İphone 13 Pro İphone 14 Pro Efsane Cuma

18.10.2022
254
İphone 13 Pro İphone 14 Pro Efsane Cuma
Modelistlik Kursu

Günümüzde insanların gündelik yaşamlarına yön veren ve oldukça kolaylaştırıcı bir etkiye sahip bulunan Hepsiburada online alışveriş sitesinde tüm ihtiyaç ürünleri yer almaktadır. Bu satış sitesinde yer alan çeşitlilik nedeniyle insanların ilgisi oldukça fazladır.

Etki alanı oldukça geniş olan Apple markası, insanların istekleri doğrultusunda her tür talebi karşılamaktadır. Bu marka sürekli üretme potansiyeli sayesinde gelişim göstermektedirler. Iphone da bir telefon markası olarak ilk çıktığı günden bu yana sürekli yenilenmekte ve her geçen gün kendini geliştirmektedir.

İphone 14 Pro’ya Hepsiburada Farkı ile Sahip Olun

Hepsiburada online satış sitesi, ürün pazarlamada en geniş ağa ve daha fazla etkileşime sahiptir. Bu platformda ürün daha geniş bir alana dağılır ve alıcıya daha hızlı ulaşır. Günümüz şartlarına göre bireylerin gündelik yaşamlarını kolaylaştıran iletişim ürünleri artık bu tür platformlarda yer almaktadır. Ürün çeşitliliği ve zahmetsiz ulaşımı sayesinde gün geçtikçe bu ağ genişlemektedir. Sağladığı imkânlar ve kolaylıklar nedeniyle birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelen Hepsiburada online alışveriş sitesinde İphone 14 Pro ürünü pazarlanmaktadır.

iPhone 14 öncelikle ABD’de satışa sunulmuştur. iPhone 14 serisi dokuz Eylül gününden itibaren ön satışa sunulmuştur. Türkiye’de ise on altı Eylül’de ön satışa çıkmıştır. Alınan cihazlar 23 eylülden  itibaren teslim edilmeye başlamıştır.

Yeni bir telefon olan iPhone 14 Plus 6.7 inçlik, ekrana sahiptir. 5 renk seçeneği ile gelen iPhone 14 Plus modellerinde A15 Bionic işlemci, 12 MP’lik ana kamera bulunur.  iPhone 14 pro ve iPhone 14 plus’ın ön yüzünde ise 12 MP’lik TrueDepth kamera yer almaktadır.

Efsane Cuma ile Aradığınız Her Şey Bu Sitede
Efsane Cuma ile Aradığınız Her Şey Bu Sitede

Efsane Cuma ile Aradığınız Her Şey Bu Sitede

ABD’ de Black Friday şükran gününden sonra gelen ilk cuma gününe efsane cuma denir. Bir tür noel alışverişinin başlangıcı olarak da bilinir. Bugünde mağazalar çok erken saatte açılır ve çok geç saatlerde kapanır. Oldukça yoğun geçen günlerde inanılmaz indirimli satışlar yapılır. Resmi tatil sayılmayan bu günde satış grafikleri yükselerek tavan yapar.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Sosyal medyanın da etkisiyle satış kapsamında duyurular ile binlerce üründe indirim yapılır. Hepsiburada satış platformlarında birçok indirimli ürün satışı yapılır. Efsane cuma günleri insanlar tarafından oldukça fazla talep görmektedir. Yılın en çok beklenen ve ilgiyle takip edilen günleri haline gelen efsane cuma günleri her türlü alışveriş için idealdir. Sezon ürünlerinde yapılan indirimler olsun, sezon sonunda yapılan indirimler olsun her bütçeye katkı sağlar. En düşük fiyatlar bu günlere özel olarak hazırlanır.

İphone 13 Pro’ya Sahip Olmak Çok Kolay

İphone 13 Pro ürünü, bireylerin gündelik yaşamlarına kolaylıklar sunan kullanışlı bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu tüm özelliklerle birlikte bu cihaz bir telefondan öte adeta başka dünyaların kapılarını aralamaktadır. Gerek ekran özellikleri gerekse kamerasının sahip olduğu özellikle pek çok İphone meraklısının da dikkatini çekmeyi başarmıştır.

İphone 13 Pro 12 MP kamera ve gelişmiş bokeh efektine sahiptir. Altı efektli portre ışığı, Animoji ve Memoji gibi özellikleri bulunmaktadır. Gece modu, deep fusion akıllı HDR 4 sistemleri bulunur.

iPhone 13 Pro’nun video ve müzik oynatımı sırasında çok düşük olarak güç tüketmektedir. Öyle ki bu performansıyla orta düzeyde kullanım ile iki gün beş saat gibi bir şarj süresi bulunmaktadır. ProMotion teknolojisi ile ekranları arasındaki tek fark iPhone 13 Pro’nun 120 Hz’e kadar ekran yenileme özelliğidir. Bu özellik kullanılan uygulamaya göre değişir. Bu özellik normal bir kullanımda hissedilmez.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.