Supernatural 16. Sezon Olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

24.07.2021
200
Supernatural 16. Sezon Olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?
Modelistlik Kursu

Bu yazımızda, Supernatural dizisinin 16.sezonu hakkında tüm güncellemeleri sizlerle paylaşacağız. ABD’nin en uzun süre devam eden TV Şovlarından biri olan Supernatural ABD ülkesinde pandemi nedeniyle zor zamanlarda Corona Virüs Salgını’nın en son şov kurbanlarından biri olarak karşımıza çıktı. Dizi çekimlerine ara verildikten sonra Supernatural dizisi, Covid-19 Virüs Salgını’ndan da oldukça fazla etkilenen 15. sezonunu çekiyordu.

Fakat dizinin çekimleri, yayın tarihinin ne zaman olacağı konusunda bir duraklama potansiyeli sebebiyle askıya uğradı. Gösterim durumu 15. sezonu ile sona erdiği için Supernatural fanları yeniden yayın için güncellemeler talep ediyorlar ve bir da Supernatural dizisini16. sezonla yayında olup olmayacağını da öğrenmek istiyorlar. Supernatural dizisi ile ilgili tüm detayları bir araya getirdik. Supernatural hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Supernatural Dizisinin Konusu

Supernatural dizisinin hikayesi , Dean ile Sam Winchester kardeşlerin babaları John ortadan kaybolması ile birlikte tekrar bir araya gelmeleriyle başlamaktadır. Winchester kardeşler annelerini küçük yaşlarda iblisin öldürmesi sonucunda kaybetmeleri sebebiyle avcı olarak kendilerini yetiştirmiş ve de bu doğaüstü yaratıklara karşı insanları korumaya kendilerini adamışlardır. Sam’in bu mistik işlerle uğraşmak istemeyerek başka bir yere taşınması ya birlikte aile sekteye uğramıştır.

Fakat yıllar boyunca ailesinden uzak bir hayat süren Sam, abisi Dean ile babasının kaybolması sebebiyle tekrar doğdukları şehre gelirler. Fakat Sam bu işlere bulaşmak için gitmek istemez ve de aynı gece eve dönerken nişanlısı da aynı annesinin öldürülme şekli gibi yakıldığını görür.

Supernatural 16. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Çıkacak?

Supernatural dizisi 15. Sezonununda The CW’nin en uzun soluklu TV Şovu’nun finalini yaptı. Bu durumda da , Supernatural 16. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Çıkacak? Sorusunun cevabı ise  Supernatural dizisinin 16. sezonu yayınlanmayacak.

Fakat biraz daha detaya inmek gerekirse, CW’den dizinin geleceği ile ilgili güncel herhangi bir resmi duyuru varsa, sizi burada haberdar edeceğiz. 327. bölümü ile Amerikan televizyon şovu tarihinin bilim-kurgu ve de fantastik türlerindeki en uzun soluklu dizisi olarak dizi arşivlerdeki yerini alacak olan Supernatural dizisi hakkında bir realite kanalına katılmadan önce de Supernatural dizisinin sıkı bir hayranı olarak bilinen The CW Başkanı Mark Pedowitz favori dizisi olan Supernatural geleceğiyle ilgili olarak kendisine yöneltilen tüm sorulara yanıt olarak; dizinin reyting konusundaki istikrarlı grafiğini korunması durumunda ve de başrol oyuncuları olan Padalecki ile Ackles’ın sette bulunmaya devamlı ve de istekli olmaları durumunda çekim sürecinde Supernatural dizisinin ekranlarda kalmasından yana olduğu yanıtını veriyordu.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

İlginizi Çekebilir: La Casa De Papel Yeni Sezon

Supernatural 16. Sezon final mi olacak?

Daha fazla detay vermek gerekirse Supernatural 16. Sezon final mi olacak?  Artık çıkmayacak mı ? Diye yapımcıların eteğine yapıştık ve 15 sezon boyunca hayatımızda olan  Supernatural dizisini göremeyecek miyiz?

Biraz sizi geçmişe götürelim ve detaylara inelim;

 • Supernatural 1. sezon 13 Eylül 2005 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 2. sezon 28 Eylül 2006 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 3. sezon 4 Ekim 2007 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 4. sezon 18 Eylül 2008 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 5. sezon 10 Eylül 2009 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 6. sezon 24 Eylül 2010 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 7. sezon 23 Eylül 2011 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 8. sezon 3 Ekim 2012 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 9. sezon 8 Ekim 2013 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 10. sezon 7 Ekim 2014 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 11. sezon 7 Ekim 2015 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 12. sezon 13 Ekim 2016 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 13. sezon 12 Ekim 2017 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 14. sezon 11 Ekim 2018 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 15. sezon 10 Ekim 2019 tarihinde yayınlandı.
 • Supernatural 16. sezon Final yaptı artık yayınlanmayacak!

Sizin de gördüğünüz gibi 2019 yılında son bulan 15. sezon, Supernatural 16. sezon Final yaptı artık yayınlanmayacak!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Enes dedi ki:

  Bir devrin sonu.