Özge Tokaç Kimdir? Yayıncılığa Nasıl Başladı?

09.04.2021
214
Özge Tokaç Kimdir? Yayıncılığa Nasıl Başladı?
Modelistlik Kursu

Twitch platformunda yayımladığı yayınları ile gün geçtikçe daha fazla başarı elde eden Özge Tokaç kimdir? Özge Tokaç genelde Valorant ve The Sims 4 gibi oyunları oynayarak Twitch’te yayım yapan bir oyuncudur.

Özge Tokaç Kaç Yaşındadır?

Sevimli görüntüsü ve eğlenceli yapısı ile kendini izlettirmeyi başaran oyuncunun kişisel bilgileri hayranları tarafından çok merak edilmektedir. Peki bu sevimli yayımcı Özge Tokaç kaç yaşındadır? 27 aralık 1997 doğumlu olan Özge Tokaç küçük göstermesine rağmen 24 yaşındadır.

Özge Tokaç’ın Eğitim Durumu Nedir?

Peki hakkındaki kişisel bilgileri merak ettiğimiz yayımcı Özge Tokaç’ın eğitim durumu nedir? Şişli Anadolu Lisesinden mezun olan başarılı öğrenci, eğitimini Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği ile devam ettirmektedir. Derslerinde de oyunlarda olduğu gibi başarılı olan oyuncu okuduğu bölümü sevmektedir.

Özge Tokaç Yayıncılığa Nasıl Başladı?
Özge Tokaç Yayıncılığa Nasıl Başladı?

Özge Tokaç Yayıncılığa Nasıl Başladı?

Hayranlarının hakkında merak ettiği ve sormak istediği bir soru ise Özge Tokaç yayıncılığa nasıl başladı olmuştur. Oyun oynamayı çok seven yayıncı internet kafede oyunlar oynayıp çevresindeki arkadaşlarını güldürmekteyken aklına gelen parlak fikir ile beraber yayın açmaya karar vermiştir. Ona göre, kendisini eğlendirebiliyorsa diğerlerini de eğlendirebilecektir. Bunun üzerine şubatta yayın yapmaya başlayan oyuncu zamanla plan, program yaparak mayısta düzenli bir şekilde yayın yapmaya başlamıştır.

Özge Tokaç Hangi Oyunları Sever?

Birçok oyun oynamış olan Özge Tokaç hangi oyunları sever sorusu da sorulmazsa olmaz. Bu zamana kadar neredeyse her oyunu oynamış olan oyuncu PS oyunlarını diğerlerine oranla daha fazla sevdiğine dikkat çeker. Bunların arasında örnek olarak Until Dawn, Beyond Two Souls ve Detroit Become Human oyunları gösterilebilir. Aynı zamanda, oyun oynamaya sevdiği yayıncıların videolarını izleyerek ve oyunları tanıyarak başlamıştır. İlk oynadığı oyun ise Mafia 2’dir.

Özge Tokaç Twitch

Kısa bir süre içerisinde fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye başlayan Özge Tokaç Twitch hesabında 25,3B kişi tarafından takip edilmektedir. Asıl ünlü olduğu mecranın Twitch olduğu oyuncu sürekli oyun oynayıp yayın yaparak başarı merdivenlerinden tırmanmaya devam etmektedir. Kullanıcı adı “ozgetkc” olan oyuncu, oyun oynamaktan mutluluk duymaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Özge Tokaç Instagram

Özge Tokaç instagram hesabında 1904 kişi tarafından takip edilmektedir. Takip ettiği kişi sayısı 321 ile sınırlı olan oyuncunun hayvansever olduğu paylaştığı fotoğraflardan anlaşılmaktadır. İnstagram kullanıcı adını “ozgetkc” olarak kullanır. Genelde içerik olarak paylaştığı fotoğraflar kendisi ve hayvanlardan ibarettir. Yaptığı sabitlenmiş hikayelerde Twitch, Youtube ve Twitter hesaplarını paylaşmıştır.

Özge Tokaç Twitter

Oyuncu Twitter platformunda diğerlerinde olduğu kadar aktif değildir. Özge Tokaç twitter hesabında 185 kişi tarafından takip edilmekteyken kendisi 213 kişiyi takip etmektedir. Attığı gönderiler genelde komik içerikler içerir. Twitter kullanıcı adını “ozgeetkc” olarak kullanır.

Özge Tokaç Youtube

Özge Tokaç Youtube kanalında diğer platformlarda olduğu kadar aktif değildir. Youtube’da “özgetkc” kullanıcı adı ile videolar paylaşan oyuncunun şu ana kadar toplamda 1,59B takipçisi mevcuttur. Oynadığı oyunları klasörlere ayırtmış olan oyuncu düzenli olarak paylaşım yapmayı ihmal etmez.

Özge Tokaç Kimleri Örnek Alır?
Özge Tokaç Kimleri Örnek Alır?

Özge Tokaç Kimleri Örnek Alır?

Her oyuncunun ister istemez örnek aldığı başka oyuncular da vardır. Peki Özge Tokaç kimleri örnek alır? İlham alıp beğenerek takip ettiği kanallar olduğunu belirten oyuncu, bu kanallara örnek olarak Pqueen’i ve EasterGamersTV’i gösterir.

Özge Tokaç’ın Gelecek Planları Nelerdir?

Gelecek planları hayranları tarafından sıkça merak edilen Özge Tokaç’ın gelecek planları nelerdir? Twitch platformunda yükselebildiği kadar çok yükselmeyi hedefleyen oyuncu gelecekte de oyun oynamayı sürdürmeyi düşündüğünü belirtir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bir e-spor oyuncusu olan Muhammed Işık (Theokoles) Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.