Dark Desire 2. sezon ne zaman? Onay aldı mı? Dark Desire 2. sezon konusu

04.06.2022
290
Dark Desire 2. sezon ne zaman? Onay aldı mı? Dark Desire 2. sezon konusu
Modelistlik Kursu

Meksika yapımı olan Dark Desire dizisi 15 Temmuz 2020 tarihinde digital ortamda yayın hayatına başladı. Netflix platformunda yayınlanan Dark Desire dizisi, yayın tarihinden buyana kadar süreçte toplamda 1 sezon ve 18 bölümden oluşuyordu.Sosyal medya üzerinde bir çok kez sosyal medya kullanıcıları tarafından tartışma konusu olan Dark Desire dizisinin, IMDb puanı ise 6,4 olarak belirlendi. Meksika ülkesinin 2. Netflix Orijinal dizisi olan Dark Desire yapımın yaratıcısı Leticia López Margalli iken başrol kadrosunda yer alan isimler ise Maite Perroni, Alejandro Speitzer ve Regina Pavón gibi oldukça başarılı ünlü isimler yer alıyor. İşte Dark Desire dizisinin konusu ve oyuncuları ve 2.sezon hakkında tüm detaylar…

Dark Desire 2. Sezon Dizisinin Konusu

Dark Desire dizisinin 2. sezon konusu evli bir kadın olan ve hukuk öğretmeni olarak çalışan Alma’nın evinden uzaklaşarak geçirmiş olduğu bir hafta sonu kaçamağı sonunda yaşadıkları trajik olaylarla sonlanır. Tutku dolu ama bir o kadarda trajedi sonuçları bulunan bu kaçamak, kendisinin ve de en yakınlarına ilişkin bildiği ve öğrendiği tüm gerçekleri sorgulamasına yol açmıştır. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Gizem dolu ve gerilim dolu hikayesi olan Dark Desire’a olay zinciri 1 kadın, 3 adam arasında geçen entrika dolu olaylar ve bilinmezlerle dolu sırlar arasında kuruluyor. Kurban kimdir? Suçlu kimdir?

Bunların cevaplarının bulunacağı ya da akılları karıştıracak gizemli bir drama dizisi izleyicileri ekrana beklemektedir. Dark Desire dizisinde ana konu çözülemeyen bir cinayetin yüzünden temelleri sarsılan bir aile birliğidir. Birçok zorluk ve de entrika ile mücadele eden güçlü kadın karakter karşılaştığı zorluklarla savaşmaya ve baş etmeye çalışmaktadır.

Dark Desire 2. sezon ne zaman? Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak? Dark Desire 2. sezon onayı aldı mı?

Dizinin orjinal ismi “Oscuro Deseo” olan Dark Desire dizisinin yayın dizaynı ise 18 bölümlük 1. sezonu ile 15 Temmuz 2020 tarihinde ekranlara gelmişti. 77 ülkede reytingler de ilk 10’a giren dizinin, ilk yayın ayında 35 milyon abone tarafından izlenmiştir. Dark Desire dizisi 2. sezon ne zaman? Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak? Sorulara cevap arayacağız. Türkiye’de ise birkaç haftadır favori listesinde ilk 10 listesinden düşmeyen Dark Desire dizisi ayrıca; platformun dili İngilizce olmayan diğer dizileri arasında ilk sezonuyla en iyi açılış yapan yapımı olmayı başardı. Dark Desire onay haberi ise; Dark Desire dizisine özel bir video ile duyuruldu.

Dark Desire 2. sezon onayı aldı mı?

Netflix plartformu Meksika ülkesi orijinal yapımı olan draması Dark Desire 2. sezon onayı aldı mı? Sorusuna gönül rahatlığı ile Evet 2. sezon onayı alındı.!

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Dark Desire 2. sezon ne zaman? Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak?

4.000 bin kişinin imbd üzerinde oylama yaptığı Dark Desire 2. sezon ne zaman? Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak? hakkında bilgiler verelim, Her ne kadar Netflix tarafından resmi bir açıklama olmasa da pandeminin patlak vermesinden dolayı 2021 tarihinde kesin olarak yayınlanacağını biliyoruz.

Sosyola.com ekibi olarak sizlere bunu araştırdık. Yurt dışı topladığımız kaynaklara göre Dark Desire 2. sezon ne zaman? Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak? Sorularının cevapları ise 2 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak!

İlginizi, Çekebilir: Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo 2. sezon ne zaman?

Bütün Listeyi Görüntüle Listeyi Daralt
Dark Desire Kaç Sezon?

Dark Desire bir Meksika dizisi olup toplam 2 sezon ve 33 bölümden oluşmaktadır. Dizinin orijinal dili İspanyolca'dır. Netflix platformunda yer alan dizinin birçok dilde çevirisi ve altyazısı bulunmaktadır. Dark Desire dizisinin bölümleri 30 ile 39 dakika arasında sürmektedir. Dizide Maite Perroni, Erik Hayser, Alejandro Speitzer, María Fernanda Yepes gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Dizinin yönetmenleri ise Pedro P. Ybarra ve Kenya Márquez'dir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Test dedi ki:

    Eylül ayı geçti başkan?