Elite 4. Sezon Çıkacak mı? Elite 4. Sezon Ne Zaman ? Konusu ve Elite 4. Sezonda Neler Olacak?

31.05.2021
214
Elite 4. Sezon Çıkacak mı? Elite 4. Sezon Ne Zaman ? Konusu ve Elite 4. Sezonda Neler Olacak?
Modelistlik Kursu

3. sezondur genç kitleyi hedef alan Elite,  bu kitle karşısında oldukça yer edinmiş durumda. Bu dizi büyük ayrıcalıklara sahip çünkü;

Elite ‘ın izleyiciyle buluştuğu yer  bir ABD kanalı veya  diğer ülke kanalları değil, Elite tamamen Netflix’ e özel oluşturulan bir içerik ve bu sebeple Elite 3 sezondur Netflix’de yerini alıyor. Bu içeriği yaratan iki isim var, Darío Madrona ve Carlos Montero. Adamlar senaryo’yu tamamen Netflix için yazmış. Dizi’de irdeleyici bir üçlü var aşk,seks ve arzular. Bu üçlü kategori dizi’ye oldukça yön veriyor. Kurgusal mekan olan bir ortaokul ön planda tutuluyor. Elite‘ın  İlk sezonu 5 Ekim 2018’ de Netflix platformundan izleyiciyle buluşmuştu. Elite daha ilk sezondan popüler listesinde zirvede yer aldı. 2. sezon ise, 6 Eylül 2019,  3.cü sezon ise 13 Mart 2020’de şimdi ise sorulması gereken sorular;

Elite Dizisinin Konusu Nedir?

Elite Dizisinin Konusu Nedir?Dizi kurgusal okul olan Las Encinas’a yeni gelen, düşük refah seviyesine sahip olan 3 kişi’nin okulda ki zengin öğrencilerin karşısındaki durumunu sitaprize ediyor. Elite Dizisinin Konusu Nedir?Aslında Elite  işçi ve sınıf çatışmasını izah ediyor… Okudukları okulun çökmesiyle Las Encinas’ta burs hakkı kazanan öğrencilerin diğer öğrencilerle olan ilişkileri uçuk boyutlara geliyor. Elite Dizisinin Konusu Nedir?karakterlerin küçük oyunları büyük zararlara yol açıyor. Hırslar karşısında katil olacak kadar bir rol sergileniyor. Karanlık kararları ve yalanları bu dizi’de yeterince duyabilirsiniz. Cinsellik arzularına karşı koyamayan birçok karakter var. Farklı ve alakasız kişileri sevişirken  görürseniz çok da şaşırmayın. Elite Dizisinin Konusu Nedir?Dizi’nin ilk sezon’unda gerçekleşen  Maria cinayeti’nin gizemi ve katil’inin kim olduğu  hışım dolu sekanslarla izleyiciye aktarılmaya çalışıyor.

Elite 4. Sezon Çıkacak mı?  Elite 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Elite 4. Sezonda Neler Olacak? Bu sorulara sağlıklı cevap verebilmek için Önceki sezonlardan bahsedelim;

Kurgusal mekan olan, Las Encinas  ortaokul olarak adlandırılıyor. Ve tüm sezonlar genel itibariyle Las Encinas’ta geçti. Her karakterlerin arasında gerçekleşen karanlık bağlar, çıkarlara ve menfaatlere sebep oluyordu. Dizi’nin ilk sezonunda bazı karakterlerin haz ve doyum noktalarını kolaylıkla çözümleyebiliyorsunuz. Marina adlı karakterin ölümüyle işler daha da kızışıyordu. İlk sezondan kalan büyük bir cinayetin gizemi çözülmüştü. Maria sürpriz bir ölümle Las Encinas’ın havuz salonunda ölü bulunuyordu.

Dikkat çeken şüpheli Marina’nın sevgilisi Nano idi. Bu cinayetin gizemi diğer sezonlara da sıçradı fakat 3. sezonda artık katilin Polo olduğuna herkes hem fikirdi. 3. Sezon Finali’nde okulda verilen son parti de Lucrecia, Polo’nun kalbine alkol şisesini yanlışlıkla saplıyordu. Fakat Polo partiye sahiplik eden meka’nın ikinci katından aşağı dengesini kaybederek düşmüştü. İntihar süsü verilmek isteniyordu çünkü polo tüm karakterlerin canını ciddi anlamda yakmış ve en önemlisi Guzman’nın kız kardeşi Maria’yı öldüren kişiydi. Ve tüm karakterler birleşip cinayet aletine parmak izlerini koyarak polise bu cinayetin bir intihar olduğuna inandırdı. 3. cü sezon finali bu şekilde bitmişti. Peki; Elite 4. Sezon Çıkacak mı?

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Elite 4. Sezon Çıkacak mı?

Elite 4. Sezon Çıkacak mı?  Sorusuna cevap vermek oldukça kolay evet dizi’nin 4. Sezonu çıkacak. Böyle bir dizi’nin 3. sezon ile final yapması asla beklenemezdi.

Elite 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Elite 4. Sezon Çıkacak mı?  Sorusuna verdiğimiz cevap evet oldu. Peki cevap evetse, Elite 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? bu soruya da net bir cevap verilebilir. Hatta direkt tarihi söylemek mümkün., Elite 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?  18 Haziran 2021’de Elite yine aynı platformda karşımıza yeni bir sezonla çıkacak size bir spoirer vermeyi çok isterim.

Elite 4. Sezonda Neler Olacak?

Elite 4. Sezonda Neler Olacak? yine bir cinayet söz konusu olacak. Gizemli bir serüven’in içinde kendinizi bulabilirsiniz. S*x, Arzu, Yalanlar, Uyuşturucu, ve karakterlerin küçük akıl oyunları izleyici’yi sarsabilir düzeyde. Bu sezonda yine LGBTİ temalı içerikleri de görmek mümkün aslında dizi bu insanların haklarını da ön plana çıkarıyor. Çünkü LGBTİ bireylerinin yaşadığı olumsuz düzen ve haksızlık dizi’ye bir nebze yer edilmiş durumda. Eş cinsellik ve farklı s*x doyumları dizi’nin zaten ana teması, bu yüzden Elite 4. Sezonda Neler Olacak?  karakter değişimleri ve yeni yüzler görmek pek mümkün.

Başka diziler için sitemizden Dizi Önerileri adlı kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.