Öznur Garip Kimdir? Kaç Yaşındadır?

07.04.2021
242
Öznur Garip Kimdir? Kaç Yaşındadır?
Modelistlik Kursu

Öznur Garip; sosyal medya uygulamalarını başarılı bir şekilde kullanan ve paylaştığı içeriklerle kısa sürede dikkatleri üzerine toplayan fenomen isim. Özellikle Tiktok medyasındaki içerikleriyle tanınan Öznur Garip hakkındaki ayrıntılar takipçileri tarafından merak konusu oluyor. Öznur Garip boy kilo, yaşı ve sevgilisi olup olmadığı gibi kişisel özellikleri soruluyor. Dilerseniz, bunları sizlerle paylaşalım:

Öznur Garip Yaşı

Kimi yerde 1 Ocak 2001 doğumlu kimi bilgilere göre de; 18 Mart 2001 doğumlu olduğu söylenen Öznur Garip şu anda 20 yaşındandır. İstanbul’da doğmuştur.

Öznur Garip’in Boy ve Kilosu

Ulaşılan bilgilere göre; boyu 1.60 olan fenomen; 52 kg ağırlığında.

Öznur Garip’in Mesleği Nedir?
Öznur Garip’in Mesleği Nedir?

Öznur Garip’in Mesleği Nedir?

Hala İstanbul’da öğrenimine devam den Öznur Garip; son yılların en bilinen Tiktok içerik üreticilerinden biri; ayrıca diğer sosyal medya uygulamalarında da aktif.

Öznur Garip’in Sevgilisi Var mı?

Tiktok gibi sosyal mecralarda adına sık sık rastladığımız ve çok sayıda takipçisi olan fenomen isim; bir dönem yine kendisi gibi Tiktok içerik paylaşımcısı ve fenomen olan Enes Çakmak ile anılmıştır. Kısa bir süre sonra ayrılmışlardır. Son dönemlerde bir başka isimle; Tuna İpek’le adından söz edilse de; bu konuda henüz net bir bilgi yoktur.

Öznur Garip ve Bahar Çelebi

Yakın arkadaş oldukları bilinen Bahar Çelebi ile tartışmaları sonrası; 2 isim de İnstagram hesapları üzerinden bu durumu doğrulamışlardır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Öznur Garip ve Sosyal Medya

İlerleyen teknoloji sayesinde, sosyal medya günümüzde; daha önce hiç olmadığı kadar popüler bir hal almıştır. Milyonlarca insan tarafından kullanılan bu mecralar; hem başarılı bir tanınma aracıdır hem de pek çok içeriğe ulaşabileceğimiz yapıya sahip geniş bir alan durumundadır. Hal böyle olunca; sosyal medya alanında da diğer pek çok sektörde olduğu gibi; içerikleriyle başarılı olan isimler ön plana çıkmaktadır. Bunlardan birisi de bahsettiğimiz fenomen isim; Öznur Garip’tir.

Öznur Garip; sosyal medya içeriklerindeki paylaşımlarıyla kısa sürede dikkat çeken bir isim. İçerik üreticisi olarak yaptığı paylaşımlarıyla her geçen gün daha çok bilinir hale geliyor. Şu anda pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından özellikle de Tiktok’ta fazlaca bilinen birisi.

Öznur Garip ve Tiktok
Öznur Garip ve Tiktok

Öznur Garip ve Tiktok

Önceleri Musically adıyla hizmet vermeye başlayan; ardından Tiktok olarak adı değiştirilen içerik sitesinde; pek çok kullanıcı, kendi ilgi alanlarına göre video ve içeriklere ulaşabiliyor; yine çok sayıda isim de paylaşımlarıyla siteyi aktif tutuyor. Etkileşim alanı kısa sürede oldukça genişleyen bu sosyal medya uygulamasında; yeni ortaya çıkan ve paylaşımlarıyla sevilen isimler fenomen hale geliyor.

Bu fenomenlerden birisi olan Öznur Garip’in hepimiz tarafından tanınan birisi haline gelmesi; yine Tiktok alanındaki çokça beğeni alan paylaşımlarından kaynaklanıyor. Fenomen ismin Tiktok’ta şu anda 2.6 milyon civarı takipçisi var. Bu mecrada kullandığı hesap ismiyse; oznurgarip’tir.

Tiktok uygulamasında 177 kişiyi takip eden Öznur Garip; bugüne kadar sayfasındaki içerikler için toplam 126.5 milyon beğeni almış durumda.

Öznur Garip ve Instagram

Tiktok ve Instagram başta olmak üzere birden çok sosyal medya uygulamasını aktif olarak kullanan Öznur Garip’in Instagram hesabı kapatılmıştı. Ardından yeni hesap açan fenomen isim; takipçilerini kısa sürede arttırmayı başardı.

Öznur Garip ve Twitter

Twitter mecrasında ‘oznurgaripp’ hesap adıyla yer alan fenomen; 1.335 kişi tarafından takip ediliyor. 2020 yılında katıldığı Twitter uygulamasında yalnızca 1 kişiyi takip ediyor.

‘Ben bu defterin kötü ünlü yazarı’ başlığıyla oluşturduğu hesaplarıyla bilinen Öznur Garip; Tiktok medyasındaki ağır çekim ve playback videolarıyla ünlenen isimlerden birisi.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun gibi, Larisa Derya Kılıç Kimdir? (larisafenty) adlı yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.