Aydın’da Kokoreç Yiyebileceğiniz 6 Yer

23.01.2019
122
Aydın’da Kokoreç Yiyebileceğiniz 6 Yer
Modelistlik Kursu

Aydın Kokoreç severlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği egenin güzel ve insanı sıcak şehirlerinden biri. 1 milyon nüfusu var. Zaman içerisinde nüfusun artmasıyla işletme çeşitliliği de artmış. Eski ve yeni işletmeler karışık olarak aşağıda sizlere en iyi kokoreççileri olumlu ve olumsuz yönlerine de değinerek listeliyor olacağız.

Aydın’daki Kokoreç Mekanları

Sostete Kokoreç

aydın sosyete kokoreç

Sosyete Kokoreç Aydın’ın şehir merkezinde sunduğu hizmetlerle misafirlerinin gönlünde taht kurmayı başarabilmiş doğru mekanlardan biri. Fiyat politikaları agresif değil. Lavabo ihtiyacınız için çözüm sunulmuş. Kokoreç sonrası çay ikramı var. Kokoreç haricinde sucuk ve köfte de yiyebiliyorsunuz.

Adres: Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Kızılay Cd. No:54,
09100 Aydın Merkez

Çalışma saatleri: Sabah 09:00 – Kapanış saati: 03:00

Telefon: (0256) 215 59 41

Çarşı Kokoreç

aydın çarşı kokoreç

Çarşı Kokoreç Aydın şehir merkezinde hizmet veriyor. Kullanıcı yorumlarına göre geçmişte daha iyi hizmet veriyorlarmış. Mekanın oturma alanı var, gelen misafirler için olumlu. Her gün sabah 5’e kadar hizmet veriyorlar. Dışarıya sipariş verme imkanınız var.

Adres: Kurtuluş Mahallesi, 2011. Sk. No:11, 09100 Aydın Merkez
Çalışma saatleri: Açık ⋅ Kapanış zamanı: 05:00

Telefon: (0256) 214 80 44

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Rumi Kokoreç

Rumi Kokoreç Aydın şehir merkezinde hizmet veren bir diğer işletme. İşletmelerin zamana ve mekana uyum sağlamaları gerektiğini düşünüyoruz. Butik bir iş yapıyor olsanız bile müşterilerinizin taleplerine kulak vermelisiniz. Rumi Kokoreç için kapalı ve klimalı ortam isteği var. Aydın’ın sıcağında böyle bir talep olması doğal. Paket servis konusuna dikkat etmeleri gerekiyor. Ayrıca telefon ile arayan müşterilere, kapıya gelen müşteri gibi hızlı çözüm sunulması da işletmeden istenen diğer detaylar… Bu yazdıklarımız Google üzerinde müşterilerin deneyimleri sonucu ortaya çıkmıştır.

Adres: Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. No:24, 09100 Aydın Merkez

Çalışma saatleri: Açık ⋅ Kapanış saati: 03:30

Telefon: (0256) 213 33 08

Ege Kokoreç

aydın ege kokoreç
Google oylamasında 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.

Yukarıdaki broşürlerinde de gördüğünüz üzere gece 02:00’a kadar açıklar. Kokoreç haricinde Izgara Köfte, Sucuk Ekmek ve Adana-Urfa seçenekleri de var. Gelen müşteriye alternatif sunuyor olmaları güzel bir detay. İşletmenin çok büyük olmadığına dair yorumlar var fakat lezzetli kokoreç yaptıklarını da özellikle belirtiyorlar. Temiz ve hesaplı bir politika ile hizmet veriyorlar. İşletme önüne tabure atarak kokoreç yiyebiliyorsunuz.

Kokoreççi Yaşar Usta’nın Yeri

aydın kokoreççileri
Kokoreççi Yaşar Usta 350 kişinin katıldığı Google oylamasında 5 üzerinden 4.4 puan almıştır.

Aydın’da Kokoreç severlerin en fazla tercih ve tavsiye ettiği mekan Yaşar Usta. Kuzu Kokoreç’in nadide ustalarından… Kokoreç konusuna geçmeden önce hizmet veren garsonların hızlı, güler yüzlü, yoğun saatlerde işini düzgün olarak takip edebilen, siparişi zamanında masasına teslim eden değerli bir kadro olduğunu belirtmeliyiz. Aydın’da neredeyse bütün kokoreççilerin yoğun olarak kimyon kullandığı da bir gerçek. En azından Yaşar Usta’nın mekanında bu daha dengeli ve lezzetli. Eğer yolunuz bir gün Aydın’a düşerse kokoreç için mutlaka Yaşar Usta’nın temiz, ferah mekanını ziyaret edin.

Adres: Ata Mahallesi, Tepecik Blv. No:107, 09010 Aydın Merkez/Aydın

Çalışma saatleri: 09:00 – 02:00
Telefon: 0535 747 93 45

Kaymaz Kokoreç

Aydın Merkez’de hizmet veren Kaymaz Kokoreç sanayi yolunda misafirlerine hizmet veriyor. Müşteri deneyimi açısından çok fazla kaynak elde edemediğimizi bilmelisiniz. Burada edindiğiniz deneyimleri yorum olarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Adres: Güzelhisar Mahallesi, 3 Sanayi Cad./247. Sok. No:32, 09100 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 213 64 03

Daha fazla mekan aramak istiyorsanız ; Aydın Kokoreççiler

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.