Sweet Home 2. Sezon onayı aldı mı? Sweet Home 2. Sezon ne zaman?

19.07.2021
209
Sweet Home 2. Sezon onayı aldı mı? Sweet Home 2. Sezon ne zaman?
Modelistlik Kursu

Sweet Home dizisinin 2.sezonu ne zaman ekranlara gelecek? Dizinin 2.sezon olacak mı? Sweet Home dizisinin 2.sezonu ne zaman çıkacak? Sweet Home dizisinin 2.sezon yayın tarihi ne zaman? Sweet Home dizisi etkileyici bir 1. sezonun ardından, bir çok izleyici 2. sezonun çıkacağı dönem için ileriye bakıyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşan Sweet Home dizi, Aksiyon, gerilim,bilim kurgu türünde yayın hayatına başlamıştı. Kore menşeili olan Sweet Home yapımın yönetmenliğini ise Lee Eung Bok yaparken, senaryosunu ise Kim Kan-Bi, Hwang Young-Chan , Heung So-Ri, Kim Hyung Min ve Park So-Ri tarafından kaleme alındı. Sweet Home dizisinin oyuncu kadrosunda ise başrollerde Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-Young, Lee Do-Hyun, ve de Go Min Shi gibi isimler yer alıyor.

Sweet Home Dizisinin Konusu

Sweet Home dizisinin konusu, izole edilen bir alanda, canavara dönüşen insanlar ile mücadele eden bir grup kişinin etrafında dönmektedir. Lise öğrencisi olan Cha Hyun-Soo karakteri;babası annesi ve küçük kardeşiyle birlikte hayatını sürdürmektedir.

Sweet Home Dizisinin Konusu Fakat ailesiyle konuşmayacak kadar sessiz, pasif birisidir. Bir gün, onun dışında kalan üm ailesi, trafik kazasında hayatını kaybederek yalnız kalır.

Hayatta yalnız kaldığı için küçük apartman dairesine taşınan karakter, aniden insanların canavarlaşmaya başladığı bir olayla karşılaşır. Diğer apartman sakinlerinin yanında, canavarlara karşı mücadele etmeye ve de hayatta kalmaya çalışır. Sert bir karakter olan kadın karakter Seo Yi-Kyung, Özel kuvvetlerde hizmet vermiş olan eski bir itfaiyecidir. Zeki ve oldukça soğukkanlı birisi olan Lee Eun-Hyuk, bilinmeyen bu salgında, sağlıklı olan apartman sakinlerine liderlik etmeye ve de yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Sweet Home 2. Sezon onayı aldı mı? Sweet Home 2. Sezon ne zaman?

Bu konu da ne yazık ki, Sweet Home hayranları, aboneler ve bazı dizi-film eleştirmenleri tarafından bu kadar mükemmel bulunmasına rağmen, yapım şirketi herhangi bir yeni sezonla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Bu sebeple de 2.sezon ağının yeni bölümleriyle ilgili olarak ne zaman gündeme getireceğini şu an kimse tahmin edemiyor.

Sweet Home 2. Sezon onayı aldı mı?

Sweet Home 2. Sezon onayı aldı mı? Sweet Home dizisi yazılırken Netflix platformunda sadece üç gün boyunca izlenebiliyor. Bu durumda da Netflix platformu için söz konusu olan dizinin geleceğini duyurmaksa henüz çok erken olduğu anlamını taşıyor.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bir dizinin popülerliği, Netflix yönetimi tarafından bir dizinin yeni sezonunun gündeme getirmesi için geçen süreyi büyük ölçüde etkileyebilir. 2.sezonun duyurulması genel de birkaç hafta sürerken bazen birkaç ay sürebilir. Sosyola.com ekibi olarak Sweet Home 2. Sezon onayı aldı mı? Hakkında biraz bilgi verelim, Tecrübelerimize göre bu kadar sevilen biz dizi devamı gelecek çünkü arkasında netflix var. Yani sorunun cevabı evet 2. sezon onayı aldı!

Sweet Home 2. Sezon ne zaman?

Sweet Home dizisinin Netflix platformunda dünya genelinde iyi performans gösterdi. Şimdi ise 32 farklı sıralama da t0 listesine girmeyi başardı. Sweet Home dizisi özellikle ülkemizle ile birlikte, Güney Kore, Malezya,Singapur, Tayvan Filipinler, Katar, Tayland ve Vietnam’da Netflix platformunda bir numaraya yükseldi.

İlginizi Çekebilir: La Casa De Papel Yeni Sezon

İmbd platformunda 12.000 bin kişinin oylama sonucunda 7.4 puan almasından dolayı Sweet Home izleyicileri merakla Sweet Home 2. Sezon ne zaman? Çıkacak? Gelecek? Olacak mı? Sorularını sormaya başladı. Bizde sizlere tam tarih veremesek bile yakın bir tarih vereceğiz.

  • Sweet Home 1. sezon 18 Aralık 2020 tarihinde yayınlandı.
  • Sweet Home 2. sezon aralık 2021 tarihinde yayınlanacak!

Evet arkadaşlar her ne kadar verdiğimiz tarih covid-19 olaylarından sonra belki aksama yaşayabilir ama büyük ihtimalle Sweet Home 2. sezon aralık 2021 tarihinde yayınlanacak!

Netflix’in sevilen dizilerinden Sweet Home, müziği Gaemi tarafından yapılan ve şimdiye kadar 1 sezon ve 10 bölüm yayınlanmış olan bir Güney Kore dizisidir. Dizinin bütçesi 27 milyon Dolar olup her bölüm 44 ila 59 dakika arasında değişen sürelerden oluşmaktadır. Netflix’in diğer yapımlarında olduğu gibi dizinin video kalitesi 4K ve Dolby Digital ses kalitesiyle keyifle izleyebileceğiniz bir dizi. Ayrıca dizinin görsel efektleri Avengers ve Avatar gibi filmlerin hazırlanmasında karşımıza çıkan Legacy Effects, VFX Studio Westworld ve Spectral Motion tarafından hazırlanmış.

Bizi YouTube de takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Elifsu Yazar dedi ki:

    Bi heyecanla 2021 aralıkta çıkıcak diye sevinmiştim sonra 2022 de olduğumuzu hatırladım HFMSJDMAJDMAJSK