Netflix Vincenzo 2. sezon olacak mı? 2. sezon ne zaman çıkacak?

01.07.2021
577
Netflix Vincenzo 2. sezon olacak mı? 2. sezon ne zaman çıkacak?
Modelistlik Kursu

Netflix, online izlenme platformları arasında abone sayısına en hızlı ulaşan adrestir. Abonelerine birçok seçenek sunan platformun, Vincenzo dizisi 2.sezonu hakkında sorularla gündeme geldi. Bizlerde sizler için Vincenzo hayranlarının meraklarına yönelik yazımızda bu konu da bilgiler vereceğiz.

Dijital platformların vazgeçilmezi olan Netflix, abonelerine her geçen gün yeni içeriklerle yenilik sunuyor. Milyonları aşan aboneleriyle birlikte özellikle salgın döneminde sıklıkla tercih edilen platform olmayı başardı. İşte Vincenzo dizisi 2.sezonu hakkında tüm detaylar…

2021 yılında yayınlanan Vincenzo adlı dizinin konusu romantik ve de suç türlerinde ilk sezonunu başarıyla tamamlayarak izleyici den tam not almayı başardı. 2.sezonu konusunda merak edilen Vincenzo dizisinin hayranları için tüm bilgiler gelmeye başladı.

Vincenzo Konusu

Güney Kore 2021 yılı yapımı olan Vincenzo dizisinin Netflix platformunda yayına koyuldu. Romantik, suç konusundan meydana gelen komedi serisinin , hayranları tarafından dizi oldukça fazla bir ilgiyle izlendi. 2. sezonunun gelmesi dört gözle beklenen dizinin konusu ise şu şekilde…

Vincenzo dizi konusu, bir İtalyan aile tarafından evlat edinilmiş olan Vincenzo Cassano karakterinin etrafında dönmektedir. Korece adıyla bilinen Park Joo-Hyung karakteri olan Vincenzo Cassano, İtalya ülkesinde mafyalara danışmalık yapan ünlü bir avukattır. Fakat mafya grupları arasında büyük bir savaş başlayınca Güney Kore’ye geri dönme kararı alır. Güney Kore ülkesinde sosyal adaletini kendi bildiği yoluyla sağlamaya çalışır. Geçen bu süre zarfında ise Vincenzo, aldığı davaları kazanmak için her yola başvuran Avukat Hong Cha-Young’a âşık olur.

IMDB puanı: 8,4 olarak yüksek hayran kitlesine sahip olan dizi başarıyla izlendi. Binsenjo adıyla da yayınlanmış olan dizinin ilk sezonu Asya dizisi severler tarafından büyük ilgi gördü.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Vincenzo dizisinin yönetmen koltuğunda Kim Hee-Won otururken, senaryosunu ise Park Jae-Bum üstlendi.

Vincenzo dizi oyuncularının isimleri ise şu şekildedir;

  • Song Joong-Ki,
  • Jeon Yeo-Bin,
  • Taecyeon
  • Yoo Jae-Myung.

İtalyan ailenin evlat edinilen bir gencin hayatını yansıtıyor. Yasa dışı işler yapan iş insanlarının ve mafyaların avukatlığını üstlenen bu genç çıkış noktası aramaktadır. Mafyaların arasında yaşanan çekişmelerin yansıtıldığı dizi aksiyon sahneleri de oldukça beğenilmiş durumda.

Vincenzo 2. sezon onayı aldı mı? Vincenzo 2. sezon ne zaman ?

Vincenzo dizisinin hayranları 2.sezon yeni bölümlerinin gelmesini dört gözle beklerken, dizinin yapım şirketi ve senaristi tarafından henüz kesin bir bilgi gelmedi. Vincenzo 2. sezon onayı aldı mı? Vincenzo 2. sezon ne zaman ?  Dizinin 2. sezonun kesin olarak yayınlanacağını ön görülmesinin en önemli sebebi ise bu kadar çok hayran kitlesinin çoğalmasından ötürü ve izlenme oranını yüksek olması. Hayranlar 2. sezona kesin olarak gelecek gözüyle bakıyor. 2.Sezon olarak ne zaman Netflix’te yayınlanacağı belli olmasa da salgın sürecinde vaktinde geleceği tarihin öngörülmesi biraz zor fakat biz Sosyola.com ekibi olarak bazı araştırmalar ile karşınızdayız.

Vincenzo 2. sezon onayı aldı mı?

16+ yaş olarak karşımıza çıkan Vincenzo dizisi kore dizisi olarak baya tutulmuş durumda. 1. sezonu bitirip, 2. sezon bekleyişi içine giren izleyiciler, Vincenzo 2. sezon onayı aldı mı? Sorusunu bizlere sormaya başladılar. Bizde Netflix’in arkasında durduğu dizi için gönül rahatlığı ile Vincenzo 2. sezon onayı aldı! Artık derin bir nefes alabilir ve yerinizi alarak bekleyebilirsiniz.

Vincenzo 2. sezon ne zaman ?

20 Şubat 2021 tarihinde ilk bölümü yayına girmesinden çok uzun zaman geçmeden kore dizilerinin verdiği zevki hiçbir yerde bulamayanları sevindirecek biraz haberlerle devam edelim.

Vincenzo 2. sezon ne zaman ? Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak? Sorularına cevap verecek olursak,

Vincenzo 2. sezon Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak.! Covid-19 süreci bu süreyi uzatabilir. Farklı bir değişiklik olursa sizlere buradan bildireceğiz.

vincenzo dizisi

Bütün Listeyi Görüntüle Listeyi Daralt
Vincenzo Dizisi Kaç Bölüm Yayınlandı?

Bir Güney Kore dizisi olan Vincenzo, toplam 20 bölüm yayınlandı. Her bölüm yaklaşık 80-85 dakika sürmektedir. Yönetmenliğini Kim Hee-won'un yaptığı dizi, Korece ve İtalyanca konuşmalar içeriyor. Dizinin en son bölümü 2 Mayıs'ta yayınlandı. IMDB puanı 8.4 olan Vincenzo'nun 2. sezonu hayranları tarafından merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Goblin 2. sezon onayı aldı mı?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. İzleyici dedi ki:

    Vincenzo için bir değişiklik varmı, yoksa bu ay gelecekmi ?