Ege’nin en iyi kamp alanları listesi – Ücretli Kamp Alanları

31.01.2019
287
Ege’nin en iyi kamp alanları listesi – Ücretli Kamp Alanları
Modelistlik Kursu

Ege Kamp alanları listesini 2 yıl önce oluşturmuşum.  Yeni mekanlar olabiliyor ya da hizmet kalitesini arttıran veya tam aksine daha kötü hizmet sunan kamp alanları da görülebiliyor.

Sizlere güncel bilgileri ulaştırmayı hedeflediğimizden güncellemenin vakti geldiğini düşünerek yeniden araştırmaya ve listeyi genişletmeye karar verdim. Çadır kampı tavsiyeleri ve karavan ile kamp hizmeti sunan yerleri listemize karışık olarak ekledik.

Ege’nin en iyi kamp alanları

Listede yer alan işletmelerin çoğu kendi bölgesinde Türkiye’nin en iyi kamp alanları arasına girebilmeyi başaracak altyapıyı sunmaktadır.

Tatilini bir yerin sunduğu imkânlar doğrultusunda değil de; daha özgür ve keyifli yaşamak isteyenlerin tercihi olan kamp, ülkemizdeki mükemmel kamp alanları ile beklentiler en üst düzeyde karşılanabilmektedir.

Özellikle Ege kamp alanları, doğası ve olanakları ile kampçıların hiç bitmesin diyebilecekleri bir kamp geçirmelerini sağlamaktadır.

Kalyoncu Kamp Alanı

kalyoncu kamp alanı çeşme

Karavan ve çadır kampı için yeterli büyüklüğe sahip bir konumda bulunan Kalyoncu Kamp alanı, ortak kullanıma sunulmuş birçok avantajı ile Ege kamp alanları arasında tercih edilesi noktalardan biridir. Halk plajı sayesinde deniz ve kumun tadını çıkarırken akşamları çadır içinde dinlenmek oldukça huzurlu olacaktır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

İzmir- Dereli Kamp Alanı

izmir dereli kamp alanı

Ege kamp alanları arasında İzmir’de tercih edilebilecek en ideal kamp alanlarından biri olan Dereli kamp alanı, market ve restoranları ile geniş imkânlara sahip bir kamp tatili geçirmeyi mümkün kılmaktadır. Efes Antik Kent’e oldukça yakın konumda bulunması tarihi geziler yapılmasına da olanak sunmaktadır.

Bodrum Kaya Kamp Alanı

bodrum kaya kamp alanı

Bodrum’un Güvercinlik köyünde bulunan kamp alanı, merkeze ve havalimanına yakınlığı ile oldukça ideal bir kamp alanı olma özelliğine sahiptir. Birçok ayrıcalığı ile rahat bir kamp yapmayı mümkün kılarken, ailesi ile kamp yapmak isteyenler içinde oldukça elverişli yapıya sahiptir. Karavan ile kamp yapacaksanız burada kamp imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Kuşadası- Önder Kamp Alanı

kuşadası önder kamp alanı

Doğanın tüm nimetlerinden yararlanarak bir kamp tatili geçirmek isteyenler için Ege’de kamp yapılacak en uygun adreslerden biri de Önder Kamp alanıdır. Kamp alanı etrafında bulunan birçok doğal güzellik oldukça keyifli bir kamp geçirmeyi sağlayacaktır. Aynı zamanda büyük şehirlerin kirli havasından sıkılmış olanlar, Önder kamp alanındaki temiz havayı doyasıya içlerine çekme imkânı bulabilirler.

Datça- Ilıca Kamp Alanı

datca camping

Kamp deneyimi ile Ege’de konaklanabilecek adreslerden biri de Ilıca kamp alanı dır. Kampçılara sunulan birçok ortak hizmetin yanı sıra, birbirinden lezzetli yemekleri ile restoranları, beş yıldızlı otel konforunda bir kamp tatili geçirme imkânı sunmaktadır.

Yetkili: Gürkan UZUN

Telefon: 0252 712 3400 – 712 8636 – 0532 550 8225

Muğla Köyceğiz Kamp Alanı

koycegiz camping

Muğla ilinin tatil için en güzel bölgelerinden biri olan Köyceğiz, kampçılar içinde oldukça muhteşem bir doğa ve imkânlar sunmaktadır. Çok sayıda kişinin çadır kampı yapmalarına olanak sunan Köyceğiz kamp alanları ‘nda, aile sıcaklığını ve huzuru bulmak mümkündür. Yaz dönemi boyunca düğün vb. etkinlikler sebebiyle gece 12’ye kadar yüksek sese ve zaman zaman da köpek havlamalarına hazırlıklı olmalısınız.

Ege Kamp Alanları arasında Hisarönü Camping iyi hizmet sunan işletmelerden biri

Muğla- Hisarönü Kamp Alanı

mugla hisaronu camping

Sessiz ve sakin bir ortamda kamp yapmak isteyenlerin keşfettiği yerlerden biri olan Hisarönü kamp alanı, denizi ve yeşilliği ile hayallerin ötesinde bir kamp keyfi sunmaktadır. Datça yolu üzerinde kurulmuş olan kamp alanı sayesinde birçok kampçı rahat ve özgür hissedebildikleri bir kamp deneyimi yaşayabilmektedirler. Karavan ile kamp için uygundur.

Fethiye- Küçük Kargı Orman Kampı

fethiye kucuk kargi koyu

Etrafın büyük ölçüde yeşillikle kaplı olduğu orman kampı için en uygun seçeneklerden biri olan Küçük Kargı Orman kampı, birçok imkânı bir arada bulundurması ile hiçbir ihtiyaçtan geri kalmadan kamp yapabilme olanağı sunmaktadır. İsteğe göre karavan ya da çadır, her iki kamp şeklinde de, ormanın huzurunu ve sükûnetini hissetmek fazlasıyla mümkündür.

Marmaris- Çubucak Orman Kampı

marmaris cubucak orman kampi

Binlerce kişinin aynı anda kamp yapmalarına olanak sunan tesisleri ile farklı bir tatilin kapılarını aralamak isteyenlere hitap eden Çubucak Orman kampı, orman içinde temiz hava ve doğa ile iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Kum plajının olmaması eksiklik olarak değerlendirilse de, çakıl taşları üzerinde dikkatli olmak deniz keyfini gölgelemeyecektir.

Gökçetepe Orman Kampı

gökçe tepe orman kampı

Ege kamp alanlarında orman tercih edenler için verilebilecek en önemli tavsiyelerden biride Gökçetepe orman kampı alanıdır. Bir ormanda bulunabilecek tüm güzellikleri bir arada bulunduran kamp alanı sayesinde, doğanın müthiş sesini dinleyerek geçirebileceğiniz bir kamp deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizden daha iyi bir liste çıkarmış olan Biz Evde Yokuz çiftinin yazısını okuyabilirsiniz. Daha kapsamlı bir çalışma yürütmüşler.

Egenin en iyi kamp alanlarını siz doğa severler için derledik. Ayrıca Çeşme Ücretsiz Kamp Alanları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

YouTube Kanalımız: https://www.youtube.com/c/sosyolacom

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.