Desperado 3 Gelecek mi? Desperado Oyuncuları ve Konusu

18.08.2021
156
Desperado 3 Gelecek mi? Desperado Oyuncuları ve Konusu
Modelistlik Kursu

23 Şubat 1996 tarihinden Türkiye de ilk kez yayınlanan ve herkesin tekrar tekrar izlediği bir filmden bahsediyoruz. Dönemin en son teknolojisi olan kamera ekipmanları ile çekilmesinden dolayı en beğenilen film olmuştur. 7 milyon dolarlık yatırım ile 25 milyon dolar kazanan bu film devam serisi olarak Desperado 2 yayınlandı.  Şimdi kafalarda ki soru ise Desperado 3 gelecek mi? Ne zaman gelecek? Desperado oyuncuları ve konusu gibi sorulara cevaplar bulacağız.

Desperado Filmi Konusu

Desperado filmi konusu El Mariachi yani Desperado bir intikam peşindedir. Sevgilisini katlederek, onun gitar çaldığı narin parmaklarını kırmış olan gaddar Bucho’dan alacağı intikamının peşinde olan El Mariachi Meksika topraklarının adeta her karışını gezmektedir. Yaptığı bu yolculuk sırasında kendine yaverlik yapmakta olan Buscemi sayesinde gittiği her yerde efsane haline gelmiş, intikam alacağı düşmanının izlerine çok yakınlaştığı sıralarda ise güzel bir kıza aşık olmuştur. Carolina isimli bu kıza aşık olmasıyla hayli çetin olan bir mücadele de başlayacaktır.

Cinayet, uyuşturucu ticareti, aşk, ihanet ve müzikle donanmış bir öykünün kahramanı olan El Mariachi karakteriyle, Latin yönetmen Rodriguez tüm dünyaca tanınmış, büyük bir ün kazanmıştır.

Desperado Filmi Türü ve Oyuncuları

Desperado filmi 1995 ABD yapımı olan aksiyon, gerilim, suç kategorisinde bir filmdir. Filmin vizyon tarihi 23 Şubat 1996, yönetmeni ise Robert Rodriguez’dir. 104 dakika olan filmin oyuncuları Antonio Banderas, Salma Hayek, Enrique Iglesias, Danny Trejo ve Quentin Tarantino olarak beyaz perdede yerini almıştır. Filmin senaristliğini aynı zamanda yönetmen ve yapımcısı olan Robert Rodriguez üstlenmiş, yapımcı olarak Bill Borden de görev yapmıştır.

Desperado Filmi Oyuncuları

Desperado Filmi Oyuncuları

Desperado Filmi Oyuncuları

Desperado filminin altın oyuncuları listesini sizler için listeledik fakat şuan için detaylı bir araştırma yaptığımızda Desperado 3 oyuncuları hakkında ne yazık ki bilgimiz bulunmamakta.

 • Antonio Banderas
 • Salma Hayek
 • Quentin Tarantino
 • Danny Trejo
 • Steve Buscemi
 • Cheech Marin
 • Carlos Gallardo
 • Joaquim de Almeida
 • desperado tito larriva
 • angel aviles
 • Abraham Verduzco

Desperado 3 Gelecek mi? Ne Zaman Çıkacak?

175 bin kişinin oylaması ile İMBD puanı  7.2 olan ve Desperado 2 olarak bilinen “Once Upon a Time in Mexico”  156 bin oy ile 6.4 Puanı almıştır. Şimdi kafalardaki soru Desperado 3 gelecek mi? Ne zaman çıkacak? Başlayacak ? Çıkacak? Gibi sorular dönmeye başladı.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Fakat üzülerek söylemem gerekiyor ki  Antonio Banderas yaşlanmasından dolayı artık bu tarz filmlerde oynayamayacağını belirtti.

Yani Sorunun cevabı ; Desperado 3 yayınlanmayacak!

İlginizi çekebilecek içerik: Aşkın 500 Günü Filmi Konusu ve Oyuncuları

YouTube kanalımızdan video içeriklerine göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.