Ece Ronay kaç yaşında? Ece Ronay Baba Yorgun!

23.09.2021
244
Ece Ronay kaç yaşında? Ece Ronay Baba Yorgun!
Modelistlik Kursu
Ece Ronay TikTok platformunda ürettiği içerikler ile kısa zamanda tüm Türkiye’nin ilgisini çekti. “Karpuz” adında çıkardığı single parçası ile oldukça sevilen başarılı sosyal medya fenomeni isim sempatik tavırları ve şiveli konuşması ile de kısa zamanda geniş hayran kitlelerini ulaştı. Müziği olan düşkünlüğü ile bilinen sosyal medya fenomeni Ronay’ın takipçilere ise arama motorlarında hayatı hakkında sık sık sorular sordular.
Ece Ronay kimdir? Kaç yaşında? Cioman ile neden ayrıldı? Bu ve bunun gibi merak edilen birçok sorunun cevabını başarılı fenomenin takipçileri için yazımızda derledik.

Ece Ronay kimdir?

Karpuz parçası ile kısa zamanda Instagram platformunda da keşfete düşen Ece Ronay bir anda Türkiye’nin ilgisini çekmiş ve fenomen olmuştur. Sempatik tavırları ve doğallığının yanı sıra şiveli konuşması ile de oldukça sevilen başarılı sosyal medya fenomeni Ece Ronay dobra kişiliği ile de biliniyor. 17 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel karpuz yerken çektiği video ile viral olmuş tanınmasının üzerine de eşsiz içerikler ve şarkılar üreterek tüm Türkiye tarafından tanınmıştır.

Uzun zamandır TikTok platformu kullanan başarılı ise burada fenomen olduktan sonra Instagram ve YouTube platformunda da hatırı sayılır bir kitleye ulaşmıştır. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslan Diyarbakırlıdır. Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan Ece Ronay İstanbul’da Genetik Mühendisliğinin kazandığını daha sonra çalışma ve okulu bir arada yürütemediği için ara verdiğini dile getirmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin eğitimini tamamlayıp tamamlamadığı ne yazık ki bilinmiyor.

Ece Ronay kimdir?

Ece Ronay kimdir?

Sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim açtığı bir canlı yayında senelerce şiddet mağduru olduğunu, kardeşinin engelinden dolayı evde şiddetini daha da arttığını dile getirmiştir. 7-13 yaşları arasında şiddet gördüğünü dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni güzel devletin duruma el koyduğunu bir yıl çocuk esirgeme kurumunda kaldıktan sonra anneannesi ile birlikte yaşadığını ancak babasının tehditlerinin devam etmesi üzerine arkadaşları ile başka bir yerde yaşamına devam ettiğini söylemiştir.

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel hakkında merak edilen bir diğer detay ise estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim yüzü ile oynamadığını ancak silikon taktırdığını belirtmiştir. Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni güzelin özel hayatı oldu. Kendisi gibi TikTok fenomeni olan Cioman kullanıcı isimli Cihan Emre ile güzel bir ilişkisi bulunan başarılı sosyal medya fenomeni güzel bir dargın bir barışık ilişkiye şu sözler ile son noktayı koydu.

“Her güzel şey gibi bir ilişkinin de sonuna geldik. Artık son zamanlarda çok fazla tartışıyorduk. Anlaşamadığımız noktalar vardı. Cihan ile bunları karşılıklı konuştuk ve ayrılmaya karar verdik. Burada önemli olan şey ise dost ve arkadaşça ayrılabilmektir. Ayrıca 7 ay dolu dolu bir ilişki ve güzel anılarla ayrılıyoruz.” Başarılı sosyal medya fenomeni isim ayrıldıklarını dile getirdikten sonra yine sevgili olmuş ancak aynı sorunları yeniden yaşadıklarını dile getirerek ilişkilerine son noktayı koymuştur.

Ece Ronay kaç yaşında?

Karpuz yerken çektiği video ile viral olmuş tanınmasının üzerine de eşsiz içerikler ve şarkılar üreterek tüm Türkiye tarafından tanınan başarılı sosyal medya fenomeni güzel 17 Kasım 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yılın en iyi influencer şarkıcısı ödülünü alan sanatçı 30 yaşındadır.

Ece Ronay aslen nereli?

Ece Ronay aslen nereli?

Ece Ronay aslen nereli?

Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslan Diyarbakırlıdır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Ece Ronay hangi burç?

17 Kasım 1998 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzelin burcu da merak edilen sorular arasında yerini aldı. 17 Kasım 1998 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda Akrep burcu kadınıdır.

Ece Ronay boyu ve kilosu?

Sesinin yanı sıra düzgün fiziği ile de büyülemeye devam eden sosyal medya fenomeni güzel paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan fenomen güzelin boyu ve kilosu da merak konusu oldu. 1.67 uzunluğunda olan fenomen isim 55 kilodur.

Ece Ronay mesleği ne?

Gençlerin sıklıkla kullanmakta olduğu sosyal medya platformlarında fenomen olan Ronay aynı zamanda müzik dünyasının da beğenilen isimlerinden birisidir.

Ece Ronay şarkıları

Karpuz parçası ile kısa zamanda Instagram platformunda da keşfete düşen başarılı sosyal medya fenomeni isim bir anda Türkiye’nin ilgisini çekmiş ve fenomen olmuştur.

  • Karpuz
  • Şiki Şiki
  • Kes Lan
  • Baba Yorgun
  • Hıyar
  • Sevesim
  • Karamela
  • Vur Dibine

Ece Ronay ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Ronay’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ne kadar kazandığı  oldu. Başarılı fenomen hem Tiktok, İnstagram hem de Youtube platformunda hatırı sayılır takipçi sayısına ulaştı. Ancak ne kadar kazandığına dair herhangi bir açıklamada ne yazık ki bulunmadı.

Ece Ronay nasıl fenomen oldu?

Karpuz parçası ile kısa zamanda Instagram platformunda da keşfete düşen başarılı sosyal medya fenomeni isim bir anda Türkiye’nin ilgisini çekmiş ve fenomen olmuştur. Sempatik tavırları ve doğallığının yanı sıra şiveli konuşması ile de oldukça sevilen başarılı sosyal medya fenomeni Ece Ronay dobra kişiliği ile de biliniyor. 17 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel karpuz yerken çektiği video ile viral olmuş tanınmasının üzerine de eşsiz içerikler ve şarkılar üreterek tüm Türkiye tarafından tanınmıştır.

Ece Ronay kimdir?

Ece Ronay kimdir?

Ece Ronay ailesi kimdir?

Sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim açtığı bir canlı yayında senelerce şiddet mağduru olduğunu, kardeşinin engelinden dolayı evde şiddetini daha da arttığını dile getirmiştir. 7-13 yaşları arasında şiddet gördüğünü dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni güzel devletin duruma el koyduğunu bir yıl çocuk esirgeme kurumunda kaldıktan sonra anneannesi ile birlikte yaşadığını ancak babasının tehditlerinin devam etmesi üzerine arkadaşları ile başka bir yerde yaşamına devam ettiğini söylemiştir.

Ece Ronay annesi kimdir?

Sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim açtığı bir canlı yayında senelerce şiddet mağduru olduğunu, kardeşinin engelinden dolayı evde şiddetini daha da arttığını dile getirmiştir. Başarılı fenomenin annesi hakkında ne yazık ki bilgi bulunmuyor.

Ece Ronay babası kimdir?

Sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise ailesi oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim açtığı bir canlı yayında senelerce şiddet mağduru olduğunu, kardeşinin engelinden dolayı evde şiddetini daha da arttığını dile getirmiştir. Başarılı fenomenin babası  hakkında ne yazık ki detaylı bilgi bulunmuyor.

Ece Ronay kardeşi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim açtığı bir canlı yayında senelerce şiddet mağduru olduğunu, kardeşinin engelinden dolayı evde şiddetini daha da arttığını dile getirmiştir. Ancak başarılı fenomen ismin kardeşi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Ece Ronay evli mi?

Ece Ronay evli mi?

Ece Ronay evli mi?

Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen bir diğer detay ise özel hayatı oldu. Başarılı fenomenin takipçilerinin en merak ettiği konu ise evli olup olmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni Ronay evli değildir.

Ece Ronay çocuğu var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen bir diğer detay ise özel hayatı oldu. Başarılı fenomenin takipçilerinin en merak ettiği konu ise çocuğunun olup olmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni Ronay’ın çocuğu yoktur.

Ece Ronay Kimden Hamile

Ece Ronay, sevgilisi Mehmet Bilir’den hamiledir. Evlenme kararı aldıktan sonra Ece Ronay, sosyal medya üzerinden 2,5 aylık hamile olduğunu paylaşmıştır.

Ece Ronay Evlendi Mi

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay uzun zamandır aşk yaşadığı Mehmet Bilir ile evlenmiştir. Ece Ronay aslında evliliği ilerleyen yıllarda düşündüklerini fakat hamile kalınca bu sene evlendiklerini açıklamıştır.

Ece Ronay Bebeğinin Cinsiyeti

Ece Ronay Bebeğinin Cinsiyeti

Ece Ronay Bebeğinin Cinsiyeti

Ece Ronay, İnstagram’da yaptığı paylaşım ile yine dikkatleri üzerine çekmiştir. Çocuğunun cinsiyeti için ‘Doktor bugün yeğeninizi erkek gördü ama kesin değilmiş. Bir dahaki ay kesinleşirmiş. Hani delikanlı kadının, delikanlı kızı olurdu” ifadelerini kullanmıştır.

Ece Ronay ve Cioman barıştı mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni güzelin özel hayatı oldu. Kendisi gibi TikTok fenomeni olan Cioman kullanıcı isimli Cihan Emre ile güzel bir ilişkisi bulunan başarılı sosyal medya fenomeni güzel bir dargın bir barışık ilişkiye şu sözler ile son noktayı koydu.

“Her güzel şey gibi bir ilişkinin de sonuna geldik. Artık son zamanlarda çok fazla tartışıyorduk. Anlaşamadığımız noktalar vardı. Cihan ile bunları karşılıklı konuştuk ve ayrılmaya karar verdik. Burada önemli olan şey ise dost ve arkadaşça ayrılabilmektir. Ayrıca 7 ay dolu dolu bir ilişki ve güzel anılarla ayrılıyoruz.” Başarılı sosyal medya fenomeni isim ayrıldıklarını dile getirdikten sonra yine sevgili olmuş ancak aynı sorunları yeniden yaşadıklarını dile getirerek ilişkilerine son noktayı koymuştur.”

Ece Ronay estetik mi yaptırdı?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel hakkında merak edilen bir diğer detay ise estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim yüzü ile oynamadığını ancak silikon taktırdığını belirtmiştir.

Ece Ronay kimdir?

Ece Ronay kimdir?

Ece Ronay hangi takımlı?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Ronay’ın  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise hangi takımlı olduğu oldu. Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden olan Ronay’ın hangi takımlı olduğunu araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Ece Ronay hangi dizide oynadı?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Ronay’ın  takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise hangi herhangi bir dizide rol alıp almadığı oldu. Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden olan Ronay’ın  herhangi bir dizide rol alıp almadığını araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Ece Ronay telefon numarası?

Gençlerin sıklıkla kullanmakta olduğu sosyal medya platformlarında fenomen olan Ronay hakkında merak edilen bir diğer detay ise telefon numarasının ne olduğu oldu. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni isim herhangi bir platformda telefon numarası hakkında bir paylaşımda bulunmamaktadır.

Ece Ronay nerede oturuyor?

Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Ronay’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise nerede oturduğu oldu. Sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinden olan Ronay İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Ece Ronay ne ödülü aldı?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Baba Yorgun şarkısı ile yılın en iyi influencer şarkıcısı ödülüne layık görüldü.

Ece Ronay hangi üniversite mezunu?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan Ronay İstanbul’da Genetik Mühendisliğinin kazandığını daha sonra çalışma ve okulu bir arada yürütemediği için ara verdiğini dile getirmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin eğitimini tamamlayıp tamamlamadı ne yazık ki bilinmiyor.

Ece Ronay Demet Akalın

Başarılı sosyal medya fenomeni Demet Akalın’ın kızı Hira’nın Tiktok fenomenin canlı yayınında 7B destek atması sonucu ortalığın karışmasını ve Demet Akalın’ın tepkileri hakkında açıklamalar yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=ObKogZYsL2k

Ece Ronay Baba Yorgun

Bile bile çıktığımız yerlerden biz derde Düşünüyoruz ama biz çıkış yolu nerde Zerresini bulmadığım mutluluktu neyse Dert dert bizi bırak yetmedi mi sence Yak yık yürü yolu tek tek

Ece Ronay Karpuz

3 2 1 ses deneme Taklit yap ama deneme Çalış çalış beni yeneme Çok tatlısın ama benene

Ece Ronay Boş Yapma

KİMLERİ GÖRDÜK, BİZİ KESMEDİ ÜSTÜNÜ ÖRTTÜK, SÖZÜ GEÇMEDİ PASTAYI BÖLDÜK, SİZE DÜŞMEDİ BAŞLADI ÖYKÜM, YARIDA BİTMEDİ

Ece Ronay Şiki Şiki Baba

Şiki şiki şiki şiki baba Kafamıza yok hiç ulaşan Döne döne uçtuk uzaya Arama boşuna yok bir numara

Ece Ronay sosyal medya hesapları

Genç kesimin sıklıkla kullanmakta olduğu eski adı Musically olan şimdilerde TikTok olarak bilinen sosyal medya platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen Ronay bu platformda  3.4M takipçiye ve 182.54M  beğeniye ulaştı. 6 Eylül  2019 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile yayınlarına ve paylaşımlarına bu platformlarında da devam eden başarılı isimin kanalı ise 718B aboneye ulaştı. Başarılı fenomen isim İnstagram platformunda ise 1.M takipçiye sahip.

Sosyal medya dünyasının en ünlü isimlerinden birisi olan Ayhan Juan kimdir? Ayhan Erdem Balcı kimdir? hakkında merak edilenleri kaleme aldığımız yazımıza da göz atabilirsiniz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.