Can Bonomo Kimdir? Hakkında Tüm Merak Edilenler!

06.10.2022
387
Can Bonomo Kimdir? Hakkında Tüm Merak Edilenler!
Modelistlik Kursu

Müzisyenlik kariyeriyle dikkat çeken Can Bonomo’nun hayatı hakkındaki detaylar oldukça merak ediliyor. Sevenleri tarafından merak edilen Can Bonomo halen müzik kariyerine başarılı şekilde devam ediyor. Can Bonomo kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Can Bonomo Hakkında Merak Edilenler

16 Mayıs 1987 doğumlu olan Can Bonomo aslen izmir’lidir. Can Bonomo’nun ailesi sefarad Yahudi’sidir. Can Bonomo’nun müziğe olan ilgisi küçük yaşlardan beri devam ediyor. 8 yaşında gitar çalarak müzik hayatına başlayan can Bonomo şimdilerde kariyerine başarılı şekilde devam ediyor. Ortaokul ve lise hayatı boyunca müzik çalışmalarına devam eden Can Bonomo daha sonrasında çalışmalarına İstanbul’da devam etmiştir.

Bilgi üniversitesi sinema televizyon bölümü mezunudur. Daha önce radyo klas ve Number One FM’de staj için başvurduktan sonra burada çalışmaya başlamıştır. Can Bonomo şov adlı programına bir süre devam ettirdi. Bir süre sonra radyo N101 e geçiş sağladı. Radyo programları ile birlikte dikkat çeken Can Bonomo hem radyoculuk hem de şarkıcılık alanında oldukça başarılı işlere imza atmıştır.

Özellikle özel hayatı ile ara ara gündeme geldikten sonra ve öykü Karayel ile evliliğinden sonra daha çok adından söz ettiren Can Bonomo şimdilerde hayat hikâyesi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Aynı zamanda müzik kariyerinin yanı sıra oyunculuk deneyimi de bulunan oyuncu ekranda da pek çok kişinin gördüğü ve sevdiği bir yüzü olmuştur.

Can Bonomo Boyu Kilosu Kaç Yaşında

Can Bonomo Boyu Kilosu Kaç Yaşında

Can Bonomo Boyu Kilosu Kaç Yaşında

Can Bonomo 35 yaşında ve 1.78 boyundadır. 72 kilodur. Boğa burcu olan Can Bonomo, müzik kariyerine devam eden başarılı bir şarkıcıdır.

Can Bonomo Hayatı

MTV kanaldan teklif geldiği için burada bir program yapmaya başladı. Rock’n Dark Express programın sunuculuğunu yapmaya başladı. Hoppala isimli kısa bir film hazırlayan Can Bonomo üniversite ödevi için hazırladığı bu filmi Facebook adresinde sundu. Film pek çok kişi tarafından oldukça dikkat çekti. Filmi izleyen ve beğenen Seray sever Can bonomo’yu görüşme için davet etti. Kendisi için artı 18 adlı dizinin başrolünde oynaması teklif edilen Can Bonomo bu teklifi kabul ederek dizide oynadı.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Can Bonomo, albüm yapımcısı olarak tanıştığı Can Saban’a demo bir kayıt yaparak gönderdi. Albüm çalışmaları 2 sene devam ettikten sonra meczup ismiyle Ocak 2011 de yayınlandı. Albümde yer alan şarkılardan biri hariç geriye kalanların tamamının söz ve müziği Can Bonomo’ya aittir.

22 ve 26 Mayıs tarihleri arasında Azerbaycan Bakü’de düzenlenecek olan Eurovision şarkı yarışmasını temsil edeceği netleşti. 9 Ocak 2012 tarihinde resmi olarak can Bonomo bun temsil edeceği açıklandı. 22 Ocak 2012 tarihinde love me back isimli şarkı ile beraber Türkiye’yi temsil etti. İlk yarıda ilk 10 sırada yer alarak 2 yarıda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı. Daha sonrasında ikinci yarı olarak düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında yarışmayı yedinci olarak tamamladı.

Müzik kariyerine devam eden Can Bonomo hem radyo programları hem de yaptığı ve verdiği başarılı konserlerle adından söz ettiriyor. Özel hayatında da düzenli bir yaşantısı olan Can Bonomo hem verdiği konserler hem de dikkat çeken sesi ile pek çok hayranı bulunuyor.  Belirli zamanlarda verdiği konserler ve başarılı albüm çalışması ile pek çok hayranı tarafından dinlenen bir sanatçıdır. Hem oyunculuk hem şarkıcılık deneyimleri ile birlikte Can Bonomo özellikle müzik alanında ilerlemeyi tercih ediyor. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil etmesi ile Türkiye’de daha fazla kişi tarafından tanınması söz konusu olmuştur.

Can Bonomo 2018 yılında Öykü Karayel ile hayatını birleştirerek evlenmiştir. Çiftin Roman Bonomo adında bir oğulları bulunuyor. Öykü Karayel ile düzenli ilişkileri sonrasında evlilik kararı alan çiftçi şimdilerde mutlu şekilde evliliklerine devam ediyor. Oğulları ile birlikte tatil yaparken ara ara görüntülenen Can Bonomo ve öykü Karayel Her ikisi de işinde başarılı şekilde kariyerlerine de devam ediyor. Oyuncu olan eşi öykü Karayel ile birlikte şimdilerde çocuklarını büyütüyorlar. Çift olarak çok beğenilen ikili kariyerlerini ve evliliklerini başarılı şekilde sürdürüyor.

Can Bonomo Ödülleri

Can Bonomo Ödülleri

Can Bonomo Ödülleri

Sanatçının aldığı ödüller;

  • Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri – En İyi Çıkış Yapan Sanatçı[4]
  • OMÜ Medya Ödülleri – En İyi Çıkış Yapan Sanatçı
  • Avrupa Gazeteciler Derneği Ödülleri – Yılın En İyi Pop/Rock Müziği Sanatçısı
  • Radyo Boğaziçi Müzik Ödüllerinde –Alternatif Müzik konusunda En iyi sanatçı ödülünü aldı.

İlginizi çekebilir: Asena Keskinci Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu ve Tüm Merak Ettikleriniz!

YAZAR BİLGİSİ
İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.