Reklamlar
Mekanlar

Tekirdağ’da Kokoreç Yiyebileceğiniz 8 Yer

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Tekirdağ, Marmara bölgesi üzerinde yer almakta olan hem stratejik bakımdan, hem turistik açıdan önemli bir konuma sahip olan ilimiz olmaktadır. Bu il içerisinde tarihi mekânları dolaşırken ve güzel yerlerini ziyarette bulunurken farklı tatları da deneyimlemek isteyeceksiniz.

Tekirdağ üzerinde aklınıza gelebilecek pek çok lezzet ve özel Tekirdağ lezzetleri en iyi ve en güzel tatlarla önünüze getirilebilecektir. Bu lezzetler ile tanışmak üzere Tekirdağ turu yapabilirsiniz.

Oldukça farklı ortamlarda ve farklı lezzetlerle tanışabilmek için bu şehre doğru yolunuzu çevirmeniz yerinde bir tercih olabilecektir. Tekirdağ üzerinde tadabileceğiniz oldukça çeşitli yemek ve farklı lezzet türleri de vardır.

Bu yemekler ve diğer lezzetlerin bir kısmı Türkiye genelinde rahatlıkla bulabileceğiniz lezzetler olurken, bir kısmı da Tekirdağ’ın özel lezzetleri olabilmektedir.

Reklamlar

Tekirdağ’ın meşhur lezzetlerine bakacak olursak Tekirdağ Kokoreç lezzetinden bahsedebiliriz. Kokoreç tadının en farklı ve en muhteşem tadına Tekirdağ mekânlarında bulabileceğinize emin olmaktayız.

Tekirdağ Kokoreç Merkezleri

Tekirdağ, farklı lezzetlerinin içerisinde önemli bir yere yerleştirmiş olduğu kokoreç lezzetleri ile kokoreç seven kişilerin tercih edilen mekânları olmayı başarabilmiştir. Pek çok kokoreç tutkununun ve Tekirdağ kokoreç lezzetini daha önce tatmış olanların da bildiği gibi bu şehirde yenilen kokorecin bir üstü daha bulunmamaktadır. Tekirdağ kokoreç ustaları gerek büfelerden gerekse çeşitli yemek mekânları ve lüks yerler üzerinden kokorecin en lezzetlisini müşterilerine sunacaktır. Bu yazımında belirtmiş olduğumuz kokoreç yerleri arasından tercihinizi yaparak damaklarınıza kokoreç ziyafeti verebilirsiniz. Bu lezzeti tattıktan sonra Tekirdağ üzerine her uğradığınızda kokoreç tatmak isteği içerisinde olacağınızdan emin olmaktayız.

Ak Şampiyon Kokoreç

ak şampiyon kokoreç

Kokoreç tadının en iyisini tadabileceğiniz ve Tekirdağ üzerinde yer alan mekânların başında Şampiyon Kokoreç gelmektedir.

Adres: Eskicamii Mahallesi Muratlı Caddesi Tekirdağ Merkez

Reklamlar

Telefon: 0282 261 64 61

Hasan Amca Kokoreç

tekirdağ hasan amca kokoreç

Kokoreç tadının damaklarınızda iz bırakacak nitelikte ve en hijyenik bir şekilde yapılmış olmasını isterseniz Hasan Amca Kokoreç yeri tam size göre bir tercih olacaktır.

Adres: Değirmenaltı Mahallesi Değirmenaltı Sokak Süleymanpaşa Tekirdağ

Telefon: 0539 486 60 43

Kuzey Kokoreç

Tekirdağ Süleymanpaşa’ya yakın bir yerde bulunuyorsanız Tekirdağ kokoreç tadının en iyilerini sizlere hazırlayacak olan Kuzey Kokoreç’i tercih edebilirsiniz.

Adres: 100. Yıl Mahallesi Ekrem Tantı Caddesi No:3 Süleymanpaşa Tekirdağ

Telefon: 0282 262 55 65

Biz Bize Kokoreç

Biz Bize kokoreç’in lezzetini tatmak için rotanızı Tekirdağ üzerine çevirebilirsiniz Nitekim bu lezzeti tattığınızda yaptığınız seçimden oldukça memnun kalacaksınız.

Adres: Nusratlı Mahallesi Sanayi Caddesi No:25 Süleymanpaşa Tekirdağ

Yerim Seni Kokoreç

Kokoreç’te oldukça maharetli ustaların olduğu bu mekânda unutulmayacak bir kokoreç lezzetini tadabileceksiniz.

Adres: Çınarlı Mahallesi Camii Sokak 4B Tekirdağ Merkez

Telefon: 0542 282 63 59

Aydın Köfte Kokoreç

Yolunuz Tekirdağ’a düştüğünde uğramanız gereken mekân Aydın Köfte ve Kokoreç yeri olmalıdır. Burası Tekirdağ kokoreç tadını bulabileceğiniz bir mekândır.

Adres: Yavuz Mahallesi Lise Caddesi No: 25 Tekirdağ Merkez

Telefon: 0282 263 90 40

By Kokoreç

Tekirdağ’ın enfes kokorecini By Kokoreç ile tatmak istemez misiniz? Burada daha önce tatmadığınız muhteşem kokorecin tadına bakabileceksiniz.

Adres: 100. Yıl Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No: 17 Tekirdağ Merkez

Telefon: 0282 261 86 71

Alaturka Kokoreç

Otantik bir mekânda Tekirdağ kokoreç tadının en iyisine ulaşmak isterseniz Alaturka kokoreç yerini ziyaret edebilirsiniz.

Adres:  Tekirdağ Mahallesi Villa Sokak No:39 Tekirdağ Merkez

Telefon: 0545 788 90 89

Reklamlar

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu