Ecem Sena Bayır Kimdir?

17.11.2022
324
Ecem Sena Bayır Kimdir?
Modelistlik Kursu

Yeni sezonu başlayan atv nin çok sevilen dizilerinden olan kardeşlerim dizisin de rol almaya başlayan Ecem Sena Bayır ile ilgi pek çok sorunun cevabını hayranları merak etmektedir.

Ecem Sena Bayır kimdir? Güzel oyuncuyu daha önceler de nerede izledik? Hangi başarılı diziler de yer aldı? Güzelliğiyle konuşulan oyuncu  kaç yaşında?  Nereli? Gibi sorulara izleyiciler cevap aramaktadır.

Ecem Sena Bayır Hakkında

Ecem Sena Bayır 11 nisan 1996 İstanbul’da dünyaya geldi. Henüz eğitimini tamamlayamayan Ecem Sena Bayır, İstanbul Üniversitesi dil biliminde okuyor. Eğitimine devam eden güzel oyuncu oldukça küçük yaşlardan beri oyuncu olmak için çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Lise de ingilizce bölüm seçmesinden dolayı üniversitede konservatuar bölümüne gitmeyip ingilizceyle ilgili bir bölüm okumayı tercih etmişdir. BKM mutfakla tanışana kadar hiçbir oyunculuk tecrübesi olmayan Ecem Sena Bayır, BKM mutfak ile sahnelere güzel bir başlangıç yapmıştır.

Kanal D ekranlarında başlayıp daha sonra Star tv ye geçen ve seneler sonra ikincisi yapılan Çok Güzel Haraketler Bunlar programıyla Yılmaz Erdoğan’ın yeni kadrosunda yer alan Ecem Sena Bayır ve Ozan Yiğit sahne arkasında tanışıp ilşki yaşamaya başlamıştır.

Daha sonraları her ikisi de Çok Güzel Haraketler Bunlar programından ayrılsa da hala çıraklık kadrosun da yer aldıklarını Yılmaz Erdoğan dile getirmişti. Farklı yol çizmek isteyen iki sevgili her ne kadar Çok Güzel Haraketler Bunlar’dan ayrılmış olsalarda hala ilgiyle takip edilip fanlarıyla olan sıcaklıklarını koruyorlar.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

İki sevgili en başından beri çok yakıştırlıyor ve ilşkileri uzun bir süredir devam ediyor.Her ne kadar ilişkilerini çok göz önün de yaşamayıp instagram da pek paylaşmasalar da fanları tarafından takip edilip çok seviyorlar.

Ecem Sena Bayır Kaç Yaşında?

Ecem Sena Bayır Kaç Yaşında?

Ecem Sena Bayır Kaç Yaşında? Kaç kilo? Boyu kaç? Hangi burç?

Ecem Sena Bayır 26 yaşındadır. 53 kilo ve 1.73 boyunda olan güzel oyuncu koç burcudur. Çok güzel haraketler bunlar programın da birlikte rol aldığı arkadaşı Ozan Yiğit ile uzun bir süredir birliktedir. Hem fiziken hem de yüz güzeli olan Ecem Sena Bayır bu özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyİ başarmıştır.

Ecem Sena Bayır Hayatı

Kendisi küçüklükten beri aynanın karşısında küçük küçük senaryolar çevirip oynasa da süreç istediği gibi ilerlemeyip lise de ingilizce bölümü tercih etmesinden dolayı üniversite tercihini de ona göre yapmıştır.

Yolu BKM mutfak ile kesişmiş olan güzel oyuncunun, Çok Güzel Haraketler Bunlar adlı program ile izleyici karşısına çıkmıştır. Özellikle yapmış olduğu Serenay Sarıkaya taklidi herkes tarafından oldukça fazla bir şekilde beğenilmiştir. Sonrasında da pek çok projede rol alan güzel oyuncu canlandırmış olduğu karakterler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Çok Güzel Haraketler programın da aşkı bulmuş olan güzel oyuncu yakın dostluklar ve arkadaşlıklarda kazanmıştır. Zaman zaman görüşüp birlikte tatil yapan arkadaşlar, dostluklarının kuvvetli olduğunu da herkese göstermiştir. .Çok Güzel Haraketler Bunlar programında dönem dönem yaşanan ayrılıklara Ecen Sena Bayır’da katılmıştır. Güzel oyuncu Çok Güzel Haraketler Bunlar adlı programın ardından Destan dizisiyle ekran karşısına çıkmış ve dizi yolculuğu için güzel bir başlangıç yapmıştır.

Ecem Sena Bayır Rol Aldığı Diziler

Atv ekranlarının çok sevilen ve başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli’nin yer aldığı dönem dizilerinden biri olan Destan, eski zamanda geçen tarihi bir dizidir. Ecem Sena Bayır yer aldığı bu dizide başarılı bir performans göstermiştir. Bir dönem dizisiyle başlangıç yapması fanları tarafından acaba yapabilir mi? kaldırabilir mi? Gibi soru işaretleri bıraksa da güzel oyuncu rolünün üstesinden çok güzel bir şekilde gelmiştir.

Ecem Sena Bayır, Destan dizisin de Günseli hatuna hayat vermiştir. Günseli hatun, Kaya’nın eşidir. Ecem Sena Bayır cana yakın hoş bir kadın olan ancak güven vermeyen bir hatunu canlandırmıştır.

Rolünün üstesinden hakkıyla gelen Ecem Sena Bayır, dizinin bitmesiyle bu sezon da çok sevilen ve uzun süredir ekranlar da olan üçüncü sezonu yeni başlayan kardeşlerim dizisiyle takrar karşımıza çıkıyor

Atv nin ilgiyle takip edilen ve etkileyici hikayesiyle herkesi ağlatan cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan kardeşlerim dizisi üçüncü sezona giriş yaptı. Ecem Sena Bayır diziye üçüncü sezon da dahil oldu. Oyuncu dizi de Afra karakteriyle neşeli içten ve tatlı bir kızı canlandırıyor.

İlginizi çekebilir: Avni Tuna Dilligil Kimdir?

YAZAR BİLGİSİ
İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.