Melis Fis Kimdir? Şarkı Söylemeye Nasıl Başladı?

01.04.2021
446
Melis Fis Kimdir? Şarkı Söylemeye Nasıl Başladı?
Modelistlik Kursu

Melis Fis, son dönemlerin parlayan yıldızları arasında yer almaktadır. Musical.ly uygulamasında geniş bir kitleye sahip olan ve daha sonra Instagram ve Youtube gibi platformlarda boy gösteren Melis Fis, sesiyle herkesi büyülemektedir.

Melis Fis Kaç Yaşında?

Melis Fis’in hayatı pek çok insan tarafından merak edilmektedir. En çok merak edilen konulardan bir tanesi de Fis’in kaç yaşında olduğudur. Genç şarkıcı, 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Melis Fis, 2022 yılı itibariyle 21 yaşındadır. Sevilen isim, başak burcudur. 

Melis Fis’in Boyu Kaç?
Melis Fis’in Boyu Kaç?

Melis Fis’in Boyu Kaç?

Melis Fis, oldukça fit bir vücuda sahiptir. 1.64 m boyunda olan Fis, 54 kilogram ağırlığındadır.

Melis Fis’in Sevgilisi Var Mı?

Melis Fis, özel hayatıyla değil yaptığı işler ile ön plana çıkmayı seven isimler arasındadır. Bu nedenle ismi hiçbir zaman başkalarıyla yan yana gelmemiştir. Melis Fis hayranları, sevilen ismin sevgilisi olup olmadığını sık sık araştırmaktadır. Melis Fis, hiçbir sosyal medya hesabında erkek arkadaşı ile paylaşım yapmamıştır. Güzel şarkıcının sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.  

Melis Fis Ne İş Yapıyor?

Melis Fis Ne İş Yapıyor?

Melis Fis, genç yaşta olmasına rağmen birden çok iş ile uğraşmaktadır. Oldukça başarılı bir sese sahip olan Melis Fis, şarkıcılık yapmaktadır. Güzel sanatlar lisesinden mezun olan Fis, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden 1 yıl oyunculuk dersleri de almıştır. Küçük yaşlarda annesi sayesinde piyano ile tanışan Melis Fis, sosyal medya üzerinden yeteneklerini sergilemeye başlamıştır. Günümüzde şarkıcılık yapan sevilen fenomen, başarılı bir kariyere sahiptir.

Melis Fis Şarkı Söylemeye Nasıl Başladı?

Melis Fis, çok genç bir yetenek olduğu için sık sık araştırılmaktadır. Melis Fis hakkında en çok araştırılardan bir diğeri ise, Melis Fis’in şarkı söylemeye nasıl başladığıdır. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan fenomenin annesi piyano öğretmenliği yapmaktaydı. Bu sayede küçük yaşlarda piyano çalmayı ve sesini kontrol etmeyi öğrenmiştir. Daha sonra sosyal medya hesapları üzerinden sevdiği şarkıları yorumlayarak paylaşmış ve büyük bir beğeni toplamıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Melis Fis Şarkıları
Melis Fis Şarkıları

Melis Fis Şarkıları

Melis Fis, sosyal medya hesaplarından sayısız şarkı paylaşımı yapmıştır. Cover parçalarının yanı sıra kendi şarkıları ile de gündeme oturmuş ve uzun bir süre başarısıyla kendisinden söz ettirmiştir. Çek Vur, Yanında, Dur Diyemem gibi şarkılar ile hayran kitlesini genişleterek zirveye ulaşmıştır. Pek çok yerde sahne almış ve sevenleri tarafından beğeniyle karşılanmıştır.

Melis Fis Gitar

Melis Fis, piyano ve gitar çalabilmektedir. Söylediği şarkıların birçoğunu izleyicileri ile paylaşan Melis Fis, aynı zamanda gitar akorlarını da paylaşmaktadır. İnternet üzerinde çoğu şarkısının gitar akorları bulunmaktadır.

Melis Fis Neresi

Neresi şarkısının cover versiyonunu çeken Melis Fis, oldukça fazla beğeni almıştır. Şarkının bir kısmı bu şekildedir;

Söyle bana neresi ya ya
Konum at da geleyim ya ya
Sanki oldum nemesis o zaman
Gelip geçer hevesim

https://youtu.be/oFsoyrOwMp4

Melis Fis Cover

Melis Fis, gündemde olan ve popüler şarkıların coverlarını söyleyerek Youtube kanalında paylaşmaktadır.

Melis Fis Şarkı

Kendine ait şarkılarıda seslendiren Melis Fis’in, söylediği tüm şarkılara Youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

Melis Fis Konser

Daha önce birçok kez konser vermiş olan fenomen, hala konserlerine devam etmektedir.

Melis Fis İfşa

Çoğu fenomen gibi hakkında ifşa iddiaları çıkan Melis Fis’in herhangi bir ifşası bulunmamaktadır. Bu iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Melis Fis Film

Melis Fis, oyunculuk eğitimi almaya başladığını belirttiği günden itibaren sevilen ismin herhangi bir televizyon yapımında yer alıp almayacağı merak konusu olmuştur. 1 yıl boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezi bünyesinde ders alan Melis Fis, henüz herhangi bir dizi ya da filmde rol almamıştır. Ancak eğitim almış olması, yakın zamanda yeni oyunculuk projelerinde yer alabileceği anlamı taşımaktadır.

Melis Fis Youtube

Melis Fis Youtube

Melis Fis Youtube

Melis Fis, aktif bir Youtube kullanıcısıdır. Şarkı paylaşımlarının yanı sıra vlog tarzında da videolar çeken Melis Fis, Youtube kanalında 300 binin üzerinde takipçiye sahiptir. Reynmen ile çektiği Ela yorumu ile büyük bir beğeni toplamayı başaran genç fenomen, cover şarkılarıyla müzik anlayışına yeni bir bakış açısı getirmiştir. Melis Fis’in Youtube üzerinde toplam görüntülenme sayısı ise 53 milyonun üzerindedir.

Melis Fis Instagram

Melis Fis, 517bin takipçili Instagram hesabında düzenli paylaşımlar yapmaktadır. Profesyonel fotoğrafları ile dikkatleri üzerine toplayan Melis Fis, story özelliğini de sık sık kullanmaktadır. Şarkı kesitleri, danslar, eğlenceli videolar ve fotoğraflar paylaşan Melis Fis, Instagram platformunda da oldukça popüler hale gelmiştir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, Kübra Ocak (Cupidy) Kimdir? adlı yazımıza da göz atmayı unutmayın!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.