Reklamlar
Magazin

Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk Kimdir?

Reklamlar

Instagram platformunun popüler içerik üreticilerinden olan Eylül Öztürk vine videoları ile adını duyurmuştur. Daha sonra Instagram platformunda da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Çektiği içerikler ile dikkatleri üzerine çeken Eylül geniş hayran kitlelerine ulaştı. Öztürk’ün takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Eylül Öztürk kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Eylül Öztürk Kimdir?
Eylül Öztürk Kimdir?

Eylül Öztürk Kimdir?

Balıkesir doğumlu olan Öztürk, ilkokulu İstanbul ve Gölcükte okudu. Annesinin öğretmen görevlendirmesinin ardından yurt dışına Belçika’ya yerleşti. Ortaokul eğitimini orada tamamlayan Öztürk Flemenkçe, Franzsızca ve İngilizce öğrendi. Oyunculuğa küçük yaşlarda merak ve ilgi duyan Öztürk, Belçika’nın yerel bir tiyatro grubunun seçmelerine katılarak ilk adımını attı. 5 yıl boyunca bu tiyatro grubuyla beraber çeşitli rollerde yer aldı. Türkiye’ye döndüklerinde İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’ni kazandı fakat dil bölümü açılmadığı için Yeşilköy Anadolu Lisesi’ne geçiş yaptı. Lise yılları süresince okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı.

İstanbul Üniversitesin de Yunan dili ve Edebiyat bölümünü kazandı. Okurken aynı zamanda müzik ve oyunculuğu devam ettirdi, birçok grup grupta solistlik yaptı aynı zamanda sahneye çıktı. Yerel bir televizyon kanalında uzun bir zaman sunuculuk yapmıştır, klip ve dizilerde oynadı, radyo jingle’ı ve reklam müzikleri seslendirdi.  Sosyal medya ile tanıştıktan sonra Twitter’ın vine adlı video platformunda çektiği kısa videolar aracılığıyla yüzlerce kişiye ulaşarak adını duyurmuş ve sosyal medya fenomeni haline gelmiştir. Sosyal medya da Memeli Mestan rumuzu ile tanınmıştır.

Reklamlar

2014 yılında Knorr markasını Çabuk Çorba reklamlarında yer aldı. 8 yıl özel uçaklarda hosteslik deneyimi yaşamış, ardından eğitimlere katılarak dünya çapında geçerliliği olan sertifikalar edinmiştir. Beyazıt Öztürk ile bir dönem çalışan, skeçlerinde yer alan Öztürk oyunculuğa profesyonel olarak ‘‘Yetersiz Bakiye’’ isimli tiyatro oyunu ile başladı. Burada oynadığı karakter ile ‘‘En İyi Kadın Tiyatrocu Ödülü’’ aldı. 2014 yılının son döneminde TRT televizyon kanalında Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek isimli programda yer almıştır. Ayrıca Tipsizler dizide ve Kim O adlı yapımda konuk oyuncu olarak yer almış, Benzemez Kimse Sana isimli yarışma programında da yarışmacı olarak bulunmuştur. Yusuf Yusuf, Tut Sözünü ve Azam: Cin Karası isimli filmlerde de oynamıştır. 2018 yılında Kanal D’de ‘’4 Kadın Zamanı’’ isimli programı Derya Tuna, Seda Akgül ve Hande Ataizi ile birlikte sunmuştur.

Öztürk, sosyal medyada kısa videolar yayınlamaya, eğlenceli içerikler üretmeye devam etmektedir. Kısa ve kendi yazdığı cover şarkıları yayınlamaktadır. Bu süreçte 2019 Yılında İstanbul Ataşehir’de ‘’Eylül Öztürk Nail Spa’’ isimli tırnak ve makyaj stüdyoları üzerine bir şube açmıştır. Tırnak, kirpik saç, makyaj, ağda, solaryum ve lazer epilasyon üzerine hizmet vermektedir. Şu an Ankara, İstanbul, İzmir ve Mersin olmak üzere toplam 15 şubesi bulunmaktadır. Fit & Alive adlı bitkisel ürünlerin bulunduğu markanın da kendisine ait olduğu bilinmektedir. 2020 yılında ‘’Eylül Öztürk Akademi’’ adılında kozmetik ve estetik konusunda ‘’Akel Akademi’’ ile iş birliği yaparak bünyesinde sertifikalı eğitimler, workshoplar verecektir. 2017 yılında sevgili Barış Kenan Özkan ile evlenmiştir. 2019 Şubat ayında oğlu, 2020 Eylül ayında kızları dünyaya gelmiştir.

Eylül Öztürk Kaç Yaşında?
Eylül Öztürk Kaç Yaşında?

Eylül Öztürk Kaç Yaşında?

4 Haziran 1986 doğumlu olan Eylül Öztürk 34 yaşındadır. Oyunculuk, Müzik ve kısa video içerikleri ile tanınmaktadır.

Eylül Öztürk Aslen Nerelidir?

Bir dönem yurtdışında Belçika da okuyan şu an İstanbul’da yaşayan Öztürk, Balıkesirlidir.

Reklamlar

Eylül Öztürk Hangi Burç?

Haziran ayının 4. Günü dünyaya gelen Eylül Öztürk İkizler burcudur. Ayrıca Galatasaray takımını desteklediği bilinmektedir.

Eylül Öztürk Kilosu ve Boyu?

Boyu 1.68, kilosu ise 50 olarak bilinmektedir. Fakat bu süreçte iki çocuk dünyaya getirmiş ve güncel kilosu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Eylül Öztürk Aşk Hayatı
Eylül Öztürk Aşk Hayatı

Eylül Öztürk Aşk Hayatı Hakkında Detaylar

Eylül Öztürk ve Barış Kenan Özkan, Özkan’ın işletmeciliği yaptığı mekânda arkadaşları aracılıyla 2015 yılında tanışmışlardır. Tanıştıktan iki yıl sonra evlenmişlerdir. Çok büyük zorlukları birlikte aştıklarını söylemektedirler. Youtube kanallarında bu konu hakkında da bir videoları vardır. 2019 Şubat ayında ilk çocukları Alex’i doğurmak için Amerika’ya giden ve doğumu orada gerçekleştiren Öztürk’ün doğumu 25 saat sürmüştür. 3 Eylül 2020 yılında ‘’Eylül Alice Öztürk’’ isimli kızları sezaryen doğum ile dünyaya gelmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya ünlüsü Eylül Öztürk Instagram’da 3,4 milyon takipçiye, Youtube kanalında 497 bin aboneye sahiptir.

Ünlü Youtuber Enes Batur Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu