Reklamlar
Mekanlar

Eskişehir’de Kokoreç Yiyebileceğiniz 5 Yer

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Eskişehir kokoreç, Açken yemesi bir başka güzel, ama tokken de hayır diyemediğimiz bir lezzet; kokoreç. Kokusu ile sizi mest ederken, yolunuz Eskişehir’e düşerse mutlaka burada da tatmalısınız.

Burada kokoreci, büyük restoranların dışında, genellikle yol üstünde arabada ya da küçük mekanlarda yemesi çok daha keyifli. Bol kekik ve bol biberi ile lezzeti iki kat artan kokoreç, Eskişehir’de bir başka güzel.

Kokoreç öyle bir lezzet ki, insanın canı günün her saati çekebiliyor. Bunu bilen kokoreççiler de genellikle gece geç saatlere kadar dükkanlarını açık tutuyor. Ekmek arası yanında buz gibi bir ayranla çok iyi gider. Siz de benim gibi düşünüyorsanız, Eskişehir’de kokorecin bu en iyi 5 adresinden birine uğramayı unutmayın…

Eskişehir Kokoreç mekanlarının en iyileri;

Reklamlar

Şelale Kokoreç

eskişehir şelale kokoreç

Hem eskişehir kokoreç hem de köftesi ile oldukça meşhur olan Şelale Kokoreç, ayak üstü bir yer olmasına rağmen her zaman dolu. Eskişehir’de en sevilen lezzetlerden biri olan kokoreci, burada mutlaka tatmanızı tavsiye ediyoruz. Fiyatlar da oldukça makul.

Adres: Çankaya Mahallesi, Huzurlu Sk. No:16, 26240 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: (0551) 021 27 96

Onur Kokoreç

eskişehir onur kokoreç

Eskişehir’de nerede kokoreç yenir diyenler için önerebileceğimiz bir diğer kokoreççi de Onur Kokoreç. Burası küçücük bir dükkanda hizmet veriyor. Burada İzmir usulü kokoreç de çok seviliyor.

Reklamlar

Eskişehir’in en iyi kokoreççisinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kuzu kokoreçte oldukça başarılılar. Gerçek süt kuzusu kokorecin farkını, burada eskişehir kokoreç yedikten sonra anlayabilirsiniz. Eskişehir’e yolunuz düşerse ve kokoreç yemek isterseniz, Tepebaşı’ndaki Onur Kokoreç’e uğramayı ihmal etmeyin.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Köşem Kuzu Kokoreç

eskişehir köşem kuzu kokoreç

Eskişehir kokoreç denince ilk akla gelenlerden biri. Daha önce Eskişehir usulü kokoreç yemediyseniz, burada mutlaka yemelisiniz. 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet veren Köşem Kuzu Kokoreç, gerçekten kaliteli ve lezzetli. Baharatları ile harika bir tada kavuşan kokoreci ve yanında buz gibi ayranı ile günün her saati yemek isteyeceğiniz bir lezzet.

Adres: Emek Mah. Ertaş Cad. 82/B Odunpazarı, Eskişehir

Tel: 0222 227 27 56

Bozüyüklü Orkun Usta

eskişehir bozüyüklü orkun usta kokoreç

Eskişehir’e gelirseniz, Orkun Usta’nın kokorecini yemeden geri dönmeyin; zira Bozüyüklü Orkun Usta, burada oldukça meşhur. Eskişehir kokoreç ‘in en iyilerinden biri. Gecenin geç saatlerine kadar hizmet veriyor. Salaş, küçük bir dükkanda hizmet veren Orkun Usta’nın kokoreci, gerçekten tavsiye edildiği kadar güzel. Acısı ve baharatlarıyla, kokorecin tadıyla ve kokusuyla, kesinlikle seveceğiniz bir lezzet sunuyor. Eskişehir’de gerçek bir kokoreç yemek isterseniz, Orkun Usta’ya uğramadan şehri terk etmeyin.

Adres: Ömerağa Mahallesi, 26170 Tepebaşı/Eskişehir

Tel: 0549 226 76 26

By Ramazan Kokoreç

Eskişehir By Ramazan Kokoreç

O da Eskişehir’in en meşhur kokoreççilerinden biri. Küçücük bir dükkanda hizmet veren Ramazan Usta, kömür ateşinde kuzu kokoreç pişiriyor. Ayrıca midye dolmaları da bir o kadar meşhur. Kokoreci hazırlayan Ahmet dayı da en az dükkanın kendisi kadar meşhur. Kısacası Eskişehir kokoreç yemek isterseniz, By Ramazan Kokoreç önerebileceğimiz 5 kokoreççi arasında yer alıyor. Yolunuz hangisine düşerse, her birinde lezzetli kokoreçler yiyebilirsiniz.

Adres: Hoşnudiye Mahallesi, İstasyon Cd. No:7, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Tel: 0538 604 79 79

Alternatif mekan arayışı içerisindeyseniz eskişehir en iyi kokoreççiler aramasına devam edebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu