Ezgizem Kimdir? (Ezgi Gizem Akdoğan)

17.03.2021
496
Ezgizem Kimdir? (Ezgi Gizem Akdoğan)
Modelistlik Kursu

Ezgi Gizem Akdoğan, sosyal medyada bilinen diğer adıyla Ezgizem; son dönemlerin en çok konuşulan ve kısa bir süre içinde ön plana çıkan bir internet fenomenlerinden birisi.

Günümüzün sosyal medya çılgınlığı artarak devam ederken; her geçen gün yeni isimler ve başarılı içerikleriyle dikkat çeken, bu sayede ön plana çıkan fenomenler ortaya çıkıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan sosyal medya içerikleri sayesinde, pek çok farklı isim daha bilinir hale geliyor.

Neredeyse yeni bir sektör haline gelen bu başarılı sosyal medya kullanıcılığı; beğenilen ve çokça takip edilen insanlar üzerinden yürüyor. Ezgi Gizem Akdoğan yani Ezgizem de bu alanda dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri.

Ezgi Gizem Kaç Yaşında?
Ezgi Gizem Kaç Yaşında?

Ezgi Gizem Kaç Yaşında?

Ezgi Gizem Akdoğan; 23 Ekim 1989 doğumlu ve Akrep burcu. Yüksek enerjisi ve neşesiyle; gençlerin yoğun olarak takip ettiği isimlerden biri.

Ezgi Gizem Akdoğan (Ezgizem) Kiminle Evli?

Ezgi Gizem Akdoğan; 5 Ocak 2014 yılından beri futbolcu Yalçın Akdoğan’la evli. Eşi Yalçın Akdoğan da profesyonel mesleğinin yanı sıra çektiği Tiktok videolarıyla da bilinen bir isim. Eşiyle birlikte sık sık yeni Tiktok videoları paylaşan fenomen; bundan oldukça mutlu olduklarını da belirtiyor. İleride de sosyal medya kanallarında yaptıkları paylaşımları sürdürmeyi planlıyorlar.

Ezgi Gizem Akdoğan (Ezgizem)’in eşi Yalçın Akdoğan; gelecekte de futbol alanında devam etmeyi; bu alanı bıraktıktan sonra da antrenörlük yapmayı düşündüğünü belirtiyor. Ayrıca ikili; sosyal medyadaki ortak paylaşımlarına da devam ediyor.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Ezgizem Çocuğunun Adı

Ezgizem Çocuğunun Adı

Ezgizem Çocuğunun Adı

Ezgizem ve Yakari bir süre önce doğan erkek çocuklarına, Rain Ata Mert ismini vermişlerdir.

Ezgizem Mama

Ezgizem Ve Yakari, bebeği Rain Ata Mert’e beraber mama yedirirken çektikleri video internette viral olmuştur.

Ezgizem Annesi

Ezgi Gizem’in annesi ile ilgili detaylı bilgi bulunmamakla birlikte, iki kardeşi olduğu ve baba tarafının aslen Kayserili olduğu bilinmektedir.

Ezgi Gizem Akdoğan (Ezgizem) Boyu ve Kilosu Kaç?

Ezgi Gizem Akdoğan; bilinen kaynaklara göre, 52 kg ve 1.65 boyundadır.

Ezgi Gizem Akdoğan (ezgizem) Aslen Nereli?
Ezgi Gizem Akdoğan Aslen Nereli?

Ezgi Gizem Akdoğan Aslen Nereli?

Antalya doğumlu olan Ezgi Gizem Akdoğan; aslen Kayserilidir. Yaptığı paylaşımlarla takipçi sayısı her geçen gün artan fenomen isim; paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Ezgizem Amerika

Ezgizem, doğum için Amerika’ya gideceğini belirtmişti. Amerika’ya gittikten sonra oradaki günlük yaşantısını, yemek kültürünü ve deneyimlediği şeyleri takipçileri ile paylaşan güzen fenomen, oğlu Rain’i Amerika’da dünyaya getirmiştir. Çift kısa bir süre önce ise tekrar Türkiye’ye dönmüştür.

Ezgi Gizem Akdoğan (Ezgizem) ve Sosyal Medya

Ezgi Gizem Akdoğan; sosyal medyadaki paylaşımlarıyla kısa sürede tanınır hale gelen isimlerden. Çok fazla takipçi kitlesi ve seveni olan Ezgizem; İnstagram, Youtube ve Musically gibi sosyal ağlar aracılığıyla içeriklerini paylaşıyor.

Ezgizem Instagram

Tiktok platformunda yıldız gibi parlayan ve şöhrete kavuşan Ezgi Gizem, İnstagram platformunda da bir hayli aktiftir. İnstagram hesabında ise 1,1M takipçisi bulunmaktadır.

Ezgi Gizem Akdoğan ve Musically

2014 yılında meydana getirilen Musically uygulamasını kullanan isimlerden birisi de Ezgi Gizem Akdoğan’dır. Daha sonra isim değiştirerek yoluna Tiktok şeklinde devam eden uygulama; bugün hedef kitlesini daha da genişletmiştir ve tüm dünyada pek çok kullanıcısı vardır.

Ezgi Gizem Akdoğan ve Tiktok
Ezgi Gizem Akdoğan ve Tiktok

Ezgi Gizem Akdoğan ve Tiktok

Musically uygulamasının Tiktok adı altında devam etmesinin ardından; fenomen isim de, Tiktok hesabıyla içeriklerini paylaşmayı sürdürüyor. Tiktok ismi yine Ezgizem olan fenomen; 6 milyon takipçisiyle, büyük bir sosyal medya kitlesi tarafından takip ediliyor. 288 milyon civarında da beğeni miktarı olan Ezgi Gizem Akdoğan; hesabında şu an 357 kişiyi takip ediyor.

Ezgi Gizem Akdoğan (Ezgizem) ve Youtube

Aktif olarak kullandığı sosyal medya uygulamalarından biri de Youtube olan; Ezgi Gizem Akdoğan’ın kanalında; hâlihazırda 758 bin abonesi mevcut. 2012 senesinde açtığı Youtube kanalı bugüne kadar yaklaşık 88 milyon kullanıcı tarafından görüntülenmiştir.

Ezgi Gizem Akdoğan; yani sosyal medya ismiyle Ezgizem, hakkında kitap çıkarılan fenomenlerden birisi. Son yıllarda sosyal medya dünyasının ön plana çıkması ve neredeyse bir sektör halini almasıyla; sosyal medya fenomenlerine olan ilgi gittikçe yoğunlaştı. Bu isimler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Bu kitap da; fenomen hakkında merak edilen bilgileri içeriyor.

‘Ezgizem Fenomenin İlham Veren Yolculuğu’ adıyla çıkan kitabın yazarı Tayfun İkan.

Ezgizem Kitap

Ezgi Gizem’in Tayfun Ikan tarafından yazılan Ezgizem Fenomenin İlham Veren Yolculuğu isimli kitabı bulunmaktadır. Bu kitapta Ezgi Gizem’in hayatı anlatılmaktadır.

Ezgi Gizem Akdoğan hakkındaki yazımızın yanı sıra, Elanur Pat Kimdir? adlı yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.