Melis Ege (luxmira) Kimdir?

06.04.2021
266
Melis Ege (luxmira) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Melis Ege, son dönemlerde popüler olan Twitch yayıncılarından bir tanesidir. Twitch platformu üzerinden canlı yayın yapıp oyunlar oynayan luxmira lakaplı Melis Ege, binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Melis Ege (luxmira) Kaç Yaşında?

Melis Ege, 1995 yılında doğmuştur. Sevilen yayıncı, 2021 yılının Mayıs ayında 25 yaşına girecektir.

Melis Ege (luxmira) Nereli?

Melis Ege, tam bir Karadeniz kızı olduğunu ifade etmektedir. Aslen Rizeli olduğunu belirten Melis Ege (luxmira) Samsun’da yaşamaktadır.

Melis Ege (luxmira) Ne İş Yapıyor?

Melis Ege, üniversite eğitimini tamamlamıştır. Mezun olduğu bölüm Fotoğraf Kameramanlık ve Grafik Tasarım olmaktadır. Bilgisayar oyunlarına olan ilgisi nedeniyle yayıncılık yapmaktadır. Yayıncılık yapmanın yanı sıra profesyonel bir kameramandır.

Melis Ege (luxmira) Twitch’e Nasıl Başladı?

Melis Ege (luxmira), verdiği bir röportajda Valorant oyunu sayesinde Twitch yayınlarına başladığını belirtmiştir. Twitch platformunda yayıncılık yapan insanların Valorant oyununu indiremeye çalıştığını gören ve kendisi de indiren Melis Ege (luxmira), oyunu edinir edinmez yayın açmaya başlamıştır. Güncel olarak da en sık oynadığı oyun Valorant olmaktadır.

Melis Ege (luxmira) Twitch
Melis Ege (luxmira) Twitch

Melis Ege (luxmira) Twitch

Melis Ege, Valorant oyunu sayesinde Twitch yayıncılığına başlamıştır. Ancak başlarken tek amacının arkadaş çevresiyle etkileşim içerisinde olmak olduğunu belirtmiştir. Sonraki zamanlarda ise yayınlarına ilgi başlamış ve yayınları sıklaştırmaya ve izleyiciler ile güzel bir bağ kurmaya başlamıştır.  Eğlence amaçlı başladığı Twitch yayıncılığını şu anda profesyonel olarak ilerletmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Melis Ege, “luxmira” kullanıcı adıyla açtığı Twitch kanalında büyük bir başarı elde etmiştir. 57 bini aşkın takipçisi olan Melis Ege, izleyicilerden büyük bir ilgi gördükten sonra bu platformu bırakmama kararı almıştır. Melis Ege (luxmira) son zamanlarda Valorant, PUGB Mobile, Grand Theft Auto 5, Rust, Counter Strike Global Offensive (CS:GO) oyunlarına ağırlık göstermektedir. Üstelik yayınlarını Twitch kanalında paylaşmaktadır. Bu sayede yayını kaçıran izleyiciler, tekrar izleme şansına erişebilmektedir. https://www.twitch.tv/luxmira linkine tıklayarak Melis Ege tarafından açılan Twitch kanalına erişim sağlayabilmeniz mümkündür.

Melis Ege Twitch kanalında “Hakkında” kısmında sabitlenen bilgilere bakarak sevilen yayıncının kullandığı ekipmanlara erişebilirsiniz. Yine aynı sayfada bulunan linklere tıklayarak Discord hesabı, Instagram hesabı, Facebook sayfası gibi sosyal medyalara erişim sağlayabilirsiniz. Melis Ege ile olan izleyici etkileşimini artırabilmek için sosyal medya hesaplarını kullanabilmeniz mümkündür.

Melis Ege (luxmira) Kimi Örnek Alıyor?

Melis Ege, verdiği bir röportajda, pqueen adlı Twitch yayıncısını sevdiğini belirtmiştir. Pelin’in açtığı yayınları oldukça başarılı ve samimi bulduğunu dile getiren Melis Ege, pqueen adlı kullanıcının etkileşimini beğendiğini söylemiştir. Pqueen, ayrıca Türkiye’nin en başarılı Twitch kadın yayıncılarından biridir.

Melis Ege (luxmira) Hedefleri Neler?

Melis Ege (luxmira), meslek hayatında ilerlemek istemektedir. Aynı şekilde Twitch kanalının da başarılı olmasını dilemektedir. En sevdiği işlerde başarılı olmak istediğini ifade eden Melis Ege (luxmira), CV dosyasında güzel yazılar olmasını istemektedir.

Melis Ege (luxmira) Youtube

Melis Ege (luxmira), Youtube kanalına sahiptir. Youtube kanalında çoğunlukla yayın kesitlerini paylaşmaktadır. Profesyonel amaç gütmeden yalnızca eğlence için kullandığı “LuxMira” Youtube kanalı, 1.100 kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Melis Ege, kimi zaman aktif olarak kimi zaman ise pasif olarak Youtube hesabını kullanmaktadır. Sevilen ismin Youtube platformunda toplam görüntülenme sayısı 34 binin üzerinde olmaktadır.

Melis Ege (luxmira) Instagram

Melis Ege, Instagram hesabını gizli kullanmaktadır. Yani, içerikleri yalnızca takipçileri tarafından görüntülenebilmektedir. Instagram’da yaklaşık 10 bin takipçisi olan Melis Ege, sık sık gönderi paylaşımı yapmamaktadır. https://www.instagram.com/luxmira_/ linki üzerinden Melis Ege’nin Instagram hesabına erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Özgür Balakar (uzunmakarna) Kimdir? adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.