Ecrin Su Çoban Kimdir?

30.10.2022
265
Ecrin Su Çoban Kimdir?
Modelistlik Kursu

2006 yılında dünyaya gelen Ecrin Su Çoban İnternette Dans, Havuz, Oyuncak Dünyası, Benimle Hazırlan ve Telefonumda Neler Var gibi YouTube videoları ile ünlenmiştir. Youtube kanalı üzerinden paylaştığı videoları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Ecrin Su Çoban 2006 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. 2018 yılında O Ses Çocuklar yarışmasına katılarak büyük beğeni toplayan Ecrin Su Çoban, yarışmada Nil Karaibrahimgil’in Kanatlarım Var Ruhumda şarkısını seslendirmiştir. Çeyrek finalde Atiye’den Ya Habibi, yarı finalde Gökçe’den Tik Tak isimli şarkıları seslendirmiştir ve finalde elenmiştir.

Kendi ismiyle açmış olduğu YouTube kanalında bir milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Açtığı bir diğer YouTube kanalı Ecrin Su Çoban’ın oyuncak dünyası ise 67,6 bin takipçiye ulaşmıştır.

Ecrin Su Çoban Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Ecrin Su Çoban 1.52 cm boyunda ve 39 kilodur. Akrep burcu olan Çoban, yaşamına Kocaeli’de devam etmektedir. Söylediği şarkıların yanı sıra 2019 yılında oyunculuğa da adım atarak kariyerine bir basamak daha eklemiştir. Dizi, sinema ve eğlenceli videolar çekmeye devam eden Ecrin Su Çoban, sürekli olarak kariyerini geliştirmeye devam ediyor. Özel bir okulda eğitimine devam eden Ecrin Su Çoban şu anda 15 yaşındadır. Halen lise 2. sınıfta eğitimine devam etmekte olan Ecrin Su bir ajansa bağlı olarak çalışmaya da devam ediyor.

Fenomen isimlerden biri haline gelen Çoban, Instagramda da 420 bin takipçiye sahiptir. Resmi Instagram kullanıcı hesabı @ecrinsucoban_official olan ünlü ismin bir videosunda bir özel hastanede doğan ilk bebek olduğunu dile getirmiştir.

Ecrin Su Çoban Hayatı

Ecrin Su Çoban Hayatı

Ecrin Su Çoban Hayatı

Bir mağazada yöneticilik yapan annesi ile beden eğitimi öğretmeni ve müdür yardımcısı olan babası ve Defne isminde kız kardeşi ile birlikte yaşayan Ecrin Su Çoban, yaşantısına halen Kocaeli’de devam etmektedir. Ancak, aslen oralı olup olmadığı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Ülkemizde yapılmış en büyük ve görkemli müzikal olan Alice Müzikali’nde Serenay Sarıkaya, Enis Arıkan, Ezgi Mola, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim, Merve Dizdar ve birçok yetenekli dansçı ile birlikte rol almıştır.

Web sitesi üzerinden markası olan ESC adı altında ceket, tişört ve sweatshirt ürünlerini de satın almak mümkün. Youtube’da en çok içerik üreten ve farklı platformlardan en çok merak edilen ve araştırılan isimlerden olmuştur. Çocuk yaşlarda fenomen olan Ecrin Su Çoban, çocuk ünlü olarak herhangi bir psikolojik destek almaya ihtiyaç duymadığını belirtti. Küçük yaşta şöhret olmaktan etkilenmediğini belirten Çoban, birçok hayran kitlesine sahip olmasına rağmen bunun üstesinden gelebildi. Çocukluğu şöhret altında geçen Ecrin Su Çoban, sahip olduğu milyonlarca hayran ve takipçi ile yapımcıların da dikkatini çekti.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Eğer doğru adımlarla ilerlerse geleceğin yıldızlarından olmaya aday olan Ecrin Su Çoban, tüm tehlikelerin farkında olduğunu belirtti.

Babam Çok Değişti-Damla Pamuk

Babam çok değişti eski adıyla İyi Aile Babası dizisinde Damla Pamuk rolü ile ekranların karşısına çıkan Ecrin Su Çoban, ünlü isimleri barındıran bir kadronun içinde yer almıştı. İyi Aile Babası adlı dizide Damla rolüyle izlediğimiz Ecrin Su başarılı bir performans sergilemiştir. Dizide Damla lise 1. sınıfa giden akıllı ve başarılı bir kızdır. Son derece iyi bir lisede eğitim görmekte olan Damla karakterli ve düzgün bir çocuktur ve bu yönüyle annesine benzer.

Anne ve babası ile oldukça iyi anlaşan Damla lise son sınıfa giden abisi Oğulcan ile hiç anlaşamamaktadır. Çocuk yaşta çektiği video ve şarkılarla ünlenen Ecrin Su Çoban ardından dizi ve filmlerle fenomen hale geldi. Ancak son zamanlarda hakkında çıkan bazı haberlerle sevenlerini biraz üzen Ecrin su geçtiğimiz günlerde ehliyetsiz araba kullandığı videolarla adından söz ettirdi. Direksiyon başındaki videoları oldukça tehlikeli bulunan Ecrin Su Çoban’ın bu sürüş esnasında bir kaza ve yaralanma olmaması sevindirici olan tek yanıydı. Bas gaza aşkım bas gaza şarkısını son ses açarak yoluna devam eden Ecrin Su Çoban insanların can güvenliğini tehlikeye atmıştır.

Ecrin Su Çoban Televizyon Dizileri

Ünü çocuk yaşta yakalamış olan Ecrin Su Çoban; 2019-Masal Şatosu – Sihirli Davet (sinema filmi), 2019- Alice Müzikali ve Babam Çok Değişti isimli televizyon dizisinde rol almıştır.

İlginizi çekebilecek içerik: Deniz Çakır Kimdir?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.