Marmaris Ücretli Kamp Alanları

30.06.2019
253
Marmaris Ücretli Kamp Alanları
Modelistlik Kursu

Merhabalar kamp severler bu yazımız da sizler için Marmaris ücretli kamp alanları hakkında bilgiler vereceğiz. Marmaris’te bir çok yer özel işletmeler tarafından işletilmekte bundan dolayı da sizlere Marmaris ücretli kamp alanları hakkında bilgiler vereceğiz. Marmaris ücretli kamp alanları dışında da ücretsiz bir şekilde kamp yapma fırsatı bulabilirsiniz. Unutmayın kampçının çadır açtığı her yer kamp alanıdır. İşte; Marmaris ücretli kamp alanları

Marmaris Ücretli Kamp Alanları

Çubucak Orman Kampı

Marmaris’in en popüler kamp alanlarından biri olan Çubucak orman kampı, muhteşem bir doğa ile içi içe kamp yapmak isteyenlerin tercih ettiği alanlardan biridir. İsterseniz kendi çadırınızı getirebileceğiniz gibi isterseniz de uygun fiyatlarla çadır kiralayabilirsiniz. Ayrıca karavanınız ile de gelebilirsiniz. Sabahları küçük sincap dostlarınızla karşılaşabilir, akşamları muhteşem mehtabın ve yıldızların eşliğinde ağustos böceklerinin şarkılarını dinleyerek harika zaman geçirebileceğiniz bir doğa harikasıdır. Marmaris – Datça kara yolunun 23. kilometresinde bulunmaktadır. Kara yoluna girildikten sonra Değirmenyanı köyünü geçtikten sonra Askeri dinlenme tesisleri karşınıza gelecektir. Bu tesislerin yanında yer almaktadır.

Çubucak Orman Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında su, elektrik, internet gibi hizmetler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tuvalet ve duş gibi imkânlar da bulunmaktadır.

Çubucak Orman Kampı

İnbükü Kamp Alanı

Çubucak kamp alanından sonra 3 kilometre daha ilerlerseniz İnbükü kamp alanına ulaşırsınız. Marmaris ve Datça ilçeleri arasında yer alan milli park alanında yer alan İnbükü Orman Kampı, hem denize hem de yeşilliğe doymak isteyenlerin tercih ettiği bölgelerden biridir. Özellikle doğa ile baş başa kalıp kafa dinlemek isteyenlerin tercihlerinden biri olan bu kamp alanında balık avlamak için sarp kayalıklar da bulunmaktadır. 20 karavan ve 150 çadırlık kamp alanı bulunan kamp alanında sakin bir tatil geçirebilirsiniz.

İnbükü Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Kamp alanında tuvalet ve duş gibi ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Ayrıca, kamp alanında yiyecek ve içecek için işletme bulunmaktadır.

İnbükü Kamp Alanı

Günnücek Orman Kampı

Marmaris merkeze 1 kilometre mesafede bulunan Günnücek Orman kampı, Yalancı boğaz yolunda Günnücek mevkiinde konumlanmaktadır. Kamp alanı içinde bulunan 300 dönümlük park 50 değişik kuş türüne de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca parkın içinde yaban domuzu, yaban eşeği ve sincap gibi yaban hayvanlarını görmek te mümkündür. Özellikle parfümcülükte kullanılan sığla yağının sağlandığı sığla ağaçları içinde huzurlu ve keyifli anlar geçirmeniz mümkündür. Halk arasında sığla ağacına günnük ağacı adı verildiği için buraya Günnücek adı verilmiştir. Bu alanda çadır kurarak çok iyi vakit geçirebilirsiniz.

Günnücek Orman Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında her türlü yiyecek ve içecek temini için tesis bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tuvalet, duş ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tesis de bulunmaktadır.

Günnücek Orman Kampı

Evcan Kamping – Marmaris

Marmaris-Datça yolu üzerinde Bozburun yol ayrımından itibaren 6. Kilometrede bulunan Evcan Kamping denize sıfır mesafede tamamen okaliptüs ağaçları ile çevrili bir alanda bulunmaktadır. Sahili, Türkiye’de çok nadir görülen kırmızı bir kumla kaplıdır. Denizinde taşlık, kayalık ve yosun yoktur. Denizi ilk girişte oldukça sığdır. Yaklaşık 20 metre sonra derinlik başlar. Bu nedenle çocuklu aileler ve yüzme bilmeyenler için ideal bir yerdir. Çocuklar için oyun alanları bulunmaktadır. Bu sayede sizler de kafanızı dinleyerek bir tatil geçirmiş olacaksınız.

Evcan Kamping Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında tuvalet, duş bulunmaktadır. Bunun yanı sıra karavanların atık pis su giderleri için tesisat bulunmaktadır. Elektrik, yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar mevcuttur.

Evcan Kamping

Club Amazon – Bördübet

Marmaris ile Datça arasında kalan çok özel bir bölge olan Bördübet’te Clup Amazon kamp alanı, ormanın derinliklerinde, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak olarak kamp yapabileceğiniz bir alandır. Kamp alanındaki en önemli aktivitelerden biri kano. Ayrıca 7 adalar denilen bölgede gün batımını izlemek ise anlatılır bir güzellik değil. Gidip bu güzelliği yaşamanız gerekir. Çadırınızı kurduktan sonra şöyle bir gezintiye çıktığınızda tüm bu doğa güzelliklerinin içinde kendinizi huzurlu ve stresten artınmış olarak bulacaksınız.

Club Amazon Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında tuvalet ve duş gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak olanlar oldukça temiz bir şekilde yer almaktadır. Bunun yanı sıra yiyecek, içecek ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz bir tesis bulunmaktadır.

Club Amazon

Boncuk Kamping

Marmaris’ten Gökova’ya doğru ilerlerken 10-12 kilometre sonra sol tarafta Çamlıköy – Sedir Adası levhalarını görürsünüz. Sırası ile Çamlıköy’ü ve Sedir Adasına giden teknelerin kalktığı limanı geçtikten sonra Boncuk Kamp levhalarını takip ederek bir süre daha ilerliyorsunuz.  Bir süre sonra asfalt yol bitip stabilize yola giriyorsunuz. Bu bozuk yolda bir süre ilerledikten sonra muhteşem bir koya varıyorsunuz. Boncuk Kamp, mavi ile yeşilin birbirine karıştığı muhteşem bir koydaydı.

Boncuk Kamp adını bu Boncuk Koy’dan almış. İster karavanınız ile isterseniz de çadırınızla kampa ulaştığınızda uygun bir alan bularak yerleşirsiniz. Pırıl pırıl bir denizi olan Boncuk Koy, leylak rengi köpekbalıklarının üreme alanıymış aynı zamanda, İsterseniz dalış yaparak bunları izleyebilirsiniz. Tabi bunun için cesaretiniz varsa.

Boncuk Kamping Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında her türlü duş ve tuvalet imkânı bulunmaktadır. Bununla birlikte yiyecek ve içeceklerinizi karşılayabileceğiniz tesis te bulunmaktadır.

Boncuk Kamping

Altınkum Camping Çadır Kamp Alanı

Marmaris’in Hisarönü mevkiinde bulunan Altınkum camping, masmavi denizi ve sessiz ve huzurlu ortamı ile karşımıza çıkıyor. Deniz kenarında bulunan tesise isterseniz karavanınız ile isterseniz de çadırınızla gelip kamp atabilirsiniz. Tesisin bünyesinde harika bir balık restoranı var ve günün her saatinde faydalanabileceğiniz bir de barı bulunmaktadır. Günlük hayatın stresinden kaçıp, sessiz ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir kamp alanı olan Altınkum Camping tam da size göre bir kamp alanı.

Altınkum Camping Çadır Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında her türlü duş ve tuvalet ihtiyacınızı karşılayacak bir tesisi bulunmaktadır. Ayrıca yiyecek ihtiyacınızı ve su ihtiyacınızı bu tesisten sağlayabilirsiniz.

Altınkum Camping Çadır Kamp Alanı

Camprail Station

Marmaris Adaköy yolu üzerinde bulunan Camprail Station kamp alanı, yol kenarında arabanızı rahatlıkla park edebileceğiniz ağaçlar altında bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Çadır ve karavan kampı için oldukça uygun bir alan. Ailesi ile kamp kurmaya gelen birçok insan var. Çam ağaçlarıyla kaplı alanın manzarası oldukça güzel ve hoş bir rüzgâr esiyor. Sessiz ve huzurlu bir ortam arıyorsanız mutlaka gidip görmeniz gereken yerlerden biridir. Denizi oldukça temiz ve berrak olan bu kamp alanında mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu izlemeye doyamayacaksınız.

Camprail Station Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Bölgede herhangi bir tesis olmadığı için duş ve tuvalet te bulunmamaktadır. Ayrıca, kamp yapmak için gidiyorsanız yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı merkezden temin ederek gitmenizde fayda vardır.

Camprail Station

İçmeler Maliye Kampı

Marmaris İçmelerde yer alan İçmeler Maliye Kampı, çadır konaklaması için ideal yerlerden biridir. Gece ve gündüz müthiş bir manzarası olan kamp alanının denizi de temiz. Ağaçların altında çadırınızı kurabilir ve keyfinize bakabilirsiniz. Özellikle çadır ve karavan kampçılarının uğrak yeri olan mekân oldukça güvenilir. Denizi berrak olmasının yanı sıra biraz kayalık. Muhteşem manzarası ve neredeyse dalgasız denizi ile kamp yapmak için ideal yerlerden biridir.

İçmeler Maliye Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Tuvalet ve duş imkânı bulunmamaktadır. Ancak çevredeki restoranlarda tuvalet ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yiyecek, içecek ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı temin ederek alana gitmelisiniz.

Marmaris ücretli kamp alanları hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı. Fethiye Ücretsiz Kamp Alanları adlı yazımıza da göz atabilirsiniz. Bir daha ki yazıda görüşmek üzere hoşçakalın..

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. Gökşen dedi ki:

    Merhaba,
    Bir kamp meraklısı olarak emeğinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş.