Nursema Kimdir? Gerçek Adı Ne?

08.04.2021
358
Nursema Kimdir? Gerçek Adı Ne?
Modelistlik Kursu

Nursema, son dönemlerin en genç yetenekleri arasında yer almaktadır. Çizim alanında oldukça başarılı olan Nursema, yeteneklerini sosyal medyada paylaşmaktadır. Çizim yapmaya ilgisi olanlar için özel videolar hazırlamakta ve şov niteliğinde kısa videolar paylaşarak milyonlarca insanın dikkatini çekmektedir. Oldukça yüksek takipçi sayılarına erişmeyi başaran Nursema, özel hayatı da araştırılan bir isim haline gelmiştir.

Nursema Kaç Yaşında?

Çizim alanında harikalar yaratan Nursema, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Özel hayatı ile ilgili fazla bilgi paylaşımı yapmayan Nursema, yeteneği ile ön plana çıkmayı tercih etmektedir. Genç yetenek 25 yaşındadır.

Nursema Gerçek Adı Ne?

Nursema ismiyle tanıdığımız ünlü fenomenin gerçek adı da Nursema’dır. Nursema, soyadını sosyal medya hesaplarında kullanmamayı tercih etmektedir. Sevilen ismin soyadı ise Altuntaş olmaktadır. Fenomen, yeteneklerini gözler önüne sererken kendi yüzünü de sıkça paylaşmamaktadır.

Nursema Yabancı Mı?
Nursema Yabancı Mı?

Nursema Yabancı Mı?

Nursema, sosyal medya hesapları üzerinde yaptığı gönderilerde İngilizce açıklamalar yazmaktadır. Bu nedenle Nursema hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de yabancı olup olmadığıdır. Nursema, yakın bir zamanda verdiği bir röportajda yabancı takipçilerinin de olduğunu ve onların da yazılanları anlayabilmesi için İngilizce açıklamalar da eklediğini ifade etmiştir. Bu nedenle zaman zaman olumsuz eleştiri alabilmektedir. Ancak Nursema Türkiye vatandaşıdır.

Nursema Ne Okuyor?

Nursema, yeteneği nedeniyle araştırma konusu olmuştur. Nursema’nın yeteneğini gören hayranları, sevilen ismin hangi bölümü okuduğunu merak etmektedir. Nursema, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Birkaç sene önce üniversite eğitimini tamamlayan Nursema Altuntaş, Drama Tiyatro Sanatları ve Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Okuduğu bölümden edindiği bilgiyi ve kendi yeteneğini birleştirerek çok iyi işlere imza atmayı başarmıştır. 

Nursema Ne İş Yapıyor?

Sosyal medya sayesinde hayatımıza giriş yapan ve milyonlarca insan tarafından sevilen Nursema, profesyonel çizimler yapmaktadır. Genellikle karakalem ve portre üzerine yeteneğini sergileyen Nursema, günümüz Tiktok trendlerini de çizdiği resimler ile sürdürmektedir. Kendi alanındaki en başarılı isimlerden bir tanesi olan Nursema, binlerce insanın Tiktok kullanma sebebi olmuştur.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

 Çizim yapmaya ilk başladığı zamanlarda bu işi her ne kadar sevdiğini söylese de yorulduğunu da dile getirmiştir. Günümüzde sosyal medya hesaplarını aktif olarak paylaşmakta ve bu mecralarda profesyonel içerik üreticiliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra, oyunculuk alanına da adım atarak dizide oynamıştır. 

Nursema Hangi Dizide Oynadı?

Nursema Altuntaş, televizyondan da aşina olduğumuz isimlerden bir tanesi haline gelmiştir. Hayranlarından büyük bir beğeni toplayan Nursema, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olan Zümrüdüanka dizisinde rol almıştır. Bu dizi sayesinde oyunculuğa ilk adımını atan Nursema, bu alanda da oldukça başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Sevilen ismin büyük bir beğeni toplaması, ilerleyen zamanlarda Nursema’nın tekrar bir yapımda boy göstereceğinin sinyallerini oluşturmuştur. Ancak şimdilik Zümrüdüanka dışında herhangi bir yapımda oynamamıştır.

Nursema Tiktok
Nursema Tiktok

Nursema Tiktok

Nursema Altuntaş, Tiktok uygulaması sayesinde tanınır hale gelmiştir. 2018 yılından beri içerik üreticiliği yapan Nursema, Tiktok’ta çizimlerini paylaşmaktadır. Pek çok Tiktok fenomenine nazaran kendisini paylaşmak yerine eserlerini paylaşan Nursema, büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır. Tiktok videolarında çizimlerini çeşitli şovlar ile paylaşan Nursema, yalnızca çizim yapmayı sevenler tarafından değil, eğlenceli içeriklerden hoşlanan kullanıcılar tarafından da sevilerek takip edilmektedir.

Nursema Altuntaş, “nnursema” kullanıcı adıyla açtığı Tiktok hesabında kısa sürede başarıyı yakalamıştır. Sevilen ismin Tiktok’ta güncel takipçi sayısı 13.4 milyondur. Her videosuna yüksek beğeni alan yetenekli ismin bu platformdaki toplam beğeni sayısı ise 331 milyonun üzerindedir. Bu beğeni sayılarının asıl nedeni ise, Nursema’nın hem Türk hem de yabancı kullanıcılara hitap edebilmesidir.

Nursema Altuntaş Tiktok hesabı, oldukça etkileyici içerikler ile doludur. Pek çok Tiktok kullanıcısından farklı olarak yeteneği ile ön plana çıkan Nursema Altuntaş, Tiktok’ta yer alan güncel trendleri resimler ile birleştirerek videolar paylaşmaktadır. Bu sayede eserlerine adeta hayat vermektedir. https://www.tiktok.com/@nnursema?lang=tr-TR bu linkten TikTok kanalına ulaşabilirsiniz.

Nursema Instagram

Nursema, aktif olarak Instagram kullanmaktadır. Bu platformda yeteneklerini paylaşamaya devam eden ünlü isim, zaman zaman çekilişler de yaparak takipçileri ile olan etkileşimini arttırmaktadır. Oyunculuğa adım atmış olsa da, çizim yapma tutkusunu bırakmayan Nursema, 505 bin Instagram kullanıcısı tarafından takip edilmektedir. Instagram hesabında kendi fotoğraflarına pek yer vermeyen Nursema, genellikle Tiktok videolarının paylaşımını yapmakta ve çizimdeki yeteneğini sergilemeye devam etmektedir. https://www.instagram.com/nnursema/ linki üzerinden Nursema’ya ait olan Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Nursema Youtube

Nursema, Instagram ve Tiktok hesabının yanı sıra bir Youtube kanalına da sahiptir. Kanalına aktif olarak video yükleyen Nursema, çizimlerin nasıl yapıldığını anlatmakta, kolay çizim ve boyama tekniklerini göstermekte ve çizime yeni başlayan insanların sıkça yaptığı hataları düzeltebilmek için anlatımlı videolar yüklemektedir.

Nursema, 170 binin üzerinde Youtube kullanıcısı tarafından takip edilmektedir. Bu platformda oldukça iyi izlenme sayılarına ulaşan Nursema, sessiz videolar çektiği için Türk kullanıcıların yanı sıra, yabancı kullanıcılara da hitap etmeyi başarmıştır.  Nursema tarafından paylaşılan Youtube videoları milyonlarca insan tarafından izlenmektedir. Kanalında en başarılı olan videolar ve izlenme sayıları şu şekildedir:

  1. BFF Drawing (İzlenme sayısı: 5,4 milyon)
  2. How to Draw BFF (İzlenme sayısı: 3,3 milyon)
  3. Lonely Girl Drawing (İzlenme sayısı: 1 milyon)
  4. Girl Drawing (İzlenme sayısı: 400 bin)
  5. BFF Drawing (İzlenme sayısı: 320 bin)

Nursema, genellikle kız çizimleri yapmaktadır. Çizim videoları ürettiği zamanlarda çok zor teknikler kullanmamaya özen göstermekte ve videolarını sıkıcı olmaması amacıyla daha kısa tutmaktadır. Bu sayede kısa bir süre içerisinde sevilen bir isim olmuştur. Nursema, 2016 yılında açtığı Youtube kanalına yüklediği içerikler ile birlikte toplam 12 milyonun üzerinde görüntülenme almıştır.

Öznur Garip Kimdir? Kaç Yaşındadır? adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.