Lupin 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Lupin 3. sezon onayı aldı mı?

16.07.2021
329
Lupin 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Lupin 3. sezon onayı aldı mı?
Modelistlik Kursu

Lupin dizisi 2. sezonu bu yıl yayınlandı. Lupin dizisinin seyircileri 2.sezon yeni bölümleri bir solukta bölümleri bitirdi. Peki Lupin 3. sezonu ne zaman yeniden yayına girecek? Tüm Detaylar yazımızda…

Assane Diop hakkında tüm bilgiler yazılmış olan bir roman kitabında yer alan karakterden esinlenmiştir. Dizinin ismi de romanda yer alan Arsen Lüpen karakterinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Bu roman serisi tam 7 kitaptan meydana gelmektedir. Lupin karakteri yazılırken ise ilham alınan hayat ise zeki bir hırsız olan Marius Jacop adlı kişiden ilham alındığı bilinmektedir.

Lupin Dizisinin Konusu Nedir ?

Arsène Lupin, Fransız roman karakterlerinden biridir. Romanın yazarı ise Maurice Leblanc, Lupin karakterini oluştururken ünlü Fransız anarşist ve de oldukça akıllı bir hırsız olan Marius Jacob zanlısından esinlenmiştir. Lupin için, hırsızların piri denilmektedir. Lupin Dizisinin Konusu  Kendisini oldukça kibar bir hırsız olarak tanıtır. Lupin oldukça esprili ve kibardır. Ancak kandan nefret eder. Bu yüzden de olabildiğince silah kullanmamaya çalışır. Jiu Jitsu bilir. Ayrıca oldukça da iyi rol yapar. Lupin her zaman istediğini elde eder.

Lupin Dizisinin Konusu  Arsen Lüpin karakterinin maceralarından esinlenen ve ona benzemeye çalışan kibar hırsız Assane Diop karakteri varlıklı bir aile yüzünden mağdur olan babasının intikamını almak için Lupin’in yolundan gitmeye karar verir.

Dizinin içeriği; Senegalli bir göçmen olan çocuğuna daha iyi bir hayat verebilmek için Fransa’nın başkenti olan Paris’e gelen ve de tek oğlu olan profesyonel hırsız Assane Diop’a odaklanmaktadır. Assane karakterinin babası, işvereni olan zengin, güçlü patronum Hubert Pellegrini tarafından pahalı bir elmas kolyeyi çalmakla suçlanarak hapishane hücresinde iken duyduğu utançtan kendini asmıştır. Oğlu genç Assane ise yetim kalmıştır. Yirmi beş yılın ardından , Assane, karizmasını kullanmaya çalışarak ;Lupin karakterinden esinlenerek hırsızlık, hile ve kılık değiştirme ustalığını kullanmaya ve Pellegrini ailesinden intikam almak için yola çıkmaya karar verir.

Lupin 3. sezon onayı aldı mı? Lupin 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

Beğenilen dizi Lupin’in bu yıl 2. Sezonu daha yeni yayınlanmış olsa da dizinin hayranları 3. Sezon yeni bölümleri hakkında sorular sormaya başlandı. Ancak 3. Sezon yeni bölümle konusuna dair herhangi bir bilgi şuan için verilmemektedir. Sadece 3. Sezon onayı hakkında bilgi mevcut. Daha sonra Lupin 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Hakkında bilgi vereceğiz.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Lupin 3. sezon onayı aldı mı?

Netflix tarafından Lupin 3. sezon onayı aldı mı?  Sorusuna cevap verilmezken, Sosyola.com ekibi olarak  kendi instagram hesaplarımızdan yapımcıya mesaj attık ve 3. Sezon onayı alıp almadığı konusunda bilgi sahibi olduk.  Lupin 3. sezon onayı aldı mı?  Sorusuna evet Lupin 3. sezon onayı aldı! İçiniz rahat olsun. Lupin dizisini Böylesine sıkı takipçileri olmasından dolayı daha 5-6 sezon daha gider gibi geliyor.

İlginizi Çekebilir: Dark Desire 2. sezon ne zaman?

Lupin 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

Lupin yapımcısına bu konuyu sorduğumuzda covid-19 olaylarından dolayı ne yazık ki net bir tarih veremediklerini belirtti. Lupin 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Sorusuna Oyuncuların biraz tatil yaptıktan sonra tekrardan çekimlere başlanacağını dile getirdi.

Bizi yarı yolda bırakmayacaklarının garantisini almış olduk ve yine sosyola.com ekibi olarak sizlere tahmini tarih vermek istiyoruz.

  • Lupin 1. sezon 8 Ocak 2021 tarihinde yayınlandı.
  • Lupin 2. sezon 11 Haziran 2021 tarihinde yayınlandı.
  • Lupin 3. sezon Kasım – Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak!

Verdiğimiz tarih tamamen tahmini bir değerdir. Fakat detaylı olarak konuşmamızdan sonra Lupin 3. sezon Kasım – Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak! Cevabınıza kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir: La Casa De Papel Yeni Sezon

Bizi YouTube de takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.