The Witcher 2. Sezon onayı aldı mı? 2. Sezon ne zaman? The Witcher Dizisinin Konusu

09.06.2021
263
The Witcher 2. Sezon onayı aldı mı? 2. Sezon ne zaman? The Witcher Dizisinin Konusu
Modelistlik Kursu

The Witcher 2. Sezon onayı aldı mı? 2. Sezon ne zaman? The Witcher Dizisinin Konusu Ne? The Witcher Dizisinin Oyuncuları Kimler? İsimleri Neler? The Witcher Dizisi Toplamda Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

Netflix de yayınlanmaya başlayan The Witcher Dizisi ,insanların canavarlardan daha da acımasız olduğu bir dünyanın yerini bulmaya çalışan ve sadece canavar avcısı olan Geralt of Rivia olarak Henry Cavill’i tarafından canlandıracak. Destiny’nin, yolda güçlü ve bir o kadarda büyücü ve de tehlikeli bir sırrı saklayan genç bir prensesle karşılaşan Geralt karakteri için özel bir görevi bulunmaktadır. Bu beklenmedik üç karakter bir araya gelerek , giderek istikrarsız hale gelen kıta içerisinde yüzleşmeye ve de hayatta kalmayı öğrenmek zorunda kalacaklar. İşte The Witcher Dizisi hakkında herşey…

The Witcher Dizisi 2. sezon yayın tarihi Netflix platformunun takviminde yer alan en büyük gelecek programlardan biri olarak karşımıza çıkıyor ve yeni ayrıntılar ile sizlere birkaç ipcu derledik. The Witcher Dizisinin yönetmeni Lauren S. Hissrich’e göre; fantastik drama dizisi için birkaç hafta önce çekimlerin tamamlanmasından sonra dizinin ana hatları tamamlanmış oldu.

The Witcher Dizisinin Konusu

The Witcher Dizisinin Konusu  Netflix platformu dizileri Witcher Dizisi Polonyalı yazar tarafından yazılmış kitap serisine dayalı olarak senoeya haline getirilmiştir. Andrzej Sapkowski ve Cavill’in oynadığı rol ile çok başarılı bir yapıt yapma kitap serisinin kahramanı olarak, internet konsol video oyunu severler tarafından çok iyi tanınmaktadır. Sadece konsol oyunu olan son bölüm olan The Witcher 3, on milyondan fazla kopya satmıştır.

 The Witcher Destanındaki altılı roman serisi ve üç kısa hikaye koleksiyonu ile büyücülere odaklananan hikaye ;canavarları yenebilen ve doğaüstü yeteneklere sahip avcıları konu almaktadır. Geralt of Rivia isimli ana kahramanı, canavar dünyasında yer arayan yalnız hayat sürdüren bir avcıdır. Her şey kaderin yolunu çizeceği zaman başlamaktadır. Kader güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırrı olan genç bir prensesi ana karakterin karşısına çıkarmaktadır. Prenses ve Geralt açık bir şekilde macera arkadaşı olacaklardır.

Yennefer’in Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiği düşünülen Geralt of Rivia karakteri, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli ve sakin yere yani , Kaer Morhen’deki çocukluk evine götürmektedir. Kıtanın yücr kralları, yüce elfleri, insanları ve de şeytanları duvarların dışında üstünlük savaşı yaparken avcı kızı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak için elinden geleni yapmaya karar verir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

The Witcher Serisinin yeni sezon karakterleri yeniden teyit edildi. Henry Cavill RIVIA tarafından canlandırılan Geralt’ın rolüyle seriye devam edecek. lAnya Chalotra Yennefer tarafından canlandırılan rolü Freya Allan Ciri arasında olanların yanı sıra Joey Batey Jaskier, en sevilen karakterlerinden biri olarak rolünde devam ediyor.

The Witcher 2. Sezon onayı aldı mı? The Witcher 2. Sezon ne zaman?

The Witcher Dizisinin çekimleri halen devam ediyor, her ne kadar yapımcılar konu ile ilgili her hangi bir açıklama yapmasa da Sosyola.com ekibi olarak sizlere ince detaylar hakkında bilgi vereceğiz.

The Witcher 2. Sezon onayı aldı mı?

İlk başlarda kimsenin dikkatini çekmeyen ve ne olduysa sonradan patlama yaşayan dizi hakkında biraz detaylı bir araştırma yaptığımız da anlıyoruz ki The Witcher 2. Sezon onayı aldı mı?  Gibi soruya cevap bulmak artık mümkün,  Evet The Witcher 2. Sezon onayını aldı!.

The Witcher 2. Sezon ne zaman? Yayınlanacak?

The Witcher  2. Sezon  hakkında ne zaman yayınlanacak? Ne zaman çıkacak? gibi bilgileri hep birlikte paylaşmaya devam edelim.

Bizi inceleyenler bilirler ki her zaman doğrucu analizlerimiz sayesinde bir çok rakibimizin önündeyiz. Bazen netflix’in bile önünde ilerliyoruz.

  • The Witcher  1. Sezon 20 Aralık 2019 tarihinde yayınlandı.
  • The Witcher  2. Sezon Aralık 2021 tarihinde yayınlanacak.

Ekibimizin detaylı araştırmalar sonucunda The Witcher  2. Sezon Aralık 2021 tarihinde yayınlanacak! Tarih tam net olmasa bile elimizde ki en kesin tarih budur.

Sosyala.com ekibi olarak bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

Doctor who 13. sezon ne zaman?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.