Göksun Seyhan Kimdir?

30.03.2021
133
Göksun Seyhan Kimdir?
Modelistlik Kursu

Twitch yayın platformunun önde gelen yayıncılarından birisi olan Göksun Seyhan “xsavagebaby” kullanıcı adıyla karşımıza çıkar. Sevimli tavırları ve insanlarla iletişiminden dolayı fazlasıyla üne sahip olan Seyhan oyun oynamakta çok başarılıdır.

Göksun Seyhan Instagram

Aktif bir Instagram kullanıcısı olan Göksun, sürekli olarak gönderi ve hikaye paylaşımı yapmaktadır. Yaptığı paylaşımlar genellikle kendi fotoğraflarından oluşmaktadır. Instagramda 2475 takipçiye sahip olan kullanıcı 129 kişiyi takip etmektedir. Dinlediği müzikleri, bazı öz çekimlerini ve Twitch kesitlerini sabitlediği sabitlenmiş hikaye klasörü mevcuttur. 19 gönderiye sahip olan kullanıcının bir adet de reels video tarzında paylaşımı bulunmaktadır. Instagram için kullandığı kullanıcı adı olarak “xsavagebabyy” kullanır.

Göksun Seyhan Twitter

Sıkı bir Twitter kullanıcısı olan Göksun bu mecrada 767 takipçiye sahiptir. Kasım 2012’den beri bu platformu kullanan Seyhan “xsavagebaby” kullanıcı adını kullanır. Sadece 108 kişiyi takip eden kullanıcı bu zamana kadar toplamda 16.800 tweet atmış bulunmaktadır. Twitter’da genel olarak günlük yaşantısından kesitlerini paylaşır.

Göksun Seyhan Twitch
Göksun Seyhan Twitch

Göksun Seyhan Twitch

Twitch oyun-yayın platformunda yeni olmasına rağmen başarılı bir şekilde yol kat eden yayıncı Göksun’un şimdiden 23.3 bin takipçisi bulunmaktadır.

Göksun Seyhan Ne İş Yapıyor?

Henüz bir işi olmayan Göksun öğrencidir. Kendisi İstanbul Üniversitesi’nde Fransızca Öğretmenliği okumaktadır.

Göksun Seyhan Nereli?

İstanbul’da doğup yaşamının neredeyse tamamını burada geçiren Seyhan’ın annesi Çerkes’tir. Babası ise İzmirli olan Göksun’un ailesi yıllar önce İstanbul’a taşınmıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Göksun Seyhan Twitch’e Nasıl Başladı?

Göksun Seyhan Twitch’e Nasıl Başladı?

Twitch gibi yayın yapılan platformlarda yayın yapmaya karşı olup asla yapmayı daha önce düşünmemiş olan yayıncı, karantina döneminde bir anda kendini bu platformda bulmuştur. Asıl amacı vakit geçirmek olan yayıncı sonrasında kendini bu meşguliyetin akıcı sularına bırakmış yayın yapmaya devam etmiştir. Bu meşguliyeti bir bakıma meslek olarak gören Göksun insanlarla iletişim içerisinde olmaktan ve oyun oynayıp yayın açmaktan fazla memnun. İleride bir aksaklık çıkmazsa bu şekilde yayınlara devam edebileceğini de belirten oyuncu şu an çok eğlendiğini lanse etmiştir.

Göksun Seyhanın Örnek Aldığı Kişiler Var Mı?

Örnek aldığı kişiler olarak adlandırmak yanlış olur fakat dikkatli bir şekilde takip ettiği ve yayınlarını severek izlediği yayıncı elbette vardır. “pqueen” kullanıcı adıyla bilinen Pelin Baynazoğlu’nu severek takip ettiğini ve videolarını izlediğini söyleyen Göksun diğer oyuncu Pelin’in başarılarını çokça takdir ettiğini de belirtir.

Göksun Seyhanın Sevgilisi Var Mı?

Ünlü yayıncının bilindiği üzere sevgilisi yoktur. Sosyal medya hesaplarında herhangi bir sevgiliye dair hiçbir şey bulunmuyor.

Göksun Seyhan Kaç Yaşındadır?

Şu an 26 yaşında olan genç kız yaşından oldukça küçük göstermektedir. Yaşını hiçbir zaman saklamaya gerek duymayan oyuncunun doğum tarihi 23 Mayıs 1995dir. Aynı zamanda ikizler burcu olan oyuncu, ikizler burcunun özelliklerini de eğlenceli yapısı ve dikkat çeken davranışlarıyla yeterince yansıtmaktadır.

Göksun’un Gelecek Planları Nelerdir?

Tam olarak tüm gelecek planları bilinmese de bir aksilik çıkmadıkça Fransızca öğretmeni olması beklenilen oyuncunun, sıkılmadığı sürece Twitch yayınlarına da devam edeceği bilinmektedir.

Göksun Seyhan’ın Oynadığı Oyunlar Nelerdir?

Bu zamana kadar birçok oyun oynamış, her oyunla ilgili deneyim edinmiş olan bir oyuncudur Göksun. Genellikle Valorant adı verilen taktiksel nişancı video oyununu oynamıştır. Ama sadece bununla birlikte kısıtlı değildir. Aynı zamanda, League of Legends adı verilen strateji oyununu da başarıyla oynayan oyuncu birçok oyun alanında büyük başarılar elde etmiştir. 

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Fulya Eren (NemesisTV) Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.