Ted Lasso 3. Sezon Ne Zaman?

11.10.2021
192
Ted Lasso 3. Sezon Ne Zaman?
Modelistlik Kursu

Ted Lasso 3. Sezon Ne Zaman? Ted Lasso oldukça yüksek bir beğeni toplamasının ardından üçüncü sezonu ile geri dönüyor. Yayıncı dizinin ilk sezonu çıkarken daha ikinci sezonunda haberini vermişti. Daha ikinci sezon bitmeden de 3. Sezonun haberi verilmiştir. Ted Lasso son zamanların en çok izlenen dizileri arasında yer almaktadır. Birçok ülkede en fazla izlenen komedi dizilerinden biri olan Ted Lasso, oldukça önemli isimlerin rol aldığı bir dizidir. Dizide öne çıkan isimler ise şu şekildedir:

  • Jason Sudeikis
  • Brendan Hunt
  • Hannah Waddingham
  • Jeremy Swift
  • Juno Temple

Gibi isimler dizide birçok karaktere hayat veriyor. Dizinin her bölümü 30’ar dakikadan oluşuyor. Bunun la birlikte her kesimden insana hitap eden bir dizidir. Olaylar genel olarak futbol ve çevresinde dönse de hüzün ve mizah sahneleri sayesinde çok popüler bir dizidir.

Ted Lasso Konusu

Ted Lasso Konusu

Ted Lasso Konusu

Ted Lasso Konusu Dünyanın birçok ülkesinde ilgi ile izlenen Ted Lasso dizisi konusu ile oldukça dikkat çekiyor. Bir Amerikan futbol takımının hikâyesini anlatan dizi futbol severlere hitap ediyor gibi görünse de aslında birçok farklı kesime hitap etmektedir. Dizide Amerikan futbol takımını yönetmek için işe alınan bir adamın hikâyesi vurgulanmaktadır.

Ted Lasso bahsi geçen takıma koç olarak işe alınır. Ancak ortada çok büyük bir sorun vardır. Çünkü Ted Lasso’nun futbol hakkında hiçbir deneyimi yoktur. Bu durum çok vahim bir görüntü çizse de dizinin en eğlenceli sahnelerini ortaya çıkaracaktır. Ted Lasso koçluk eğitimi bulunmayan ancak takımını çok yüksek başarılara götürmeye çalışan bir antrenör olmaya çalışacaktır.

Ted Lasso 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Ted Lasso 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Ted Lasso 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Ted Lasso 3. sezon ne zaman yayınlanacak? soruları her geçen gün daha da fazla merak edilen bir konu olmaktadır.  Futbol ve spor çevresinde dönen bir dizi olan Ted Lasso 3. sezon ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtı olarak 2021 sonları denilebilir. Çünkü 2. sezon yayınlanırken daha sezon tamamlanmadan şirketi tarafından yeni sezonun da duyurusu yapıldı. Ted Lasso 3. Sezon ne zaman başlayacak? sorusunun kesin yanıtı için ise biraz daha beklemek gerekecektir. En kısa süre içerisinde tam tarih yayınlanacaktır.

Biraz daha detaya inerek hadi Ted Lasso 3. sezon ne zaman? Hakkında bilgi sahibi olalım,

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
  • Ted Lasso 1. sezon 14 Ağustos 2020 Tarihinde yayınlandı.
  • Ted Lasso 2. sezon 23 Temmuz 2021 Tarihinde yayınlandı.
  • Ted Lasso 3. sezon Ağustos 2022 Tarihinde yayınlanacak!

Ted Lasso 3. sezon ne zaman? Sorusunun cevabı yukarıda da gördüğünüz gibi Ted Lasso 3. sezon Ağustos 2022 Tarihinde yayınlanacak! Cevabını rahatlıkla verebiliriz.

Daha fazla dizi yeni sezonları hakkında bilgi sahibi olmak ve daha fazla makale okumak isterseniz buraya bırakıyoruz.

Bu yazımızda Ted Lasso 3. Sezon Ne Zaman?, Ted Lasso Konusu, Ted Lasso 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?, Ted Lasso 3. sezon ne zaman çıkacak?, Ted Lasso 3. Sezon ne zaman başlayacak? sorularına yanıt bulduk. Yazımızı beğendiyseniz, Riverdale 6. Sezon Ne Zaman? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

İlginizi çekebilecek içerik: The Outpost 5. Sezon Ne Zaman?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.