Reklamlar
Magazin

Özgür Balakar (uzunmakarna) Kimdir?

Reklamlar

Özgür Balakar; bilinen sosyal medya adıyla ‘uzunmakarna’ Tiktok platformunda içerik üreten bir isimdir. Paylaşımlarıyla fenomen olan Özgür Bakalar; sosyal medya uygulamalarını oldukça aktif kullanıyor. Haliyle takipçileri tarafından hakkında pek çok konu merak ediliyor. Özgür Balakar’ın; yaşı, boyu ve kullandığı sosyal medya hesapları gibi konuların ayrıntılarına yazımızda ulaşabilirsiniz.

Özgür Balakar Kaç Yaşında?

10 Haziran 1998 doğumlu olan Özgür Balakar; şu anda 22 yaşında. Fenomen isim şu anda İstanbul’da yaşıyor.

Özgür Balakar’ın Boyu ve Kilosu Kaçtır?
Özgür Balakar’ın Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Özgür Balakar’ın Boyu ve Kilosu Kaçtır?

1.64 m boyundaki fenomen ismin; kilosu da 43. Yengeç burcu olan nam-ı diğer uzunmakarna; Tiktok platformunda çektiği sayısız video ile ilgi odağı olmakta.

Özgür Balakar’ın Mesleği Ne?

Aktif olarak kullandığı sosyal medya araçları üzerinden gelir elde eden Özgür Balakar; aynı zamanda mankenlik yapıyor.

Reklamlar

Özgür Balakar’ın Sevgilisi

Bir dönem, kendisi gibi fenomen olan Uğur Bay ile sevgili olan Balakar’ın şu an; bu isimle ayrı ya da birlikte olup olmadığını bilmiyoruz.

Uzunmakarna ve Tiktok
Uzunmakarna ve Tiktok

Uzunmakarna ve Tiktok

Tiktok; Musically bünyesinde isim değiştirerek güncellenen ve çok sayıda takipçisi olan bir sosyal medya uygulaması. Her gün sayısız içeriğin paylaşıldığı platformda; video oluşturma ve paylaşma özelliği ön plana çıkarken; aynı zamanda canlı yayın imkânı da mevcuttur.

Özgür Balakar da bu alanda içerik paylaşan ve dikkat çeken isimlerden. Genellikle dans ve ağır çekim videoları hazırlayan fenomeni; 4.3 milyon kullanıcı takip ediyor. Kendisi de 220 kişiyi takip etmekte. Paylaşımlarının çok fazla kişi tarafından ilgiyle izlendiği Balakar; şu an sayfasında ortalama 217.6 milyon beğeni almış durumda. Hesap ismi yine ‘uzunmakarna’ olarak geçiyor.

Özgür Balakar ve Youtube

Aynı zamanda bir Youtube kanalına da sahip olan Özgür Balakar; bu mecrada da içerik üretmeye ve videolarını paylaşmaya devam ediyor. ‘Kısa Makarnalar’ isimli bir Youtube hesabıyla da kardeş kanal olan Balakar; burada da ‘Uzunmakarna’ adıyla yer alıyor. 2015 yılında katıldığı bu sosyal medya hesabı; bugüne kadar yaklaşık 35 milyon görüntülenme almış durumda.

Reklamlar

Özgür Balakar ve İnstagram

Fenomen ismin kullandığı bir başka sosyal ağ da; İnstagram uygulaması. Her gün pek çok kişinin fotoğraf ve videolarını paylaştığı mecrada; Özgür Balakar’ın 1.2 milyon takipçisi bulunmakta. Hesabında toplam 88 gönderisi olan isim; 40 kişiyi takip ediyor.

Özgür Balakar ve Twitter

Twitter sosyal medyasında da yer alan Özgür Balakar; 51 bin takipçiye sahip. 2013 yılında dâhil olduğu Twitter uygulamasında şu anda takip ettiği herhangi bir isim yok. Bu mecrada; ‘uzunmakarnay’ adıyla yer alıyor fenomen isim.

Özgür Balakar ve Sosyal Medya
Özgür Balakar ve Sosyal Medya

Özgür Balakar ve Sosyal Medya

Kullanımı her geçen gün artan sosyal medya uygulamaları; bu alanlardaki farklı isimlerin ön plana çıkmasını sağladı. Başarılı paylaşımlarıyla dikkat çeken sosyal medya kullanıcıları; artık pek çok kişi tarafından bilinir ve sevilir hale geldi. Bu isimlerden biri olan Özgür Balakar, en yoğun kullanılan sosyal medya uygulamalarında yer alıyor ve aktif olarak paylaşımlarına devam ediyor.

Özgür Balakar; fenomen hale geldiği ve büyük bir kitle tarafından tanındığı Tiktok uygulaması başta olmak üzere; dünya çapında sayısız insan tarafından kullanılan sosyal medya uygulamalarındaki paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Sosyal medya uygulamaları; farklı bölgelerde ve şartlardaki pek çok insanın bir araya geldiği, günümüzde artık vazgeçilmez olarak görülen ve içerikleri beğenilen isimlerin ön plana çıkmasına olanak tanıyan bir alan.

Bu sayede tanıdığımız isimlerden biri olan Özgür Balakar; sosyal ağlarda paylaşım yapmaya devam ediyor.

Yazımızı beğendiyseniz, Nikol Yertutan Kimdir? Kaç Yaşındadır? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu