EXXEN Televizyona Nasıl İndirilir?

30.09.2021
346
EXXEN Televizyona Nasıl İndirilir?
Modelistlik Kursu

Exxen televizyona nasıl indirilir sorusu, online yayın platformu olan Exxen’in sunduğu içeriklerin artması ve popüler olması nedeniyle çok fazla sorulmaya başlandı. Özellikle Şampiyonlar Ligi gibi önemli spor müsabakalarının yayın hakkını aldıktan sonra, sporseverler tarafından sorulmaya başlanan bu sorunun cevabını sizler için detaylıca anlatacağız.

Bilindiği üzere Exxen 2021 yılının ilk günlerinde Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya tarafından hayata geçirildi. İlk başlarda çok fazla teknik sorun ile kullanıcılarını rahatsız eden platform, sorunların giderilmesi ile birlikte, henüz ilk ayında 500 bin kullanıcıya ulaşmıştı. Bünyesine katmış olduğu programlar ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran platform, kullanıcıların, platformu, tablet, masaüstü ya da taşınabilir diğer cihazların dışında, televizyonda da izlemek istemesi nedeniyle akıllara Exxen televizyona nasıl indirilir sorusunu getirdi.  Exxen Tv’ye nasıl yüklenir, Exxen’ e nasıl üye olunur, Exxen nedir sorularının da çok fazla arttığı gözlendi. Tüm bu sorulara cevap vermek için derlediğimiz içeriğimize göz atalım şimdi..

Exxen nedir?

Exxen nedir?

Exxen nedir?

 

Exxen televizyona nasıl indirilir sorusunu soranlar, hiç şüphesiz Exxen nedir diye merak etmeyecektir. Ama konuya hakim olmayan bireyler için ilk olarak bu sorunun cevabını verelim. Exxen bir yayın platformudur. Bu platforma erişim şu an için yalnızca internet üzerinden sağlanmaktadır. İnternet üzerinden üye olan kullanıcılar aylık belli bir meblağ ödeyerek Exxen içeriklerini görebilirler. Bu içerikler kimi zaman platforma ait dizi, film veya herhangi bir eğlence programı olabilirken kimi zaman da hakları alınarak yayınlama izni bulunan içeriklerdir. Exxen’in popüler içerikleri ise şunlardır;

 • Konuşanlar
 • Katarsiz
 • Şampiyonlar Ligi Maçları
 • Alper Rende ile Kaçış
 • Zeynep Bastık ve Konukları
 • TolgShow Filtresiz
 • Master Chef Junior

Tüm bu içerikleri izleyebilmek için ise Exxen paketlerinden birini almanız ve bunun için ücret ödemeniz gerekmektedir.

Exxen’e nasıl üye olunur?

Exxen’e nasıl üye olunur?

Exxen’e nasıl üye olunur? Exxen paketleri nelerdir?

 

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Exxen televizyona nasıl indirilir diye sorduysanız ilk olarak Exxen’e üye olmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Bunun için ilk olarak www.exxen.com adresine gitmeniz gerekmektedir. Ardından isim ve email adresi kısmını doldurarak üye ol yazısına tıklamanız gerekiyor. Burada karşınıza 7 günlük ücretsiz deneme hakkı tanınıyor, bunu seçerek içerikleri 7 gün boyunca ücretsiz izleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Ama 7 günün dolması ile birlikte size uygun bir paket seçmeniz gerekiyor.

Exxen bu noktada diğer online yayın platformlarına göre farklı bir strateji izledi. Buna göre, kullanıcılar paket seçerken reklamlı ve reklamsız olarak iki farklı üyelik seçeneği ile karşılaşıyor. Reklamlı seçeneği seçen kullanıcılar, reklamsız paketi seçen kullanıcılara göre daha uyguna üyelik alabiliyor. Ayrıca taahhütlü ve taahhütsüz fiyatları da farklılık gösteriyor. Ama taahhütlü fiyatlar ek olarak spor içeriklerini de izlemek isteyen kullanıcıların karşısına çıkıyor. Güncel Exxen paketleri ise şu şekilde;

 • Aylık 9,9 lira – Reklamlı kullanım. Bu pakette içeriklerinizin arasında geç seçeneği çıkmayan reklamlar ile karşılaşıyorsunuz.
 • Aylık 19,9 lira – Reklamsız kullanım. Bu pakette izlemek istediğiniz içerikleri kesintisiz izleyebiliyor ve hatta dilerseniz indirip çevrimdışı olarak takip edebiliyorsunuz.

Exxen spor paketleri ise şöyle;

 • Spor paketi 24,9 lira – Bu pakette 1 yıl taahhüt yapmak zorundasınız. Ek olarak Exxen’in reklamlı paketini 9,9 lira karşılığı almak zorundasınız. Toplam ödeyeceğiniz tutar aylık 34,8 lira.
 • Spor paketi 34,9 lira – Bu pakette de 1 yıl taahhüt yapmanız gerekiyor ama içerikler ve spor müsabakaları arasında reklam izlemek zorunda kalmıyorsunuz. Exxen üyeliği ile beraber toplam ödemeniz gereken tutar 44,8 lira.
 • Bunlara ek olarak 59,8 lira karşılığında dilediğiniz zaman cayma hakkı tanınan spor paketini de satın alabilirsiniz.

Spor paketlerini satın alan ve müsabakaları televizyondan izlemek isteyen kullanıcıların sorduğu Exxen televizyona nasıl indirilir sorusunun cevabını da şimdi verelim.

Exxen Televizyona Nasıl Kurulur?

Exxen Televizyona Nasıl Kurulur?

Exxen Televizyona Nasıl Kurulur?

 

Exxen televizyona nasıl indirilir diye merak edenler için bir hatırlatma yapmamız gerekiyor. Bunun için televizyonlarınızın kesinlikle ama kesinlikle Smart Tv olması gerekiyor. Smart Tv sahibi olmayan kullanıcılar maalesef televizyon üzerinden platforma erişim sağlayamıyor. Smart Tv sahibi olup, cihazları eski model olan kullanıcılar ise televizyon üzerinden tarayıcıyı kullanarak www.exxen.com adresine giderek üye girişi yapabilir, içeriklere de kolayca erişebilirler.

Smart Tv sahibi olan ve cihazları yeni olan kullanıcılar ise cihazlarında Exxen uygulamasını göreceklerdir. Yeni üretilen tüm akıllı televizyonlarda Exxen uygulaması yer almaktadır.

Tüm bu yazılanlardan anlaşılacağı üzere Exxen televizyona nasıl indirilir diye soran biri için verilecek bir cevabımız yok. Çünkü cihazınızda uygulamanın olup olmaması sizin elinizde değil. Ama akıllı televizyona sahip tüm Exxen üyeleri resmi site üzerinden giriş yaparak içeriklere erişebilirler. Televizyon dışında tablet, masaüstü ve dizüstü cihazlarınız üzerinden de tarayıcıyı kullanarak içeriklere erişim sağlamanız mümkün. Android ve apple store bağlantısı olan tüm cihazlardan ayrıca uygulama indirmeniz mümkün. Cihazlarınızın market uygulamasından Exxen uygulamasını indirebilir ve daha kolay bir şekilde içeriklere erişebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Sosyal İçerik üreten, bilgi ve eğlence odaklı viral internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.