Larisa Derya Kılıç Kimdir? (larisafenty)

07.04.2021
228
Larisa Derya Kılıç Kimdir? (larisafenty)
Modelistlik Kursu

Larisa Derya Kılıç, son zamanların yükselen isimleri arasında yer almaktadır. Twitch platformunda yayın yapmaya başlayan ve kısa bir süre içerisinde başarı elde eden Larisa Derya Kılıç, 1999 yılında doğmuştur. Larisa Derya Kılıç, karantina dönemi başladığından beri Twitch platformunu aktif olarak kullanmaktadır.

Larisa Derya Kılıç Nereli?

Larisa Derya Kılıç, isminden dolayı çok kez araştırılmaktadır. Doğma büyüme Ankaralı olduğunu belirten Kılıç, annesinin Ukraynalı olması nedeniyle Larisa ismini aldığını söylemektedir. Ancak Ankara’da doğduğu ve Türkiye’de büyüdüğü için sorulduğu zaman Ankaralı dediğini ifade etmektedir.

Larisa Derya Kılıç Ne İş Yapıyor?

Larisa Derya Kılıç, üniversite eğitimine devam etmektedir. Bilkent Üniversitesi’nde Psikoloji bölümü öğrencisi olan Larisa Derya Kılıç, 22 yaşındadır. Eğitim hayatının bitmesine son bir yılı kalmıştır. Henüz okulunu bitirmediği için profesyonel olarak bir iş yapmamaktadır. Ancak daha öncelerinde garson ve barmen olarak çalıştığını söylemiştir. Günümüzde ise derslerden arta kalan zamanlarda Twitch platformunda yayınlar açarak oyun oynamaktadır.

Larisa Derya Kılıç Twitch’e Nasıl Başladı?
Larisa Derya Kılıç Twitch’e Nasıl Başladı?

Larisa Derya Kılıç Twitch’e Nasıl Başladı?

Larisa Derya Kılıç, verdiği bir röportajda Twitch yayınları açmaya nasıl başladığının hikayesini anlatmıştır. Sevgilisi sayesinde bilgisayar oyunlarına ilgi duymaya başlayan Larisa Derya Kılıç, pandemi sürecinde online eğitim için bilgisayarının arkasına aydınlatma sistemi takmıştır. Bu adımda yayın açıp açamayacağını merak ederek Twitch yayınlarına başlamıştır. Ancak oyun sistemleri için uygun donanıma sahip olmadığından dolayı ilk girişiminde istediği başarıya ulaşamamıştır. Daha sonra ise bilgisayarının zorlanmayacağı CS:GO (Counter Strike Global Offensive) oyunuyla yayınlarına devam etmiştir.

Larisa Derya Kılıç Twitch

Twitch platformunda “larisafenty” kullanıcı adıyla yayın açan Larisa Derya Kılıç, pandemi sürecinde boş zamanlarını yayın açarak değerlendirmektedir. 10 binin üzerinde kullanıcının abone olduğu larisafenty kanalı, oldukça samimi bir ortam oluşturmuştur. Çoğu yayıncının aksine, Larisa Derya Kılıç öğrencilerden bağış atmamalarını istemiştir. Zira kendisinin de öğrenci olduğunu belirten Kılıç, kimsenin zor durumda kalmasını istememektedir. Ayrıca katı kurallar belirleyen Larisa Derya Kılıç, izleyicileriyle saygılı bir konuşma gerçekleştirmek amacıyla kurallara riayet etmeyen izleyicilerin banlanmasını sağlamaktadır.

Larisa Derya Kılıç Instagram

Larisa Derya Kılıç, aktif bir Instagram kullanıcısıdır. Hayatını, gezilerini, oyun kesitlerini ve anlık fotoğraflarını Instagram üzerinden paylaşan Larisa Derya Kılıç, güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Kılıç, Instagram’da 1,5 bin kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Bu takipçi kitlesini, Twitch platformundaki kemik aboneler ve Larisa Derya Kılıç’ın arkadaş çevresi oluşturmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Larisa Derya Kılıç Twitter

Larisa Derya Kılıç, Twitter hesabından da düzenli paylaşımlar yapmaktadır. Twitter hesabını günlük düşünceleri ile dolduran Kılıç,  bu platform üzerinde az bir kitleye sahiptir. Oyun ile ilgili tweet paylaşımlarının çoğu yabancı dil olmaktadır. Oyun dışında ise okul yaşantısını birkaç kelimeyle özetlemektedir.

Larisa Derya Kılıç Kimi Örnek Alıyor?
Larisa Derya Kılıç Kimi Örnek Alıyor?

Larisa Derya Kılıç Kimi Örnek Alıyor?

Larisa Derya Kılıç’a bir röportaj esnasında örnek aldığı birisinin olup olmadığı sorulmuştur. Twitch platformunda pek çok başarılı ismin olduğunu ancak bu isimlerden hiçbirini örnek olarak görmediğini belirten Larisa Derya Kılıç, bu durumun nedeninin ise kendi gibi olmayı daha çok sevdiğinden dolayı olduğunu söylemiştir. Ancak başarılı yayıncıları izleyerek ders çıkarttığını ve kendi eksikliklerini gördüğünü eklemiştir.

Larisa Derya Kılıç’ın Sevgilisi Kim?

Twitch yayınlarını izleyenler, Larisa Derya Kılıç’ın sevgilisini merak etmektedir. Yayınlarda sürekli gördüğümüz Mertcem, Kılıç’ın sevgilisidir. Aynı evde yaşayan mutlu çift, 3 kedi sahibidir. Mertcem, Larisa Derya Kılıç’ın yayın hayatına başlamasında büyük bir destekçi olmuştur. Hatta Larisa Derya Kılıç, sevgilisi sayesinde bilgisayar oyunlarıyla tanışmıştır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Melis Ege (luxmira) Kimdir? adlı yazımıza da göz atmanızı öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.