The Outpost 5. Sezon Ne Zaman?

09.10.2021
192
The Outpost 5. Sezon Ne Zaman?
Modelistlik Kursu

The Outpost 5. Sezon Ne Zaman? 10 Haziran 2018 tarihinde yayına giren dizi başarılı fantastik macera dizileri arasında yer alıyor. Başarılı bir dizi olması kısa sürede çok geniş kitleler tarafından izlenmesini sağlamıştır. Dizi hem fantastik hem de macera türünde olduğu için çok fazla izleyeni bulunmaktadır. Dizinin tasarımcıları arasında Jason Faller ve Kynan Griffin gibi isimler bulunuyor. Kısa zaman içerisinde çok izlenenler listesinde yer alan dizinin kadrosunda şu isimler bulunmaktadır:

 • Jeffica Green
 • Jake Stormoen
 • Imogen Waterhouse
 • Anand Desai
 • Andrew Howard
 • Robyn Malcolm

IMDb’nin puanına göre 6.0 puanı olan dizinin 4. Sezonu 2021 yılında yayınlandı. Başarılı yapımlar arasında yer alan dizinin yeni sezonu da büyük bir ilgi ile bekleniyor.

The Outpost Konusu

The Outpost Konusu

The Outpost Konusu

The Outpost Konusu The Outpost konusu çok dikkat çeken diziler arasında yer alıyor. Blackbloods adı verilen bir ırktan gelen Talon kendi ırkının tek hayatta kalan kişisidir. Jessica Green tarafından canlandırılan Talon’un tüm köyü paralı askerler tarafından yok edilir. Talon zaman geçtikten sonra dünyanın terk edilmiş bir yerinde bulunan kanunsuz bir kaleye gider. Bu süre içerisinde de kendisini kurtarmak hem de dünyayı çok kötü bir güce karşı korumak için çok fazla yola başvurmaya karar verir. Bunun için de içinde bulunan esrarengiz gücün farkına varır. Doğaüstü bir gücü olduğunu keşfeden Talon için artık yeni bir mücadelenin de başlangıcı olur.

The Outpost 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Outpost 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Outpost 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilerek izlenen The Outpost 5. Sezon ne zaman yayınlanacak? sorusu dizinin tüm izleyenleri tarafından merak edilmektedir. The Outpost 5. Sezon ne zaman çıkacak? sorusuna yanıt vermek henüz mümkün olmamaktadır. Çünkü dizinin son sezonu 2021 yılında yayınlanmıştır. 4. Sezonun 2021 gibi yakın bir tarihte yayınlanması nedeniyle henüz yeni haberler yayınlanmadı. Ancak The Outpost 5. Sezon ne zaman başlayacak? sorusu için çeşitli tahminlerde de bulunulmaktadır. En kısa sürede ise yapım şirketinden dizi hakkında yeni haberler bekleniyor. Yeni sezonda gelecek karakterler ve yeni sezon konusunda dizinin tüm takipçileri oldukça sabırsız durumdadır. The Outpost beklentileri karşılayan son derece başarılı yapımlar arasında yer alıyor.

Sosyola.com ekibi  The Outpost 5. Sezon ne zaman? Sorusunun net bir cevabı olamasa bile yıllanmış tecrübelerimize dayanarak bir şeyler ortaya koyabiliriz.

 • The Outpost 1. sezon 10 Temmuz 2018 Tarihinde yayınlandı.
 • The Outpost 2. sezon 11 Temmuz 2019 Tarihinde yayınlandı.
 • The Outpost 3. sezon 8 Ekim 2020 Tarihinde yayınlandı.
 • The Outpost 4. sezon 15 Temmuz 2021 Tarihinde yayınlandı.
 • The Outpost 5. sezon 10 Temmuz 2022 Tarihinde yayınlanacak!

Evet şu tabloya baktığınızda göreceksiniz ve kendi tarihinizi kendiniz oluşturabileceksiniz. Ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını gönül rahatlığı ile artık verebiliriz. The Outpost 5. sezon 10 Temmuz 2022 Tarihinde yayınlanacak!

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Yabancı dizi sevenlerin tek buluşma adresi olan https://sosyola.com olarak en güncel bilgileri sizinle paylaşma gereği duyuyoruz. Sizde yabancı dizi yeni sezon ne zaman? Konusunda merak ediyorsanız kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu yazımızda sizlere The Outpost 5. Sezon ne zaman başlayacak?, The Outpost 5. Sezon ne zaman çıkacak?, The Outpost 5. Sezon ne zaman yayınlanacak?, The Outpost Konusu, The Outpost 5. Sezon Ne Zaman? gibi çok merak edilen soruları yanıtlandırdık.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.