Bu Tarz Benim Yarışmacısı Aygün Aydın Kimdir?

11.05.2021
225
Bu Tarz Benim Yarışmacısı Aygün Aydın Kimdir?
Modelistlik Kursu

Aygün Aydın, özellikle televizyon izleyicileri tarafından son dönemde oldukça sıklıkla merak edilen ünlü isimler arasındadır. Özel yaşamıyla gündem olan ve katılmış olduğu televizyon programlarıyla adından söz ettiren güzel oyuncu, aynı zamanda ekranlarda çok beğenilen pek çok yapıtta da yer almıştır. Aygün Aydın oynadığı diziler, her ne kadar reyting bakımından ön planda olan ve herkes tarafından izlenen yapımlar olsa da güzel oyuncunun bu yapımlarda yer aldığı çok az bilinmektedir. Son dönemde “Bu Tarz Benim” programı da dahil olmak üzere günlük moda tarzlarının değerlendirildiği televizyon programlarında boy gösteren güzel oyuncu, aşk dedikoduları ve Hakan Sabancı’ya yönelik aşk ilanıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Özellikle bu dedikodularla birlikte gündeme oturan ve hemen herkes tarafından merak edilen Aygün Aydın kimdir nerelidir? Hakan Sabancı’yla ayrıldılar mı? doğum tarihi ve mesleği gibi sorulara cevap aradık. İşte son dönemin adından en çok söz ettiren ünlü oyuncusu hakkında tüm detaylar.

Aygün Aydın Kimdir

1995 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi TV Haberciliği ve Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Mustafa Ceceli’nin “Şeker” klibinde oynamıştır. Bu Tarz Benim adlı moda programı ile tanınmıştır.1.65 cm. boyunda ve 50 kilo olan Aygün Aydın, 36 beden olup 38 numara ayakkabı giymekte ve göz rengi eladır.

Aygün Aydın Nasıl Ünlü Oldu?
Aygün Aydın Nasıl Ünlü Oldu?

Aygün Aydın Nasıl Ünlü Oldu?

Aygün Aydın nasıl ünlü oldu? Sorusu yine pek çok internet kullanıcısı tarafından merak edilen durumların başında gelmektedir. Özellikle güzel oyuncunun Sabancı ailesinin üyelerinden olan Hakan Sabancı ile yaşamış olduğu birliktelik sonrasında, Aydın’ın nasıl ünlü olduğu sorusu tekrar gündeme gelmiştir. Aygün Aydın oynadığı diziler aracılığıyla ünlü olmuş gibi görünüyor olsa da güzel oyuncunun yüksek düzeyde popülerliğe ulaşması “Bu Tarz Benim” yarışmasında gösterdiği performansla olmuştur. Yarışma kapsamında girmiş olduğu sert polemikler ve ustaca savurduğu eleştirilerle dikkat çeken güzel oyuncu, aynı zamanda rol yapma yeteneğiyle de dikkat çekmiştir.

Aygün Aydın’ın Mesleği Ne?

Aygün Aydın, son dönemde oyunculuk kariyeriyle ve katılmış olduğu televizyon programlarıyla dikkat çekiyor olsa da güzel oyuncunun asıl mesleği televizyon haberciliğidir. Almış olduğu lisans eğitimi bu alanda olan güzel oyuncu daha sonraları eğitiminden gelen mesleğin dışına çıkmıştır. Buna karşın televizyon dünyası ile daima uyumlu olan Aydın, tüm bunlara ek olarak televizyon kariyerine başlangıçta pek çok ünlü ismin kliplerinde oynama şansına da sahip olmuştur.

Aygün Aydın Doğum Tarihi

Aygün Aydın doğum tarihi de yine pek çok internet kullanıcısı tarafından merak edilmektedir. Özellikle Aydın’ın son dönmede televizyon programlarında büyük oranda boy göstermesi ve kalıcı izler bırakması bu durumun merak edilmesindeki en temel etken olsa da güzel oyuncunun uzun süredir televizyon sahnesinde kendine yer bulmuş olması da etkilidir. Aygün Aydın doğum tarihi 01 Ocak 1994 tarihidir. 1994 yılında doğan güzel oyuncu kısa kariyerine pek çok dizi ve program sığdırmıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Aygün Aydın Aslen Nereli?
Aygün Aydın Aslen Nereli? 

Aygün Aydın Aslen Nereli? 

Aygün Aydın aslen nereli? Sorusu da yine internet kullanıcıları tarafından en çok merak edilen durumlar arasında yer almaktadır. Aydın, İstanbul doğumlu olduğu gibi halen de yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Almış olduğu başarılı eğitimle dikkat çeken ünlü ve güzel oyuncu, son olarak içerisinde bulunduğu “Bay Yanlış” dizisinde “Şebnem” rolüne hayat vermiştir.

Aygün Aydın Eğitim Durumu

Aygün Aydın eğitim durumu, yine pek çok kimse tarafından merak edilmektedir. Oldukça karışık bir eğitim serüveni yaşayan güzel oyuncu ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da devlet okullarında tamamlamıştır. Üniversite eğitimine ilk olarak Beykent Üniversitesi TV Haberciliği ve Programcılığı bölümüyle başlayan ünlü oyuncu, bu bölümü tamamladıktan sonra modellik ve oyunculuk konusunda özel eğitimler almaya da devam etmiştir.

Aygün Aydın Oynadığı Diziler

Hemen herkes tarafından en çok merak edilen durum ise Aygün Aydın oynadığı diziler ve rol aldığı filmlerdir. Bilinenin aksine son derece geniş bir dizi film geçmişi olan güzel oyuncu, “Muhteşem Yüzyıl” gibi pek çok usta oyuncuya ev sahipliği yapan ve son derece ilgi gören televizyon dizilerinde bulunmuştur. “İnadına Aşk”, “Kaçın Kurası”, “İlişki Durumu: Karışık”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Yüksek Sosyete”, “Bizim Hikaye”, “Yuvamdaki Düşman”, “Ufak Tefek Cinayetler”, “Menajerimi Ara”, “Kırımız Oda”, “Bay Yanlış” gibi dizilerin yanı sıra “Kayhan” isimli film projesinde kendisine yer bulan güzel oyuncu oldukça güçlü bir dizi geçmişine sahiptir.

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı İlişkisi
Aygün Aydın ve Hakan Sabancı İlişkisi

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı İlişkisi

Aygun Aydın ifşa olarak bilinen skandal, bilmeyenler için iki aşamadan oluşmaktadır. Aydın’ın sosyal medya hesaplarından Hakan Sabancı’ya karşı büyük bir sempati beslediğini açıklamasıyla birlikte başlayan sürecin sonunda ikili aşk yaşamaya başlamıştı. Bununla birlikte ikilinin birlikteliği Aydın’a yönelik yapılan ifşa suçlamalarıyla son buldu. Hakan Sabancı’nın attığı iddia edilen mesajların Aydın tarafından ifşa edilmesiyle birlikte gündemi yoğun bir biçimde belirleyen bu olay sonucunda ikili ayrılmıştır.

Aygün Aydın İfşa

Aygün Aydın, bir dönem aşk yaşadığı Sabancı’ya ait olduğunu ileri sürdüğü bir erkeğin yataktaki yarı çıplak halini paylaştı. Daha önce ise Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddialarına inanmayanlara sinirlenip mesajlaşmalarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak ifşa etmişti.

Aygün Aydın

Aygün Aydın

Aygün Aydın Twitter

Twitter’da paylaştığı gönderiler ile gündemi bomba gibi sallayan Aygün Aydın, daha sonrasında Twitter hesabını kapatmıştır. Paylaştığı ve bulunduğu iddialar çokça konuşulan Aydın’ın yarattığı etki hala sürmektedir.

Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk Kimdir? adlı yazımız da ilginizi çekebilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.