebiyle; bir o kadar görkemli, soğuk ve de suskun bir adam olarak izleyicinin karşısına çıkar. Halk ona, Kaesong’a döneminde ve de onu başlangıçta Red edilen ailenin bir parçası olma sebebiyle dışlanmış gibi davranmaya çalışır. Güçlü bir kişiliğe sahip olmasına rağmen, nazik tavırları sebebiyle sonunda Hae Soo karakteriyle aşk yaşamaya başlar.

Moon Lovers 2. Sezon oyuncuları kim olacak?

Binlerce kişinin merakla beklediği Moon Lovers 2. Sezon 2016 yılından beri bir çok kişinin yalan haber yapması ile birlikte iyice can sıkmaya başladı. Her ne kadar Moon Lovers 2. Sezon oyuncuları bir tüyo vermeseler de merakla bekleme içindeyiz.

Moon Lovers 2. Sezon oyuncuları ;

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
  • Lee Joon-gi
  • IU
  • Kang Ha-neul
  • Baekhyun
  • Nam Joo-hyuk
  • Hong Jong-hyun
  • Ji Soo
  • Seohyun
  • Kang Han-na

elimizde ki en net bilgi Moon Lovers dizisi 2. Sezona da aynı oyuncular ile devam edecek.

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihi Ne zaman? Tanıtımı ne zaman yapılacak?

“Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo” dizisinin 1. Sezonun tanıtımı SBS’de 29 Ağustos 2016 tarihinden 1 Kasım 2016 tarihine kadar 20 bölüm olarak yapılmıştı.

Dizinin yüksek bütçesi ve de oyuncu kadrosunun ağırlığına rağmen performansı, yönü ve senaryo işleyişi nedeniyle oldukça fazla eleştirilere maruz kaldı. Buna rağmen dizi, seyirciyi büyük ölçüde etkileyerek dikkat çekti. Moon Lovers hayranları hala 2. sezonla ilgili herhangi bir haber bekliyor.

Fakat Moon Lovers yapımcı ve senaristleri konuyla ilgili sessizliğini sürdürüyor.

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo 2. Sezon onayı alınıp alınmadığı da bilinmiyor.

Moon Lovers nasıl bir dizi?

Moon Lovers ilk olarak 29 Ağustos 2016’da yayınlanan tarihi romantik bir Güney Kore dizisidir. Şimdiye kadar 1 sezon yayınlanmış olan dizi toplam 20 bölümden oluşmaktadır. Bunun yanında 2 bölüm de özel bölüm olarak yayınlanmıştır. Her bölüm ortalama 60 dakika uzunluğundadır. Moon Lovers, Tong Hua’nın Bu Bu Jing Xin adlı Çince romanından uyarlanmıştır.

İlginizi Çekebilir: Vikings 7. sezon olacak mı?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.