Riverdale 6. Sezon Ne Zaman?

10.10.2021
193
Riverdale 6. Sezon Ne Zaman?
Modelistlik Kursu

Riverdale 6. Sezon Ne Zaman? Son dönemin en popüler gençlik dizilerinden birisi olan Riverdale uzun soluklu dizilerden biridir. Netfilix platformunda yayınlanan ve çok akıcı bir senaryosu bulunan dizi gizem ve gençlik dizisi olarak bilinmektedir. Kaliteli oyuncu seçimleri ile adından söz ettiren dizi son yılların en çok izlenen dizileri arasında yer almaktadır. Suç, drama, gizem karışımı bir dizidir ve dizide birden fazla sezon bulunmaktadır. Dizinin oyuncuları arasında şu isimleri görmek mümkündür:

 • J Apa/ Archie Andrews karakterinde
 • Camila Mendes/ Veronica Lodge Karakterinde
 • Marisol Nichols/ Hermione Lodge Karakterinde
 • Casey Cott/ Kevin Kaller Karakterinde
 • Cole Sprouse/ Jughead Jones Karakterinde
 • Lili Reinhart/ Jughead Jones Karakterinde

Birçok kaliteli oyuncusu bulunan dizinin yapımcısı Berlanti Productions, Archie Comics’dir. Yönetmeni Roberto Aguirre Sacasa’dır. Senaristleri ise Greg Berlanti, Martin Cummins, Peter Bryant ve Nathalie Boltt’tur.

Riverdale Konusu

Riverdale Konusu

Riverdale Konusu

Riverdale Konusu Rivardale kasabası oldukça küçük ve sakin bir kasabadır. Bu kasabanın en popüler öğrencisi ise çok güçlü ve zengin bir ailenin üyesi olan Jason Blossom’dur. Jason gizemli bir şekilde öldüğünde kasabadaki hayatta bir anda çok farklı bir yönde akmaya başlar. Archie ve arkadaşları günlük hayatın tüm zorluklarını keşfetmeye çalışırken bir yandan da Jason’un akıl almaz ölümü çevresinde olaylar dönmeye başlar. Ancak bu gizemli ölümü çözebilmek için öncelikle gençlerin kasabanın derinlerinde yatan sırları çözmeleri gerekir. Çünkü Riverdale onların sandığı kadar masum ve küçük bir kasaba değildir.

Riverdale 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Riverdale 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Riverdale 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

2017 yılında yayınlanan dizi 6,8 IMDb puanına sahip olmasına rağmen birçok kişi tarafından izlenmeyi başarmıştır. Şuana kadar 5 sezon yayınlanmıştır ve Riverdale 6. Sezon ne zaman yayınlanacak? soruları da sorulmaya başlanmıştır.

Şuan için Riverdale 6. Sezon ne zaman çıkacak? sorusuna yanıt vermek çok mümkün değildir. Çünkü henüz yapımcılarından yeni sezon bilgisi ile ilgili bir açıklama bulunmuyor. Ancak en iyi tahminlere göre Riverdale 6. Sezon ne zaman başlayacak? sorularına 2021 yılının son ayları şeklinde yanıt verilmektedir. Fakat bu bilgi henüz netliğini kazanmış değildir. Son dönemin başarılı yapımları arasındadır.

https://sosyola.com ekibi olarak gizli kalan bütün gerçekleri hep birlikte ortaya çıkartmanın zamanı gelmedi mi? Riverdale 6. Sezon ne zaman? Sorusuna gelin birlikte odaklanalım, Riverdale 1. Sezon

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
 • Riverdale 1. Sezon  26 Ocak 2017 Tarihinde yayınlandı.
 • Riverdale 2. Sezon 11 Ekim 2017 Tarihinde yayınlandı.
 • Riverdale 3. Sezon 10 Ekim 2018 Tarihinde yayınlandı.
 • Riverdale 4. Sezon 15 Mayıs 2019 Tarihinde yayınlandı.
 • Riverdale 5. Sezon 11 Ağustos 2021 Tarihinde yayınlandı.
 • Riverdale 6. Sezon Mart 2022 Tarihinde yayınlanacak!

Gördüğünüz gibi şu tabloya baktığınızda Riverdale 6. Sezon hakkında ki bütün bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Cevap olarak Riverdale 6. Sezon Mart 2022 Tarihinde yayınlanacak! Cevabına rahatlıkla ulaşabiliriz.

Her zaman daha fazla bilgilinin adresi https://sosyola.com adresini ziyaret etmeyi unutmayınız. Yabancı dizi yeni sezonları konusunda sürekli güncel kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Riverdale 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?, Riverdale Konusu,Riverdale 6. Sezon Ne Zaman?, Riverdale 6. Sezon ne zaman çıkacak?, Riverdale 6. Sezon ne zaman başlayacak? soruları bu ara en çok aranan konulardır. Bu yazımızda sizlere bu soruları cevaplandırmak istedik.

İlginizi çekebilecek içerik: The Outpost 5. Sezon Ne Zaman?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.