Saathiya 2 ne zaman gelecek? Saath Nibhaana Saathiya 2 hakkında her şey

12.07.2021
205
Saathiya 2 ne zaman gelecek? Saath Nibhaana Saathiya 2 hakkında her şey
Modelistlik Kursu

Hint Dizilerinden biri olan Saathiya Hakkında Tüm Bilgiler! Saathiya Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Saathiya Dizisi Nerede Çekildi? Yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor?

Kanal 7 TV 2020 yılından beri hint dizilerini tüm hızıyla yayınlamaya devam ediyor. İkimizin Yerine ve Sensiz Olmaz dizilerinden sonra Tatlı Bela ile başlamıştı. Şimdi ise Masum orjinal adıyla Saathiya isimli yeni bir Hint dizisi ekranlara gelmişti. Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Hint dizisi hakkında önemli ve ilginç tüm bilgiler yazımızda yer alıyor.

Saathiya Dizisinin Konusu

Gopi Jayantilal Kapadia karakteri , anne babasını çok küçük yaşta kaybetmiş ve dayısı Jeetu Shah tarafından evlat edinilerek öksüz ve yetim bir kız olarak büyütülmüştür.

Yengesi Urmila Jeeta Shah ve kızı tam zıttı kişiliğe sahip olan ikuzeni Rashi Jeeta Shah karakteri tarafından saflığı, alçakgönüllülüğü nedeniyle hor görülüp kıskanılmaktadır. Yenge Urmila ve kızı Rashi, yetim Gopi’ye bir aile üyesinden ziyade bir nevi köle gibi davranmaktadır. Shah ve Modi ailesi arasında ise görücü usulü evlilikle Parag Modi ve eşi Kokila Parag Modi tarafından , oğulları Ahem Parag Modi için Gopi kızı gelin seçer.

Oldukça ciddi ve çalışkan bir iş adamı olan Ahem Modi, o sırada Anita Mehta adında bir kızla aşk yaşasa da annesinin ve de babasının isteğini kabul ederek Gopi ile evlenir. Türlü aldatmacaların ve entrikalar sonunda da Rashi karakteri Jeeta Shah da Parag Modi’nin abisi olan Chirag Modi ile karısı Hetal Chirag Modi’nin oğlu olan, Ahem karakterinin neşeli ve sıcakkanlı kuzeni Jigar Chirag Modi’yle evlenmiştir. Böylelikle de birbirinin oldukça fazla zıttı kişilikteki iki kuzen Gopi ve Rashi, yine birbirinin zıttı iki karakter kuzen olan Ahem ve Jigar’la evlenerek aynı ailenin gelini olarak yeni hayatlarına başlamışlardır.

Saathiya 2 Yeni Sezonu ne zaman?

Saathiya dizisi 3 Mayıs 2010 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başlamış 23 Temmuz 2017 yılında ise final yapmıştı. 7 yıl boyunca süren bir diziden bahsediyoruz. Tabi bu dizi ülkemizde de bu kadar uzun sürmeyecek. Çünkü Hindistan tv kuralları gereği dizilerin bir bölümü ortalama 25-30 dakika sürüyor. Bizlerde ise bu bölümler 5 bölüm birden yayınlanarak uyarlanıyor. Toplamda 2184 bölüm olan Saathiya dizisi bizlerde 436 bölüme tekabül edecek. Şu an da yayınlanan bölümleri de düşünerek hesaplardan geriye ortalama da 180 yeni bölümün kaldığını söyleyebiliriz. Kanal yeni sezon hakkında bilgi verdiğinde sizler için bunu güncelleyeceğiz.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

İlginizi Çekebilir: Goblin Dizisi 2. sezon onayı aldı mı?

Saathiya 2 Yeni bölüm ne zaman? Sorusuna cevap aramak gerekirse, fakat bundan önce dizi tam tanıyalım, dizisinin gerçek ismi : Saath Nibhaana Saathiya 2010 yılında başlayıp 2017 yılında biten dizi.

Fakat Saath Nibhaana Saathiya 2 olarak 2020 yılında hayatımıza giren  Saath Nibhaana Saathiya 2 yeni bölüm ne zaman?  Sorusuna odaklanalım.

Dizinin anlaşmalarına göre 2022 yılına kadar dizi devam edecek. Covid-19 olayları bu süreci belki uzatabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.