Lalfizu Kimdir?

29.06.2022
600
Lalfizu Kimdir?
Modelistlik Kursu

Lalfizu olarak bilinen Zülal Lalfizu, sosyal medyada ‘Ellerine Sağlık’ şarkısını çok farklı ve güzel bir şekilde söylemesiyle bir anda ünlü oldu. Çok sevimli, doğal ve samimi halleri ile dikkat çeken Zülal Lalfizu, artık ünlü bir sosyal medya fenomenidir. Lalfizu kimdir, kaç yaşında, nereli, ailesi kimdir, en sevdiği hobileri nelerdir, boyu ve kilosu kaçtır gibi soruları sizler için yanıtladık.

Lalfizu’nun kişisel özellikleri

Lalfizu son zamanlarda merak edilen ve popüler hale gelen bir sosyal medya fenomenidir. Çektiği enerjik ve keyifli Youtube videoları ile tanınan güzel Youtuber, daha önce kendisi hakkında çektiği bir videoda kişiliğinden bahsetti. 

Ünlü vlogger, kendisini duygusal ve karmaşık birisi olarak tanımladığını söyledi. Genel olarak sakin ve huzurlu bir kişiliğinin olduğunu ama öfkelendiği zaman çok zor birisi olduğunu belirtti. Öfkesini kısa sürede unutamadığını da söyledi. En az bir ay boyunca öfkesini yenemediğini ve bu huyunu kesinlikle sevmediğini de ekledi. Genel olarak Zülal Lalfizu, çok konuşkan ve cana yakın birisi olduğundan bahsetti. Eğer karşısındaki kişiyi seviyorsa ve muhabbeti beğeniyorsa hiç susmazmış. Ayrıca kişisel ilişkilerinde oldukça dobra ve açık sözlü birisiymiş.

Zülal Lalfizu Kimdir

Lalfizu aile yaşantısı

Lalfizu’nun annesi ve babası uzun yıllar önce boşandığı için güzel sosyal medya fenomeni annesi ve abisi ile birlikte yaşıyor. Lalfizu’nun annesi öğretmendir ve abisi üniversite öğrencisidir.

Lalfizu eğitimi

Zülal Lalfizu, henüz oldukça gençtir ve lise son sınıftadır. Açık liseye devam eden genç Youtuber, liseye devam ederken aynı zamanda piyano eğitimi alıyor. 

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Lalfizu kaç yaşında?

Sempatik sosyal medya fenomeni 18 yaşındadır.

Lalfizu’nun doğum tarihi nedir?

Doğum tarihi bilinmemektedir.

Lalfizu Kimdir

Lalfizu nerelidir?

Güzel sosyal medya fenomeni aslen Elazığlıdır. Fakat Eskişehir’de doğmuş ve büyümüştür.

Lalfizu’nun boyu kaç?

Güzel fenomen 1.65 cm boyundadır.

Lalfizu’nun kilosu kaç?

Güzel fenomenin kilosu 53’tür. 

Lalfizu’nun burcu nedir?

Sempatik sosyal medya fenomeni kova burcudur ve yükselen burcu da kovadır.

Lalfizu’nun sevgilisi var mı?

Zülal Lalfizu’nun sevgilisi henüz yok. Kendisi daha önceki videolarında sevgilisinin olması için yaşının küçük olduğunu belirtti.

Lalfizu Neden Bere Takıyor

Lalfizu neden bere takıyor?

Lalfizu neden bere takıyor diye birçok kişi soruyor ve bu sorunun cevabını pek çok kişi merak ediyor. Güzel sosyal medya fenomeni herhangi bir hastalıktan ya da rahatsızlıktan dolayı bere takmıyor. Ayrıca saçları döküldüğü, kel olduğu ya da kepçe kulak olarak adlandırılan bir durum olduğu için bere takmıyor. Kişisel tarzından ve beğenilerinden dolayı sürekli bere takıyor.

Lalfizu’nun hobileri nelerdir?

Ünlü sosyal medya fenomeni genel olarak kitap okumayı çok seviyor. Bunun dışında güzel vlogger, çok iyi tavla oynuyor ve tavla oynamayı çok seviyor. Çocukken paten sürmeyi çok severmiş. Müzik ise onun en sevdiği hobisiymiş.

Lalfizu Youtube Kanalı

Güzel sosyal medya fenomeninin kendisine ait bir Youtube kanalı var ve bu kanalda tam 135 bin takipçisi bulunuyor. Youtube kanalında genel kültür yarışmaları yapıyor, şarkılar söylüyor, dövme yapıyor, cilt bakımı yapıyor, video oyunu oynuyor, vlog çekiyor, gala gecesi vlogu hazırlıyor, makyaj yapıyor, soruları cevaplıyor.

Lalfizu Kaç Abonesi Var?

Lalfizu Kaç Abonesi Var?

Lalfizu’nun Twitter hesabında 17 takipçisi ve 64 Tweet’i bulunmaktadır. Instagram hesabında ise 451,692 takipçisi bulunan Lalfizu şimdiye kadar 289 gönderide bulunmuş. YouTube hesabında Instagram kadar olmasa da 137 bin abonesi bulunan Lalfizu’nun yüklediği 30 Youtube videosu toplamda 9 milyon kez izlenmiş. Son olarak 552 bin Tiktok abonesi bulunan Lalfizu, Tiktok’a 313 video yüklemiştir.

Bu yazımızda sizlerle Zülal Lalfizu hakkında sıkça sorulan soruları cevapladık. Cemre Solmaz hakkında yazdığımız yazının da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz. Göz atmayı unutmayın.

Zülal Lalfizu instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.