Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kimdir?

24.03.2021
427
Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Fatma Kılıç; bilinen sosyal medya adıyla ‘Kırmızı Oje’, Tiktok uygulaması ile ünlenen ve fenomen haline gelen isimlerden birisi.

Tiktok; çeşitli videoların oluşturulup, paylaşıldığı ve canlı yayın seçeneği de sunan; son yılların en yoğun kullanılan sosyal medya uygulamalarından. Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) de bu alandaki içerik paylaşımlarıyla öne çıkan kullanıcılardan birisi ve bu alandaki fenomen unvanını diğer sosyal medya hesaplarını da taşımış durumda.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kaç Yaşında?

Fatma Kılıç; 2 Temmuz 1991 doğumlu. 2 kız annesi olan Fatma Kılıç; 11 ve 12 yaşlarındaki kızlarını sosyal medya uygulamalarının dışında tutmasıyla biliniyor. Arada doğum günü fotoğrafı gibi içerikler paylaşıyor; bunun dışında genelde bireysel paylaşımlara yer veriyor.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Nereli?
Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Nereli?

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Nereli?

Doğup büyüdüğü ve hala yaşamaya devam ettiği İstanbul; aynı zamanda Fatma Kılıç’ın memleketi olarak biliniyor.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kilosu ve Boyu Kaçtır?

1.65 m boyundaki Fatma Kılıç; 52 kilodur.

Fatma Kılıç Evli mi?

Fatma Kılıç; 2 çocuğunun babası olan eşinden boşanmıştır. Fatma Kılıç eski eşi internette merak edilen konular arasındadır ve şu an evli değildir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Hangi Burç Kadını?

2 Temmuz doğumlu olduğu için; Yengeç burcu olan Fatma Kılıç, bu burcun özelliklerini taşıyan bir yapıya sahip.  

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Hangi Alandan Mezun, Ne İş Yapıyor?

Bir sosyal medya fenomeni olarak bildiğimiz Fatma Kılıç’ın eğitim ve iş hayatına dair şu an elimizde yeterli bilgi bulunmuyor. Kullanıcısı olduğu sosyal medya üzerinden paylaştığı içeriklerde de buna dair bir bilgiye henüz rastlamadık.

Fatma Kılıç ve Doğanay Oğuz

Kırmızı oje kullanıcı ismiyle de sosyal medyada tanınan Fatma Kılıç; bir dönem yine Tiktok sosyal mecrasında fenomen olan Doğanay Oğuz’la sevgiliydi. Daha sonra ayrılan çiftin arasındaki 10 yaş fark; çok konuşulmuş; bu konuda kimi takipçileri tarafından tepki alırken, kimisi tarafından da desteklenmişti.

Fatma Kılıç ve Tiktok
Fatma Kılıç ve Tiktok

Fatma Kılıç ve Tiktok

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje); ilk önce Tiktok medyasındaki paylaşımlarıyla ünlenmişti. Bugün hala bu sosyal medya alanında yoğun bir şekilde içerik paylaşmaya devam ediyor. Sosyal medya uygulamaları üzerinden bazı giyim firmaları için; çeşitli kıyafetlerin reklamını ve satışını yapıyor. Ayrıca bazılarını giyerek modelliğini yapıyor ve tanıtımlarını gerçekleştiriyor. Kendisinin sosyal medya hesapları üzerinden siparişte bulunabilirsiniz.

Fatma Kılıç’ın Tiktok uygulaması dâhilinde; 1.8 milyonu aşan takipçisi var. Ayrıca 70 milyon civarı bir beğeni miktarı olduğunu da söylemek mümkün.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) İnstagram

İnstagram uygulamasını da aktif olarak kullanan Fatma Kılıç’ın 100 bini aşan takipçisi mevcut. Bireysel fotoğraf ve videolarını paylaştığı İnstagram hesabında; reels bölümünün yanı sıra; hikâye ekleme özelliğini de sıklıkla kullanıyor.   

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Youtube Kanalı

Önceleri yalnızca Tiktok sosyal medya uygulamasını kullanan Kırmızı Oje; daha sonraları İnstagram uygulamasına da dâhil olmuştur. Son olarak da kendine ait bir Youtube kanalıyla takipçilerine ulaşmıştır. ‘Kırmızı Ojeee’ adıyla bilinen Youtube kanalını 2018 yılında açmıştır. 90 bine yaklaşan görüntülenme sayısıyla fenomen olma unvanını devam ettiriyor. 7,98 bin aktif aboneye sahip Youtube kanalında; Tiktok ve İnstagram sosyal hesaplarında kullandığı içeriklere benzer paylaşımlar yapıyor.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Sosyal Medya Hesapları

Şu anda aktif olarak 3 sosyal medya uygulamasında yer alan Kırmızı Oje; Youtube, İnstagram ve Tiktok alanlarında paylaşımlarına devam ediyor. Asıl ünlendiği içerik olan Tiktok uygulamasında şu anda; 2 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Ela Sayre Kimdir? adlı yazımızı da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.