Reklamlar
Magazin

Melis Fis Kimdir? Şarkı Söylemeye Nasıl Başladı?

Reklamlar

Melis Fis, son dönemlerin parlayan yıldızları arasında yer almaktadır. Musical.ly uygulamasında geniş bir kitleye sahip olan ve daha sonra Instagram ve Youtube gibi platformlarda boy gösteren Melis Fis, sesiyle herkesi büyülemektedir.

Melis Fis Kaç Yaşında?

Melis Fis’in hayatı pek çok insan tarafından merak edilmektedir. En çok merak edilen konulardan bir tanesi de Fis’in kaç yaşında olduğudur. Genç şarkıcı, 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Melis Fis, 2021 yılı itibariyle 20 yaşındadır. Sevilen isim, başak burcudur. 

Melis Fis’in Boyu Kaç?
Melis Fis’in Boyu Kaç?

Melis Fis’in Boyu Kaç?

Melis Fis, oldukça fit bir vücuda sahiptir. 1.64 m boyunda olan Fis, 54 kilogram ağırlığındadır.

Melis Fis’in Sevgilisi Var Mı?

Melis Fis, özel hayatıyla değil yaptığı işler ile ön plana çıkmayı seven isimler arasındadır. Bu nedenle ismi hiçbir zaman başkalarıyla yan yana gelmemiştir. Melis Fis hayranları, sevilen ismin sevgilisi olup olmadığını sık sık araştırmaktadır. Melis Fis, hiçbir sosyal medya hesabında erkek arkadaşı ile paylaşım yapmamıştır. Güzel şarkıcının sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.  

Reklamlar

Melis Fis Ne İş Yapıyor?

Melis Fis Ne İş Yapıyor?

Melis Fis, genç yaşta olmasına rağmen birden çok iş ile uğraşmaktadır. Oldukça başarılı bir sese sahip olan Melis Fis, şarkıcılık yapmaktadır. Güzel sanatlar lisesinden mezun olan Fis, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden 1 yıl oyunculuk dersleri de almıştır. Küçük yaşlarda annesi sayesinde piyano ile tanışan Melis Fis, sosyal medya üzerinden yeteneklerini sergilemeye başlamıştır. Günümüzde şarkıcılık yapan sevilen fenomen, başarılı bir kariyere sahiptir.

Melis Fis Şarkı Söylemeye Nasıl Başladı?

Melis Fis, çok genç bir yetenek olduğu için sık sık araştırılmaktadır. Melis Fis hakkında en çok araştırılardan bir diğeri ise, Melis Fis’in şarkı söylemeye nasıl başladığıdır. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan fenomenin annesi piyano öğretmenliği yapmaktaydı. Bu sayede küçük yaşlarda piyano çalmayı ve sesini kontrol etmeyi öğrenmiştir. Daha sonra sosyal medya hesapları üzerinden sevdiği şarkıları yorumlayarak paylaşmış ve büyük bir beğeni toplamıştır.

Melis Fis Şarkıları
Melis Fis Şarkıları

Melis Fis Şarkıları

Melis Fis, sosyal medya hesaplarından sayısız şarkı paylaşımı yapmıştır. Cover parçalarının yanı sıra kendi şarkıları ile de gündeme oturmuş ve uzun bir süre başarısıyla kendisinden söz ettirmiştir. Çek Vur, Yanında, Dur Diyemem gibi şarkılar ile hayran kitlesini genişleterek zirveye ulaşmıştır. Pek çok yerde sahne almış ve sevenleri tarafından beğeniyle karşılanmıştır.

Melis Fis Film

Melis Fis, oyunculuk eğitimi almaya başladığını belirttiği günden itibaren sevilen ismin herhangi bir televizyon yapımında yer alıp almayacağı merak konusu olmuştur. 1 yıl boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezi bünyesinde ders alan Melis Fis, henüz herhangi bir dizi ya da filmde rol almamıştır. Ancak eğitim almış olması, yakın zamanda yeni oyunculuk projelerinde yer alabileceği anlamı taşımaktadır.

Reklamlar

Melis Fis Youtube

Melis Fis, aktif bir Youtube kullanıcısıdır. Şarkı paylaşımlarının yanı sıra vlog tarzında da videolar çeken Melis Fis, Youtube kanalında 300 binin üzerinde takipçiye sahiptir. Reynmen ile çektiği Ela yorumu ile büyük bir beğeni toplamayı başaran genç fenomen, cover şarkılarıyla müzik anlayışına yeni bir bakış açısı getirmiştir. Melis Fis’in Youtube üzerinde toplam görüntülenme sayısı ise 53 milyonun üzerindedir.

Melis Fis Instagram

Melis Fis, 494 bin takipçili Instagram hesabında düzenli paylaşımlar yapmaktadır. Profesyonel fotoğrafları ile dikkatleri üzerine toplayan Melis Fis, story özelliğini de sık sık kullanmaktadır. Şarkı kesitleri, danslar, eğlenceli videolar ve fotoğraflar paylaşan Melis Fis, Instagram platformunda da oldukça popüler hale gelmiştir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, Kübra Ocak (Cupidy) Kimdir? adlı yazımıza da göz atmayı unutmayın!

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu