Marvel’s What If 2. Sezon Ne Zaman?

07.10.2021
309
Marvel’s What If 2. Sezon Ne Zaman?
Modelistlik Kursu

2021 senesinde yayına giren Marvel’s What If dizisi Disney tarafından hazırlanmıştır. Hem aksiyon hem de animasyon dizisi olan Marvel What If dizisi aynı zamanda yoğun macera da içermektedir. Dizide Marvel sinematik evreni dışında kalan konular işleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Bryan Andrews oturuyor. Aynı zamanda senaryosu ise A.C. Bradley kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise şu isimler öne çıkıyor:

  • Samuel L. Jackson
  • Tom Hiddleston
  • Chris Hemsworth
  • Dominic Cooper
  • Josh Brolin
  • Hayley Atwell
  • Jeffrey Wright

Oldukça önemli isimlerin bir araya geldiği dizi özellikle Marvel hayranlarını ekranlara bağlıyor. Bu nedenle de ikinci sezonu birçok kişi tarafından ilgi ile bekleniyor.

Marvel’s What If Konusu

Marvel’s What If Konusu

Marvel’s What If Konusu

Dizi tamamen Marvel dünyasına özgü bir konuya sahiptir. Marvel Sinematik Evreninde bulunan kurallar, anlar, hikâyeler farklı olsaydı izleyici karşısına nasıl bir dünya çıkacağı üzerinde durulmaktadır. Başka bir gerçekliğin gözler önüne serildiği bu dizide kahramanların aynı zamanda farklı alternatif maceralarına yer verilmektedir. Yapımdan soruml olan kişiler tamamen Marvel evreni kurallarından bağımsız bir şekilde yol alarak izleyiciye beklediğinden çok daha farklı bir senaryo ortaya çıkarıyor.

Diziyi izlerken ya öyle olsaydı ya da bu böyle olsaydı nasıl olurdu sorularının yanıtlarını en ince detayına kadar alabiliyorsunuz. Marvel’s What If konusu ile izleyiciyi ters köşe yapabilecek son derece kaliteli yapımlar arasında yer alıyor. Başarılı oyuncu kadrosu olması da ayrıca dizide dikkati çeken özellikleri arasındadır.

Marvel’s What If 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Marvel’s What If 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Marvel’s What If 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Marvel’s What If 2. Sezon ne zaman yayınlanacak konusu çok merak edilse de insanlar hala ilk sezonu konuşmaktadır. İlk sezonu 10 bölüm olarak hazırlanan ve çok büyük bir ilgi gören dizi çok büyük bir beğeni topladı. Marvel’s What If 2. Sezon ne zaman çıkacak sorusuna henüz yanıt vermek mümkün değildir. Çünkü dizinin ilk sezonu daha 2021 yılının Eylül ve Ekim aylarında yayınlandı. Bu nedenle her ne kadar çok merak edilen bir konu olsa da Marvel’s What If 2. Sezon ne zaman başlayacak sorusuna henüz yanıt vermek mümkün olmamaktadır.

https://sosyola.com ekibi olarak sizlere her zamanki gibi teorimiz mevcut, Marvel’s What If 2. Sezon ne zaman? Sorusuna detaylıca odaklanmak gerekirse ve pandemi şartlarını göz önünde bulundurursak  Marvel’s What If 2. Sezon Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak. Covid-19 şartlarına göre bu tarih değişkenlik gösterebilir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Sosyola ekibi olarak her zaman doğru ve güncel dizi önerileri makalelerimizi bulabileceğiniz kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda Marvel’s What If Konusu, Marvel’s What If 2. Sezon Ne Zaman?, Marvel’s What If 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?, Marvel’s What If 2. Sezon ne zaman çıkacak, Marvel’s What If 2. Sezon ne zaman başlayacak gibi merak edilen konuları ele aldık.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.