Orkun Işıtmak Kimdir? Kaç Yaşındadır?

08.02.2022
162
Orkun Işıtmak Kimdir? Kaç Yaşındadır?
Modelistlik Kursu

Orkun Işıtmak kimdir sorusu, ünlü fenomenin hayatı ile ilgili pek çok detayı öğrenmek isteyen insanlar tarafından sorulan ve cevabı merak edilen sorulardan bir tanesidir. Youtuber olarak kariyerini sürdüren ve özellikle Youtube platformunda pek çok takipçisine içerik hazırlayan Işıtmak, hayatı merak edilen fenomenlerden bir tanesi olarak bilinmektedir.

Hazırladığı içeriklerle zamanla abone sayısını arttıran ve Youtube dünyasında ön plana çıkan Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş ve kariyerini Youtuber olarak sürdürmeye karar vermiş isimlerden bir tanesidir. Peki ama Orkun Işıtmak kimdir, Işıtmak’ın özel hayatı ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

Orkun Işıtmak Kimdir?

Orkun Işıtmak, Youtube platformunda takipçilerine pek çok alanda içerik paylaşan ve paylaştığı videolar ile birlikte insanların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesini olanaklı hale getiren isimlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen ve 2012 yılından itibaren içerik üretmeye başlayan Işıtmak, Youtuber olarak kariyer hayatını sürdürmekte ve bu alanda yetkili isimlerden biri olarak bilinmektedir.

Orkun Işıtmak Nereli?
Orkun Işıtmak Nereli?

Orkun Işıtmak Nereli?

Pek çok insan, Orkun Işıtmak nereli sorusu üzerinden derinlemesine bir şekilde araştırma yapmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz üzere Orkun Işıtmak, İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1996 yılında doğan ve 25 yaşında olan ünlü fenomen, yaş itibari ile küçük olmasına rağmen kariyer hayatında ön plana çıkan isimlerden bir tanesi olmuştur.

Orkun Işıtmak Ne Zaman Doğdu?

Ünlü fenomen, 8 Ocak 1996 tarihinde doğmuştur. İzmir’de dünyaya gelen ünlü fenomen, hazırladığı içerikler ile 2012 yılından beri Youtube dünyasında bulunmaktadır.

Orkun Işıtmak Burcu

8 Ocak’ta doğan fenomen ile ilgili pek çok husus merak edilmekte olup bunlardan biri de Orkun Işıtmak burcu olarak ön plana çıkmaktadır. Oğlak burcunda olan ünlü fenomen, burcunun özelliklerini taşımakta ve bu özellikler, Işıtmak’ın kişiliğini de meydana getirmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Orkun Işıtmak Boyu Kaç?

Birçok insan, ünlü fenomenin boyunun ne olduğu ile ilgili derinlemesine bir şekilde araştırma yapmakta olup bu konuda detaylı bilgilere ulaşmak istemektedir. Orkun Işıtmak boyu 1,83 cm olarak bilinmektedir. Türk erkeklerinin boy standartlarından biraz daha uzun olan Işıtmak, karizması ile ön plana çıkmakta ve pek çok hayranının dikkatini çekmektedir.

Orkun Işıtmak Kilosu Kaç?

Her ne kadar kilo konusu değişkenlik gösterebilse de güncel veriler, Orkun Işıtmak’ın 77 kg olduğunu gözler önüne sermektedir. Boyu ve kilosu orantılı olan ünlü fenomen, karizmatik duruşu ile pek çok insanın ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Orkun Işıtmak Sevgilisi Var mı?
Orkun Işıtmak Sevgilisi Var mı?

Orkun Işıtmak Sevgilisi Var mı?

Ünlü fenomenle ilgili merak edilenlerden bir diğeri de sevgilisi olup olmadığıdır. Orkut Işıtmak sevgilisi kim merak edenler için Merve Yorgancılar ile nişanlandığını belirtmek olanaklıdır. Bir süredir ilişki yaşadığı Yorgancılar ile nişanlanan ünlü fenomen, sosyal medya hesaplarından nişanı ile ilgili görüntüler de paylaşmıştır.

Orkun Işıtmak Eşi

Youtuber Orkun Işıtmak 2021 yılında Merve Yorgancılar ile dünyaevine girdi.

Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü bitiren Merve Yorgancılar, özel bir şirkette pazarlamacı olarak çalışmaktadır.

Orkun Işıtmak Kariyer Hayatı

Orkun Işıtmak’ın kariyer hayatı genel olarak Youtube üzerine kuruludur. 2012 yılından beri profesyonel içerikler üreten ve bu içerikler dahilinde çeşitli videolar çekerek Youtube üzerinden paylaşan Işıtmak, Youtube dünyasında aktif bir şekilde bulunan isimlerden bir tanesi olarak bilinmektedir.

Orkun Işıtmak kariyer hayatı bağlamında ünlü fenomenin 2010 yılında Youtube üzerinde “Orkut Işıtmak” adı ile bir kanal kurduğunu ve bu kanal üzerinden farklı içeriklere sahip videolar paylaştığını söylemek olanaklıdır. Yaklaşık 8 milyon aboneye sahip olan ünlü fenomen, Youtube üzerinden gelir elde etmekte ve kariyer hayatını da Youtube üzerinden sürdürmektedir.

Orkun Işıtmak Eğitim Durumu

Orkun Işıtmak Eğitim Durumu

Orkun Işıtmak Eğitim Durumu

Ünlü fenomenin eğitim hayatı ile ilgili çeşitli bilgiler bulunmakta olup Işıtmak’ın Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesinden mezun olarak İstanbul Üniversitesini kazandığı bilinmektedir. Üniversiteyi kazandıktan sonra İstanbul’a taşınmış olsa da Youtube’a daha fazla vakit ayırabilmek adına eğitime bir süre ara vermiş ve Youtube için farklı içerikler paylaşmaya devam etmiştir. Kaliteli içerikleri ve karizmatik duruşu ile ön plana çıkan Işıtmak, abonelerine belirli aralıklarla videolar sunmakta ve onların videolar aracılığı ile keyifli bir şekilde vakit geçirmesini olanaklı hale getirmektedir.

Orkun Işıtmak Gülmeme Challenge

Yıllardır sosyal medyada içerik üreten ve gönüllerde taht kuran Orkun Işıtmak yine gündemden düşmedi. Youtube kanalında yayınladığı videolar ile binlerce takipçiye ulaşan ve adından sıkça söz ettiren başarılı fenomenin ‘gülmeme challenge’ konulu videoları oldukça ilgi çekiyor. Komik vineları ve videoları izleyerek gülmemeye çalışan fenomen hayran kitlesi tarafından birçok beğeni toplamaktadır.

Orkun Işıtmak Sosyal Medya Hesapları
Orkun Işıtmak Sosyal Medya Hesapları

Orkun Işıtmak Sosyal Medya Hesapları

Ünlü fenomenin hangi sosyal medya platformlarında aktif bir şekilde bulunduğu merak edilmekte olup Orkun Işıtmak sosyal medya hesapları kapsamında aşağıdaki platformların sıralanması olanaklıdır:

Orkun Işıtmak Youtube

Youtube kanalında oldukça aktif bir şekilde video paylaşan ve devamlı içerik üreten Orkun Işıtmak Youtube platformunda 9,55Mn takipçiye sahiptir.

Orkun Işıtmak Instagram

orkunisitmak” kullanıcı adı ile instagramda bulunan ünlü fenomen, instagramda 3 milyon aboneye sahiptir ve bu platformda da aktif bir şekilde bulunarak takipçilerine çeşitli konularda içerikler hazırlamakta ve bu içerikleri instagramdan sunmaktadır.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/orkunisitmak/?hl=tr

Youtube Fenomeni Danla Biliç Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.